Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość
afi a jaka to jest dla Ciebie normalna bielizna :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr... Tylko ten brudny róż nie wiem czy pasuje ? Aha,kolor szampana jest zdecydowanie słodszy niż ecri !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi10
taka jaką noszą faceci, slipy , podkoszulek, skarpetki i.t.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
afi a dlaczego slipy a nie bokserki? :) apetyczniej w nich wygladacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi10
w bokserkach??Jak uczniak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest własne samopoczucie. Jesli Ty czujesz się dobrze to najważniejsze. To tylko była moja głośna sugestia bo nie przepadam za odcieniami różu i fiolety a morski to mnie ścina i ślepnę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afi przesadzasz :D ale co mi tam niech każdy nosi co chce :D nawet galoty po kolana w paski czy kratkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
trzysześć tak ,krępuje sie :D afi ,czemu jak uczniak :D,ja tam lubie jak mojemu luźno klejnoty dydnają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a nie to w szortach :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...najpierw jedno wysunęło się po mału,potem miało wysunąć się drugie ogromne ... Aż tu nagle w ostatniej chwili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
trzysześć ,Co?! Co?! w ostatniej chwili !:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... opamiętał się i poprawił.Zdał sobie sprawę ,że Anna siosta oddziałowa jest zaraz za drzwiami,dzieli ich tylko cienka linia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mmmm:) zapowiada sie ciekawe opowiadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd...Nie pragnienie jest siniejsze ! Jak można powstrzymać się przed wyobażnią ? Przecież wiem co ona ma na sobie . Jest piękna . Wiem ? Czy nie wiem ? Pomyślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i co ??wie co ona ma na sobie ??:) błagam nie rób takiech długich przerw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przyjaciel :).aleeee;) ja nie lubię tak długo czekać ,strasznie niecierpliwa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rozumiesz mnie doskonale :) a trzysześć,tak długo karze czekać ..😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd...Te jej kształty , oczy wypełnione pożądaniem , a jednocześnie rozpaczą . Co mam zrobić pytam sam siebie ? Odchodzę od zmysłów tak wiele wiemy o sobie a jednocześnie jesteśmy sobie obcy ! Boże jak jej pragnę ! Litości to jest silniejsze ode mnie ! Jej cudowne wydawałoby się nie kończące nogi w lśniących i mieniących się czarną perłą pończochach stoją przed oczyma i rysują pełną postać siostry Anny . Nie, nie mogę . Jestem w niej tylko zauroczony. Opamiętam się . Muszę . Przecież jutro też ją zobaczę , może jeszcze piękniejszą ? Jej rude wiewiórze włosy wydawałoby się , ogniste . Oczy , piękne , zielone ? Nie, ...cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd...Te jej kształty , oczy wypełnione pożądaniem , a jednocześnie rozpaczą . Co mam zrobić pytam sam siebie ? Odchodzę od zmysłów tak wiele wiemy o sobie a jednocześnie jesteśmy sobie obcy ! Boże jak jej pragnę ! Litości to jest silniejsze ode mnie ! Jej cudowne wydawałoby się nie kończące nogi w lśniących i mieniących się czarną perłą pończochach stoją przed oczyma i rysują pełną postać siostry Anny . Nie, nie mogę . Jestem w niej tylko zauroczony. Opamiętam się . Muszę . Przecież jutro też ją zobaczę , może jeszcze piękniejszą ? Jej rude wiewiórze włosy wydawałoby się , ogniste . Oczy , piękne , zielone ? Nie, ...cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
trzyszesc :Dmmmrrrrr jak ja lubie takie opowiadania mmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro cz.następna jeśli nie pachnie to kiczem. Przecież musimy się czymś zająć w pracy , no nie ? Ale ty mi też musisz coś opowiedzieć , rewanż OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:)ok :)...czasmi nudze siew pracy bardzo,tak ja dzisiaj ,postaram sie cos wymysleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko piękne marzenia
obudżcie mnie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×