Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość maxmen
jak tam dzis samopoczucie drogie Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fara Muszka
dziękuję.......wspaniale, jestem w pończoszkach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek !!!! wszystkim co tam zimno to są takie grube też , ja chodze w pończoszkach ale takich jeszcze nie spotkałam ;) gdzie takie dają ? po za tym takie grube nie są sexi :) nawet z koronką i bez majtek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzie jest ... co tam zimno ..., żeby powiedział gdzie je widział , no te pończoszki , kupiła bym :P a może on diler lub akwizytor ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmen
etam grube czarne...najlepsze są cienkie i lekko przyciemniające...są miłe dla oka i przyjemne w dotyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixi w pończoszkach
Koniec żartów.....zakładam ciepłe majtki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam zimno
:)ona A owszem, są grube! Masz tu próbkę: http://moda.allegro.pl/listing.php/showcat?category=76003&price_from=&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=p&clear_cookie=0&a_enum=all&change_attr=Pokaż Kupowałem od 40 do 100DEN. "po za tym takie grube nie są sexi nawet z koronką i bez majtek" - nie bliźnij kobieto! KAŹDE pończochy są bardziej sexy od rajtek, a kto zaprzeczy, ten się spotka ze mną na ubitej ziemi. A poważniej: fakt, te grube są kryjące, te z mikrofibry nie mają połysku, ale nawet takie "wełniane" w grube wzory jednak eksponują zgrabne nogi. Grube mają jeszcze taką zaletę, że jest psychologiczny efekt ukrycia ciałą, co pozwala założyć naprawdę krótką mini i nikt nie powie, że to obsceniczne. W końcu każdy myśli, że to rajstopy i jest OK. Zgadzam się, cienkie są sexy, a kabaretki jeszcze bardziaj, ale jest zima i trzeba sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_8856
Teraz na pończoszki to trochę za zimno ;) ale znalazłam dobrą alternatywę - zakolanówki :) ostatni hit jeśli chodzi o wybiegi więc warto się w coś takiego zaopatrzyć. Ja mam takie z firmy Knittex - czarne, szare i granatowe. Świetnie wyglądają do długich swetrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmen
pończoszki teraz tylko w domu;) a na dwór polecam buty relaks, nawet warto je wozić w samochodzie oprócz łopaty dosniegu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CROCODIL
Miłe Panie...........jaki bieliźniany prezent pod choinkę dla lubej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi 234
trochę dziś za zimno na pończoszki........polecam cieplejsze majteczki ... tylko jakie....? macie jakiś pomysł....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak...o boże
Kupiłam sobie trzy dni temu dwie pary (nylonki)......a tu zimno wraca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Ogier
A jaka bielizna do poczoszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) ponczoszki mmmm zakladajcie uwielbiam kobiety w ponczoszkach sam nieraz tez zakładam sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 002193
marudzicie. spojrzenia facetów od razu Was dziewczyny rozgrzeja jak tylko zobaczą koronki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna gąsieniczka
No ....ciekawe.................która z Was przy takiej temperaturze jak dziś jest w pończoszkach...................??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna sprawa
Jak było Wam dziś.............? ....Czy któraś z Was zmarzła ? O pończoszkach już nie wspomnę...................zimnica.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro faktycznie mozna kupic ponczoszki 80 den, a nawet i 100, jak pytalam u mnie w sklepach to panie robily na mnie dziwne oczy, ze niby o takich nie slyszaly albo wydawalo im sie dziwne, ze zima mozna w ponczochach chodzic. Pozdrowienia dla milosniczek i milosnikow ponczoszek :p Poza tym zimnica straszna takze u mnie, brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna sprawa
_kasandra_ witaj.................jak to miło, że mimo obecnej temperatury odezwałaś się, bo temat prawie umarł............ Nosisz pończoszki do pasa, czy samonośki...? Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riposta max
nareszcie ma nadejść O C I E P L E N I E.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka
Witajcie, ja codziennie mam na sobie ponczochy i wczoraj i dzisiaj... Na tę chwilę aby przejść do samochodu nic się nie dzieje. Pozdrawiam i zachecam do noszenia ponczoch. P. S. Kolekcja wiosenna uzupełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riposta max
do samiczka............to rozumiem..............serdecznie pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda szanująca się suka, zakłada pończochy nie tylko do łóżka.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka
Cześć Przyjacielu... czy mnie jeszcze pamiętasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka zielona
Czy któraś z Was już się odważyła dziś, z początkiem marca założyć pończoszki...???.....TEN TOPIK MA JUŻ PRAWIE DWA LATA.....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×