Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość buhaaaaaaaaaaaaa.........
ona nie pokaze zadnej fotki bo ma grube niezgrabne nogi cud by sie musiał stac jakby miala dac tutaj swoją fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhaaa: ma rację ;-) Rozgryzł/a mnie... oj cóż ja teraz pocznę!!! BUuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline Lily..
bo ta olenka35 to jest grube oblesne babsko ona fantazjuje opisuje jakby to ona chciała wygladać w tych ponczochach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wszystko całe, ślicznie wyćwiczone i umięśniona. W sam raz do moich dzisiejszych ponczoch ze szwem z tyłu, to taki prezent na Dzień Kobiet ;-), i spódniczki "tulipan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wyobraźnia działa i jest bardzo dobrze rozwinięta u Ciebie. Ja mam bardzo podobnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu!!! i znowu zimno jak cholera, brr... znowu musiałam przeprosić sie z moimi rajstopami, ślicznymi wszakże, ale juz miałam ochotę nosić na MOICH GRUBYCH UDZACH cały czas ponczochy :-( Ale nie ma tego złego, w sobotę znowu jadę na narty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka Tobie też wszystkiego najlepszego z okazji dnia.... życzę abyś wciąż kusiła ,nęciła i wyglądał seksi..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dop za życzenia :-) Przyjacielu nie rozwiążę tej zagadki, pomóż. A na narty Cię zabiorę Nie ma sprawy, tylko weź ze sobą kask, bo w niedziele jak przypierdzieliłam głową w lód to wsyzstkie gwiazdy zobaczyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domyślam się, ze tez byś chciał spedzać weekendy na stokach. Ale czy mam blisko? W sumie jadę tam ok 70 minut. Czyli też nie jest to na "rzut beretem" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co jesteś gotowy? na wiosnę i widok pięknych kobiet w zwiewnych sukienkach odsłóaniających ich nogi w pończoszkach, mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak doopa cała z jednym siniakiem ;-) Dziś mam pończochy. Mam w nosię tę pogodę, może moje uda przestraszą wreszcie tą zimę? Podobno od 25 ma byc juz baaaardzo ciepło. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu, bardzo ciekawska z Ciebie dusza... Niestety tego typu informacje sa dostepne jedynie: meżowi i Fan-owi ;-) Dzis znowu wskoczyłam w jeansy ale juz mi sie chce rzygać nimi... Zamówiłam sobie 2 śliczne sukienki! Mam nadzieję, ze juz niedługo otrzymam przesyłkę :-) Oczywiście ponczochy do nich już mam i noszę je na sobie w domu aby się przyzwyczaić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Za oknem słoneczko cudnie świeci, a ja mam wreszcie, na sobie pończochy, bez wrażenia, że mi coś z zimna odpoadnie ;-) Oczywiscie sukienka na swoim miejscu i szpilki na wysoookim obcasie. A pod sukienka nowe, niebieskie cudowności. Hmmm.... ale bym chciała, żeby ktos to ze mnie zerwał... ten ktoś wie, że o nim piszę. Mrauu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem... nie Ciebie miałam na mysli... Ale przyznaj, ze miałbys ochotę cosik tam ze mnie zerwać. Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mają kluski do dziurek? Bo nie łapię... Czy to tylko taka luźna uwaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak pięknym i słonecznym dniu. Przyszłam do pracy i co widzę, upss... oczko w ponczoszce mi poszło :-( Ale nie ma tego złego... kolejna okazja aby kupić coś nowego i ekstra. Jak tylko otworzą mój ukochany sklep z bielizną zerwę się na pół godzinki i dokonam odpowiedniego zakupu oczywiscie od razu umiejscawiając zakup tam gdzie trzeba, hi hi hi.... DZIEWCZYNY!!! Obudxcie sie wreszcie z etgo zimowego snu i przyłączcie się do mnie!!! CZekam na relacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu, a Ty jesteś Kasia, Basia czy Marysia? Czekam, aż w końcu jakaś kobitka mnie poprze i wymieni się ze mną doświadczeniami w temacie kuszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanin
Oleńka uwielbiam kobiety w pończoszkach...mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z(w) nowym nabytku. Czarne, oczywiście samonośne.... z prześliczną manszeta na której widaść liscie. bardzo eleganckie. szłam miastem i wszyscy się oglądali... czyżby mi znowu oczko poszło? Nie. Może miałam coś w oczach? Teno "qrwiki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara "Poka, poka" ;-) A od czego macie wyobraźnię, Panowie? Sam poka, jak takiś mądry, hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×