Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość majowa_łąka
klasyczna sukienka z tyłuna suwak przed kolanka i pantofeli i po pencinach mi śmiga :(Przydałoby sie sielne ciepłe ramię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To koniecznie kogos poszukaj żebys nie złapała jakiegos choróbska :-( bo teraz raczej łatwo o przeziębienie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
:D:D jakbym podsuneła sukienkę wyrzej w pracy to by mogło byc nawet gorąco coniektórym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam sie :-0 A tu chopdzi tym razem o Ciebie. Jeśli Tobie też pomoże to zadzieraj kieckę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
moze znowu pójde popracować ;) wtedy sie rozgrzeję :) u mnie za oknem sliczne słoneczko ale ranek był mroźny :) Jezdze ostatnio z moim kolegą do pracy takie oszczednosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędności oszczędnościami ale pewnie ma to również inne milsze strony. Np. kuszenie kolegi, oczywiscie nieświadome, bo gdzieżbys miała świadomie podnosić sukienkę w samochodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czuję wilgoć...w nosie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiol
zawiało nudą,a był obiecujący topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Ponoć jak nie ma o czym pisać,to piszemy o pogodzie...ale prawdą jest,że zaciekawa nie jest. Jednak ten topik zmotywował mnie do tego by nawet w te zimne,ponure dni dbać o swoją kobiecość,nie chować figury pod grubymi golfami i spodniami.Jakoś znowu staram się zaskoczyć męża czymś nowym,ostatnio kupił sam mi rajstopy z dziurą(-jak dla mnie niebardzo,ale chęci się liczą,raz będę musiała założyć;-P)gdzie wcześniej nieodważył by się. Także warto motywować,poza tym każda z nas chce czuć się kochana,wyjątkowa i budzić porządanie ;-) SEXAPIL to nasza broń kobieca. Zdrowiejcie dziewczęta i dalej kuśmy płeć brzydką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ja dzisiaj pozostję wierna swoim ideałom i mam na sobie pończochy, w kolorze brązowym ze śliczną koronką wyszywana srebrną nitką. Takie są fikuśne ;-) Do tego oczywiście moja ulubiona bielizna i sukienka za kolano, dopasowana, uwydatniająca moje krągłości. mąż wczoraj stwierdził, ze mi wyskoczyły BOCZKI!!! RATUNKU!!! ON SIĘ MYLI!!! Od dziś przechodzę na dietę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co z Wami. majowa? ANNA? Renia ;-) Ja już po zakupach i mam nowe śliczne ponczochy... ale o nich jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Ola podalam ci moje gg a tu nic ? W piatek bylam na szkoleniu i znowu ubralam ponczoszki ale nie to chce opisac . Moja kolezanka wziela do swojej krotkiej spodniczki grube rajty 50-tki i do tego matowe i smiesznie to wygladalo . Zaoferowalam jej swoje czrne ponc\zoszki i ... kusila a nawet faceci do mnie sie zwracali co jej dalam ? potem oczywiscie skonczylo sie na przygodnym seksie i tak to pewien pan zdradzil zone a ona miala przygode seksualna !!! w niedziele jak bylo cieplo to ja znowu ubralam te swoje czarne z czerwona koronka a wczoraj kupilam sobie ekstra buciki do ... ponczoszek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Renia, Renia coś nam tu chyba ściemniasz. Ja dziś w ślicznych ponczochach bezowych, do tego komplet bielizny w kolorze ecru, i dopasowana, szara sukienka. Aha... i oczywiscie buty na wyyysokim obcasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Dzisiaj przewiało mi troszkę tyłek,no coż auto u mechanika,a "aftobusem"jadąc o klimatyzacji można pomarzyć.Ale są i dobre strony,efekt przyciągania i podążanie w męskich oczach ;-)). Rozglądam się powoli za prezentami ,bo narazie kupiłam strój śnieżki dla męża(siebie) i jakoś nie mam pomysłu na coś jeszcze-podpowiedzcie :-P,żebym nie wyszła na samolubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, oj dziś trochę przymroziło... W zwiazku z tym musze zachartować moje ciało i odpuściłam dziś kiecki, wszelkiego rodzaju. Ale nie martwcie sie, wrócę do nich, pewnie już jutro. A dziś, czarne cygaretki wpuszczone w czarne kozaki, szary sweterek w szpic i czerwona biżuteria (łącznie z pazurkami). A bielizna hmmmmmm..... oj, oj był u mnie wczoraj Św. Mikołaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo!!!!! Jest to kto? Zostałam sama na polu bitwy :-( Nawet mój Fan ostatnio sie nie odzywa. Ale rozumiem, rozumiem, przygotowania do Świąt. Ja również takowe czynie, przede wszystkim jeśli chodzi o bieliznę i ubrania. Sukienka Pani Mikołajowej z białym futerkiem już czeka na wieszaku a do niej śliczne BIAŁE POŃCZOSZKI KABARETKI!!! Przełamałam się. Ciekawe co z tego wyniknie, hi hi hi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego z białym ogonem? Futerko jest przy sukience a dokładnie u rębka spódnicy ;-) i przy czapce. Pompon też futerkowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna74
Witajcie kobietki i podglądający mezczyzni :) dzis mokro ale pokusiłam sie na to http://www.intymna.pl/p41,641,0,12,21,,sativa-bodystocking-eh206-blk do tego wysokie kozaczki i czarna sukienka przed kolanka czuje sie bosko ;) Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuna, witaj 🖐️ Odważna jesteś ;-) Też mam podobny kostium ;-) ale do pracy chyba nie odwazyłabym sie go założyć. Ja dzis w spodniach cygaretkach, czarnej bluzce i kozakach. bez ekstrawagancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek33-33
oj Kuna74 zdarł bym to z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna74
powiem wam że ciepło nawet w tym jest :) latek tego zdierac nie trzeba a w dotyku jest fantastyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek33-33
no fakt ma duzo otworkow w roznych miejscach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol
Kuna74, ekstra pomysł, nawet pończochy przy tym to pestka. Jak sobie wyobrażę, że moja pani mogłaby ubrać się w bodystocking, sukienkę i szpilki... Z wierzchu wygląd jak najbardziej skromno-grzeczny, a zawartość, aż ślinka płynie na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, mojego Fana, który mnie opuścił też. Moze sie jeszcze zjawi? Wokół słychać coraz głośniej kolędy... uwielbiam ten nastrój. Dziś mam spotkanie z przyjaciółką w knajpce włoskiej. Ufff... ale się cieszę. Zawsze przychodza tam ciekawi Panowie, którzy z wielkim upodobaniem nam się przygladają. A jest na co ;-) Dzis założe szara sukienkę z dużym dekoldem, siegającą za kolanko, do tego sliczne czarne kozaczki. i oczywiscie ponczoszki, z że sukienka jest baaaardzo dopasowana i ma duuuuże rozcięcie to przy odrobinie wyobraxni Panowie mogą mieć mega odloty. Moja przyjaciółka ma z kolei bardzo duż biust i na niego właśnie podrywa chętnych i spragnionych mężczyzn ;-) Będzie zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj... boli głowa... kacyk malutki po wczorajszym winku... oj... buu... Ale pan kelner mało nie padł jak zobaczył, że mam pończochy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam, że padł, tylko, ze mało nie padł... podnosić się nie musiał w związku z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel, ale mi robisz reklamę na innych topikach. Normalnie czuję się wyróżniona. Witajcie. A ja dziś w rajtkach, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×