Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Aśka niewysoka
Muszę coś zrobić bo stale mam w myślach maturę Syna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu chyba nic nie zrobisz. Po prostu musisz to przejść i tyle... Na szczęście mozesz mieć pewność, iż sobie poradzi a to już duży plus. Jestem nauczycielką to wiem co mówię... Niektórzy mają dylemat zda czy nie zda, Ty takiego nie masz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - dzięki !!- jutro na 2 dni chcemy pojechać wszyscy razem do znajomych nad jezioro - Panowie będą lowić ryby - Panie plotkować i tochę wystawiać się od slońca - dawno tego nie mialam - bardzo Cię pozdrawiam !! a co dziś się dzieje u Ciebie pod spódniczką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś śliczną niebieską sukienkę, podkreślającą mój dosyc bujny biust ;-) takiego samego koloru stringi i cieliste pończoszki z koronką. Całości dopełniają czarne szpileczki lakierki i włosy wysoko upięte. A Ty? Pochwal sie... Inspirujesz mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Jesteś bardzo fajna i mila !!! Dziś: czienogranatowa sukienka w biale groszki, czarne szpileczki, ciemnoopalone samonośne pończoszki i czarne klasyczne majteczki lekko elastyczne, pończoszki też jak Twoje mają koronkowe szerokie mankiety. Czy masz jaieś plany na kuszenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę dziś po pracy na zakupy. Mam upatrzonyego jednego pana w sklepie Big Star i będę mierzyła dżinsy, chcę sobie kupic granatowe rurki i przez przypadek nie dosunę zasłony... Uff... Już sie podnieciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii
Witam mile i atrakcyjne Panie i od samego rana pokusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Hi hi hi !!! Ja też bardzo lubię kusić i też mnie to kręci !! Natomiast nie lubię być podglądana - czyli być w takiej sytuacji kiedy jestem sama i nie wiem, że ktoś na mnie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka chyba nikt nie lubi być podglądanym, różne rzeczy się wtedy robi... Ale świadomość, ze tkoś patrzy bardzo mnie kręci. Jestem takądiablicą trochę... hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Tak, tak Oleńko - o to wlaśnie chodzi !! Zrób tak : kiedy weżmiesz spodnie do przymiarki nie domykaj zaslonki, zdejm sukienkę i w samych majtkach i pończoszkach stań przed lustrem, powoli zacznij się oglądać z boków z tylu, popraw sobie pończoszki, strzel gumką od majtek, popraw wlosy i dopiero wtedy zacznij mierzyć spodnie ... hi hi hi !! Chialabym Go obserwować wtedy !!! Hi hi hi..............!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinPn
...ale goraco asienka. chcialbym ciebei tak podgladac - moze kiedys w Pn ciebie gdzies spotkam. a powiedzcie mi - ile godzin tak nosicie ponczoszki, nie macie zadnych problemow z tym silikonem pod koronka od ponczoszek itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka tak zrobię!!! Ale masz pomysły.... MarcinPn w taka pogodę jest ok. Latem w upały trochę doskwiera ale czegóż sie nie robi dla podgrzania atmosfery ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Dobrej jakości pończochy mają miekki szeroki dobrze przylegający mnankiet, co innego gumki aptekackie albo gumy od sloików Wecka !! No ale ja tego jeszcze nie używalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinPn
.. tak - tez mialem cieliste i bylo troche goraco pod gumka..ale super uczucie ogolnie. a pogoda idealnie sprzyja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja konczę na dzisiaj. Idę w miasto na zakupy ;-) Wracam w poniedziałek po weekendzie. Asiuniu zdam relację z uwodzenia pana "ekspedienta". Miłego ponczoszkowania i uwodzenia i kuszenia... Trzymam kciuki za syna. Musisz być w poniedziałek aby Ci szybciej czas leciał w czasie matury. Paaaa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Pa pa Kochana, dzięki za mile slowa !! Dobrego i udanego weekendu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinPn
aska - a gdzie w Pn mozna ciebie podgladac ? zaklikasz na maila do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! W weekend bylam na weselu i jak myslicie co mialam ubrane ? Najpierw ubralam szrea na drugi dzien brazowe . Dalo sie zauwazyc , ze wiele kobiet mialo ubrane ponczoszki ale nie byly tak odwazne by nie zapomniec o majteczkach !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie Kochane !!! W Poznaniu wielka zmiana pogody - deszcz, wiatr. Przez caly weekendbylam bez pończoch - jezioro, luz gril, ryby et cet......... Dziś kostiumik ciemnopopielaty, cieliste pończoszki, czarne szpilki i........ czerwone majteczki.......... Syn zdaje maturę...... Pozdrawiam Was !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. dziewczyny a ja zabrałem jedną pończochę żonie i kunę nią płoszę na strychu, no ale za to kupiłem jej trzy pary nowych, muszę dodać że dostaję zeza gdy ona uda w pończochach rozchyla, jak robić żeby zeza nie dostawać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy!!! u nas na Sląsku na razie pogoda jeszcze cudna... Aśka, trzymam kciuki za syna iCiebie, zebyś sie nie denerwowała za bardzo!!! Ja dzis mam gołe nóżki, bialutką nową bieliznę, majteczki z koronką i stanik do kompletu, śliczne... Spódniczka rozkloszowana i obcisły różowy sweterek... Ładnie wyglądam, tak niewinnie ale pod spodem kryje się diabełek, hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Pięknie witam w szczególności diabełki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - kuszący diabelku !! pozdrawiam !! dzięki za wsparcie - trochę się denerwuję i przypominam sobie jak to bylo ze mną ladnych kilka lat temu .... Biala bielizna, gole nóżki - i ukryty diabelek - FAJNE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowany... witaj, cieszę się, ze Ci sie podoba. Pomyślę kiedyś znowu o czymś ciekawym i ładnym... Lubisz niespodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Żałuje tylko, że nie odbierałem poczty przed weekandem bo byłby cudowniejszy. Tak mam wspaniały i niespotykany poczatek tygodnia. Dziekuje. Kto nie lubi niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Chyba ta zimna pogoda sprawiła, że pończoszniczki dzisiaj inaczej sie ubrały no i przez to emocje opadły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×