Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Małe spóźnienia chyba nie robią różnicy w pracy a radość na cały dzień pozostaje, prawda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie bardzo zauważyłem ten topik. Poza tym nie ładnie się naigrywać z innych. No przyznam, ze miło się czyta. Pozostając ulubieńcem tutejszego tematu pozdrawiam wszystkich dyskutantów. Zwłaszcza te panie śmigające w pończochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel to są po prostu skutki uboczne ;-) całej sytuacje, ale jak to się mówi "coś za coś". Dasz radę. Nie Ty pierwszy i nie ostatni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
Ola lubię takie odważne kobiewty jak Ty, skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Polska, hi hi hi... Zdrapek, a skad pewność, że nie noszą? Rozejrzyj się dokładnie i może się zdziwisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
Ola dzięki za odpowiedź, ja też jestem z Polski, a dzisiaj masz pończoszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie, ale mam sliczne rajstopy... Właśnie takie http://sklep.gatta.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=34428 a do nich czarną sukienkę, przed kolana z golfem. Włosy spięte... śliczna jestem, co tu dużo mówić. na 17.00 mam ważne spotkanie zawodowe i będę miała ponczochy. Czuję sie wtedy dużo pewniej, nawet jeśli mój wpółrozmówca niczego sie nie domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
Ola dałabyś jakąś Twoją fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
Ola a masz wyobraźnię???Jeśli tak to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
Ola do pończoszek pasują stringi, nie uwarzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Ola... wiem to wszystko. Nie musisz mi o tym pisać. Wszak chyba jestem starsza... aleś się rozochocił, uuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
masz rację a masz te stringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
nie wiem , które, a może nie masz w tej chwili żadnych??Jesteś w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
wybaczam, ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. wicie co trochę mi smutno, że sama muszę tu opisywać moje pończoszane fantazje, no ale cóż, może w końcu się któraś kobitka dołączy? Dziś ponczoszki, zakupione wczoraj. Bardzo ładne z gatty, czarne grubsze, coby mi grzały nóżki ;-) Z prześliczną koronką u góry, przypominącą siateczkę, jak w kabaretkach. Wczoraj z kolei na spotkaniu miałam czarne pończochy kabaretki!!! Czułam się bossssko.... Mrau...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakonczyłam temat z jednym z forumowiczów, była taki jakis nachalny... Tak, byłam w sklepie. A co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie po kapuste. Napisałam o moich nowych zakupach pończoszniczych. Nie spóźniłeś się bo pewnie budzik specjanie na wcześniejszą godzine nastawiłeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czecs wszystkim ! Oj chyba za zimno na ponczoszki , chociaz jak samochod ma dobre ogrzewanie to nic strasznego !? Co u Was slychac ? Ida swieta a tu trzeba cos przygotowac na Gwiazdke dla mezczyzn ? Ja mam nowe buciki - bez palcow i do tego sweterek a dalej to kwestia wyobrazni ... ponczoszki bez czesci palcowej - czarne ! Gatta ma nowa liniowke Luella ! Fajne sa i grube !Do tego cos fajnego z bielizny ! Za kilka dni beda wprzedaze i cos da sie ciekawego upolowac nawet w markowych sklepach - ale ja tradycyjnie biala i czarna bo najpraktyczniejsza i do wszystkiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr... ale zimno i śnieżnie... Na szczęście w głosnikach słychać juz kolędy :-) Witajcie. Byłam wczoraj z siostrą w Silesii na kolacji i tak ogólnie polatac i poprzymierzać różne szmatki. Było wesoło i śmiesznie. Najbardziej mnie smieszyli Ci panowie; męzowie, narzeczeni przynoszący do przymierzalni swoim paniom pojedyncze egzemplarze różnych częsci garderoby... z bólem w oczach i z zaciśnietymi szczękami ;-) Nie kupiłam kiecki ale zaopatrzyłam sie w cudowne pończochy. Jedne czarne z za szwem na nogawkach, drugie też czarne dle grube i z taka siateczką. Będę dziś mierzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×