Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Leśniczanka36
ZA OBFICIE TU WSZYSTKIEGO.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Jakoś ucichło na topiku... Może was trochę rozkręcę pisząc, ze mam na sobie swój codzienny "mundurek", tzn. ołówkową szarą spódnicę i czarną bluzke... a pod spodem, równiez pozostaje wierna swojej tradycji, czyli czarna bielizna i czarne ponczochy, ale uwaga DO PASKA!!! Uwieera jak cholera ale dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję jakiegos natchnienia... a za oknem, brr... jakaś dziwna, niewiosenna aura... Ale przynajmniej silikon w pończochach nie odciska się na gładkich udach, hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspa Bute
Pasek uwiera......? jakim cudem ........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty mnie znasz przyjacielu hi hi hi... paski jak sie siedzi w kiecce obcisłej wcinają sie w uda. i uwieraja, ot co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się lansowałam w Galaxy :O Niech mi wolno będzie zasięgnąć Twej porady: czy grill u zimnej zośki w pończochach czy też w spodniach jak rozsądek podpowiada? Dodam tylko, że w razie dojmującego wieczornego chłodu mogę liczyć na jego łapy na mej doopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w ogóle możesz o to pytać? TYLKO POŃCZOCHY!!! I kiecka!!! Żadne tam gacie! W spodniach chadzaja panowie a nie kobiety świadome swojego powabu. Ot co :-) A ta Zośka to kiedy przypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem i wolę o tym za bardzo nie myśleć, se spokojnie poczekam, po zośce się zagadka wyjaśni. Tak radzi Zośka, a ja jej słucham (i czasem Ciebie), bo ona ma przecież baaaardzo bezpośredni dostęp do wiedzy nadprzyrodzonej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Zośka w sobotę ;-) To my też mamy imprezę i też grill. przychodzą znajomi i kobitki bedą wszystkie w ponczochach (wszystkie czyli 3). zaraziłam je miłościa do tej części garderoby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu... no coś Ty. Kombinować z kolezankami? Nie pomyślałam o tym... ale... hmm... mogłoby być ciekawie, szczególnie jeśli mezowi by przy tym byli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim . Od dawna sie nie wpisywalam tutaj ale u mnie sie nic nie zmienilo . Nadal nosze ponczoszki - rajstopy poszly w odstawke bo sa niepraktyczne . Ostatnio bylam na Komunii i co ubralam pod obcisla niebieska sukieneczke ? Oczywiscie ponczoszki - czarne ! mimo zimna i do pracy ubieram je praktycznie na codzien . Oczywiscie do seksu tez ale ...jakiej fantazyjne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh takie stopy w pończoszkach
mogły by zdziałać tyle przyjemności pieszcząc to i owo no i pieścić czy masować takie zgrabne nóżki w delikatnych nylonkach marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalosze? Nie. A le jakieś nowe ponczoszki? Wczoraj mi poszło wieeeelkie oko w pończosze w pracy i musiałam w kiosku, fuuuj... kupić rajtki... błe... az wysypki dostałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Jaka tu cisza i spokoj , od prawie miesiaca nikt tu nie byl i nic madrego nie wpisal . Moze powodz zabrala milosniczkom ponczoch ich ... ponczochy ? Ale od kilku dni mozna powiedziec , ze jest cieplo i tylko ubieram ponczoszki . Nawet woze zapasowa pare na tylniej kanapie samochodu , na widoku - a co mi tam ! Teraz nosze cieliste bo pasuja do wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak jest baaaardzo gorąco to mam gołe nóżki, hi hi hi.... ale w dni takie jak dzisiejszy obligatoryjnie ponczoszki na moich udach. Pozdrawiam miłosników i miłośniczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fara Muszka
Witajcie witajcie.......u nas w Wielkopolsce cudowny upał.....Noszę cieliste pończoszki i białe jedwabne majteczki....idealny zestaw na taką pogodę....pozdrawiam.......F. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Odswiezam temat i zapraszam do dalszej milej dyskusji . Powoli robi sie chlodniej i mozemy dac upust naszej fantazji . Pozdrawiam i czekam na Wasz odzew .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fara Muszka
Witajcie Dziewczyny w cudownych pończoszkach, powabnych majteczkach i innych kusidełkach...............piszcie co nosicie i jak drażnicie tym Panów..........całuski...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie, czy któraś ma ochote pomailować ze mną w tym temacie? Kobiety w pończochach to kwintesencja kobiecości. Krzysiek,Gdańsk 35l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeleszcząca Nylonka
Oj...........chyba doopcie wam ostatnio podmarzają......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Widze , ze temat powoli sie zaczyna rozwijac , zapraszam do ...rozmowy na temat ponczoszek i tego co sie z nimi wiaze . Ps. Jest dobry czas by wreszcie powrocic do nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×