Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość M_A_T
Olu, jeżeli tylko czas mi na to pozwoli to na pewno będe uczystniczyl w Waszych rozmowach.Co do kwartałow hmmm... wiesz chyba w zadnych przestworzach czas nie biegnie tak szybko od " lat do kwartałow " :) a z drugiej strony bylo by cos pieknego, gdyby w moim biurze- samochodzie, siedziała obok kobieta z delikatnie odslonieta koronka od pończoch, aż by sie chciało pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ola gg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptrzyjaciel a Ty co dalkonista? Nie widzisz jaki kolor? M_A_T no nie wiem czy dobrze by Ci sie pracowała, nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_A_T
Olu, nogi kobiety są jak wieża eiffla, piękne, jednak odziane w pończochy są jak oświetlona wieża eiffla cudowne :) Wydaje mi się że kobiety to w ogole powinny mieć nakaz chodzenia w pończochach tak jak męzczyżni musza w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel, mi tez coś nie pasuje, brr... M_A_T jakby był obowiazek noszenia pończoch to niebyłoby to takie podniecające i ciekawe, i nie wzudzołoby to takich emocji zarówno wśród Was jak i nas kobiet. Dlatego chyba lepiej, że jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_A_T
Też racja, jednak wiesz, przekonać kobiete do noszenia pończoch, czyt.moja żona, gdzie wie ze to mnie bardzo kreci jest ciezko, a szczegolnie w wieczornych igraszkach, tu czasmi jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
MAT kupic jej takie ponczoszki i w dyskrecji sypialnianych scian poprosic aby je przymierzyła dla ciebie ;) Witam Piękne Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, trudno, na pewno masz jakieś sposoby na nia ;-) Moze sam jej kup jakieś ładne ponczoszki? Na początek zwykłe samonośne a później cos bardziej wyrafinowanego. Np. pończochy kabaretki? Albo jeszcze lepiej, samam bym tak chciała, zaproś ją na zakupy bieliźniane. O! Mój mąż mi tego NIGDY nie proponuje :-( Sama muszę wybierac i wyszukiwać ładne fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa , wstydź sie!! Kto jak kto ale założycielka topiku powinna tu byc REGULARNIE!! No regularnie z, ewentualnie, małymi przerwami. cześć. Co tam dzis na Twoich nóziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
cieplutko na dworze to czarne ponczoszki i wysokie skórzane kozaczki na 9cm szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_A_T
Droge Panie, a nie sądzicie że jeżeli wezmą ja na zakupy to pomyśli że cos jest ze mna nie tak jak zaproponuje jej żeby kupiła sobie pończochy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_A_T!!! No co Ty!!! Zobaczysz, że ją to podkręci!!! ja tylko czekam na takie wezwanie ;-) od mojego męża. Ale on woli, "zbierać śmietankę" i tyle. Generalnie jakoś na nim nie robie większego wrażenia w ponczochach :-( przejadło mu się? opatrzyło? Czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Też uwielbiam dobrą bieliznę i oczywiście pończoszki ;-),mężuś tez zadowolony ;-)). Macie dziewczynki jakieś sprawdzone linki,sklepy internetowe ,jest tego tak dużo ale spr. nie mam,ponieważ żadko kupuje przez internet takie rzeczy,a może warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_A_T
Olu, wielkie dzieki za porade, jednak jestem w szoku skoro mowisz ze Twojemu mezowi juz sie znudzily Twe nogi w ponczochach.Wiesz ja bym za to wiele oddał jak by moja zona paradowala w sypialni w ponczochach. Szkoda ze nie ma Twoich upodoban, bo domyslam sie ze wygladasz bosko jak je masz na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_A_T jak ich nie mam też tak wyglądam ;-) Ale moze Cie pocieszę. Nie od zawsze takie upodobania są mi bliskie. Moze wystarczy troche zaczekać? Ja jestem teraz w takim wieku kiedy wiem czego mo trzeba i czego chcę. Może zona musi "dorosnąć" do tego. Ale Ty próbuj i podpowiadaj żonie czego bys chciał i w czym chętnie byś ją oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvlsxofpvk
zna ktoś tą str. www.szamanka.pl mają atrakcyjne ceny,ale opini kupujących brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... ja już w pracy. Ale zimnica dzis na dworze ale może wytępi wszystkie szkodniki? na mym ciele zagościły dziś niebieskie jeansy rurki, buty na obcasie, biała bluzeczka i szary sweterek. Jestem grzeczną pracownicą i nic mnie pod spodem dziś nie kusi... no moze jedynie majteczki? Białe w różyczki... natomiast jutro wybieram sie do teatru z moim mężem. Już mam przygotowane czarne ponczoch z czerwoną koronką, czerwoną bieliznę, szpile do nieba i małą czarną. Mrau... A po powrocie będziemy śpiewać "... gdy nie ma w domu dzieci" hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Muszę przyznać, że mnie właśnie najbardziej kuszą takie z pozoru grzeczne pracownice :-) Gdy wspomniałaś o majteczkach w różyczki to w jednej chwili pomyślałem o różyczce, która kryje się pod różyczkami na majteczkach... mrrrrr ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że napisałeś "grzeczne z pozoru", bo pod skóra kazdej kobiety tkwi diabełek. Trzeba po prostu umiejętnie go dostrzec i wydobyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzystałam wczoraj z waszych p[odpowiedzi,no i coż zaszalałam,oj zaszalałam ;-) Ale nic tak nie cieszy jak zakupy,a zwłaszcza bielizny i dodatków do niej.Jestem zadowolona,dla męża będzie niespodzianka....strój śnieżynki ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
czesc dziewczyny 🖐️ Ja dzis chyba za lekko sie ubrałam w biurze padło ogrzewanie :) nawet w szyje mi dmucha bo upiełmna włosy w kok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA, cieszę sie, ze znalazłaś cos fajnego, Mąż na pewno będzie zadowolony. Miłej zabawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×