Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

czeeeść... Juz nie mogę się doczekać mojej dostawy. Niestety zdjęć na kafe nie będę wklejała. Nie ze mna te numery Bruner...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witam !! Oleńka - M - pisze niemiecki - znów nerwy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, o Jezu, tyle czasu to piszą. Szczerze powiedziawszy te obecne matury to jakaś paranoja. Ja nawet nie bardzo sie orientuję co i kiedy, wiem tylko, ze piszą, i tyl ;-) Ale trzyamj się. Mysle o Tobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dziś masz na sobie Aśka? ja mam czarne stringi koronkowe i pończoszki kabaretki też czarne, Do tego czarne szpilki z odkrytymi palcami i dzianinową sukienke w kolorze szarym, rozkloszowana dołem z duuuużym dekoldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka Kochanie ja nic z tego nie rozumię !! M w marcu tego roku dostal międzynarodowy certyfikat za język niemiecki - Liceum obcojęzyczne - 3 lata - ma papier - i jeszcze musi zdawać ??? to jest do reszty pokręcone !!! kocham mojego Synka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Bylam olimpiką z matematyki - na polibudę przyjęli mnie bez egzaminu o co tu chodzi ??? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz. Co roku są inne przepisy i jakieś zmiany cięgła. Trudno się w tym połapać. Olimpijką, a to juz teraz wiem po kim Synuś taki mądry ;-) ja też kocham Mojego Syna (idzie za tydzień do komunii - masakra) i moją córcie, którą PRZYJĘLI OD WRZEŚNIA DO PRZEDSZKOLA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ja już dzis koncze pracę. Melduję się jutro w pończoszkach ;-) Pa. Bądź silna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka !!!! Marcin jest wspanialy ja Go bardzo koccham to jest mój synek dla Ciecie i za to co napisalś wielkie caluski szczególnie dla Dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś topik kuleje, zauważam ze smutkiem. Ale ileż można gadać o pończochach ;-) Dostałam już paczke z Gatty!!! Same cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Hej - czy wszystkie dziś w rajstopach, w spodniach i barchanowych gatkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asieńka! Dawno Cie nie było!!! Ja dzis w białych spodniach i białych majtkach (nie strungach) z kolorową wstawką z gipiury z przodu, hihihi... A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Plisowana biala spódniczka, ciemnoopalone pończochy samonośne, różowe majteczki z nogaweczkami i z koronką z przodu - trochę chlodno dziś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ale ładnie wyglądasz... ja się dziś nie postarałam przy wyborze ubrań, ale jutro się poprawie. Obiecuję!!! Aśka dam Ci mojego maila, jak masz ochote to napisz. Popgadamy same, bez świadków, mojaola@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
OK ! ale trochę póżniej --- caluski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Pa - dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzie się wszyscy podziali, hop, hop!!! Aśka!!! Ja sie chciałam Ci pochwalić co dziś ubrałam!!! Jesteś dla mnie natchnieniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwal się, połowa męskiej części forum regularnie monitoruje ten temat:) Tzn tak sądzę, patrząc po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się chwalę czarna spódnica ołówkowa do kolan, czarno-białe czulenka na wyyysokim obcasie, beżowe pończoszki kabaretki i w takimż samym kolorze stringi, kremowa satynowa bluzka zapięta pod samą szyję a przy kołnierzyku broszka z cyrkonii, taka duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×