Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Koronkowa Manszeta
Witam,..ja dziś pracuję..........wabię mimo wiatru i chłodu wiosnę....... mam opalone samonośne i łososiowy komplecik (majtki i stanik). szara spódniczka go kolan, czarne szpilki i ponieważ nieco podwiewa........... cienkie białe gatki z nogaweczkami.....pozdrawiam wszystkie Panie w pończoszkach...nie dajmy się..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolony-h
Bez majtek ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka36
g-znajomek, cześć... kopa lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka36
Hej. No i co? Kiedy dobijemy do "Stówy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-znajomek
sto !!! lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
a co tam dobrego słychać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
hej hej .......pozdrawiam.......jednak ruszyło...............co tam słychać pod spódniczkami......?? słyszycie te szelesty....?..słoneczko już podgrzewa............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuciaz,,obok,,
ale glupie kurwy hujowe ,,podszyte,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
Niedopitych nocnych poje.....ców nawet tu nie brakuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lubicie chodzić w pończochach ( ja też:-) ) to powiedzcie mi w której strony nogi ma być wszyta innego koloru nitka, z przodu nogi, z tyłu, do siebie, czy od siebie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ascott and Prescott
Witajcie Kusicielki: http://nylonki.blox.pl/html już najwyższy czas na pończoszki............nie sądzicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
Czy u Was też tak powiewa....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pończoszki w niedzielę, nie było zimno, ale też niezbyt ciepło, na cienki jeszcze za wcześnie i trochę podwiewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
witajcie....nareszcie ciepło......dziś cały dzień w pończoszkach...!!! jest cudownie...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMI36
popieram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Faktycznie już pora pokazać pończochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Za 10 dni druga rocznica powstania tego tematu......albo wszystkich wymiotło, albo strajkują fabryki pończoch.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze-mafijka
teź uwielbiam pończochy, jestem wygodna i wolę samonośki. Z przyjemnością ubrałam teraz gładkie 40 den, ale zamierzam też zaopatrzyć się w ażurowe na większe ciepełko. Skorzystam chyba ze sklepu soyelle, który poleciła Koronkowa Manszeta... zajrzałam i faktycznie sporo fajnych modeli :) coś się dobierze. Pozdrawiam wszystkie fanki ( i fanów ;)) pończoszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kim jestem
i ja dołączam do funclubu pończoszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkowa Manszeta
Witajcie, witajcie........kupowałam już dwa razy w tym skepie i bardzo go sobie chwalę.... dziś idealna pogoda pończoszkowa.......mam prawdziwe nylonki (ciemna kawa) do paska (po 6 żabek)..leżą idealnie.........pozdrawiam Was Wszystkie pięknie..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_mafijka
Przepiękne są te gorsety, jednak trochę ponad moje finansowe możliwości. W największym nawet szaleństwie niestety nie kupię tego, co mi się podoba... za 1200zł... ale żal, bo piękne.. pomarzyć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody25
Hej dziewczyny zaczełem czytac to forum i przeczytalem wszystko tak mnie to wciagnelo, moze dlatego ze tez lubie patrzec na kobiete w ponczoszkach , najbardziej mi sie podoba jak kobiecie lekko widac tą koroneczke jak siada ..... :) super widok a we mnie sie gotuje..... siara178@poczta.onet.pl jak macie fajne zdjecia ponczoszek lub w ponczoszka, stopki, podeslijcie dzieki i pozdrawiam wszystkie panie z forum i te ktore nosza pończoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie, bardzo proszę o odpowiedź dlaczego mężczyzna nie może chodzić w pończochach, ją bardzo lubię chodzić w pończochach, a jestem facetem, czy naprawdę pończochy są tylko dla kobiet? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a propos gorsetow, moim skromnym zdaniem lepiej kobieta wygląda w pełnym pasie do pończoch jak w gorsecie, inna sprawa, że taki pas jest równie drogi( jak nie droższy) jak gorset :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadzsewdupetoconosisz
a kto ci zabronil od wczoraj jebana kurwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×