Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość
oo rany :D teraz pisze z konta sexy bitch :D,chyba nieźle napieszałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
namieszałam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja mam inaczej... Nadstawiam mokrą muszelkę i czekam na męża kropelkę... Boszsz... ale poetka ze mnie, od siedmiu boleści. Witajcie. Dziś jestem w kiecce, fajnej, zielonej i rajtkach... fajnych... czarnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
ja uwielbiam je nosic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tylko
żonie się to nie podoba!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przyjacielu... i na doopie, i na brzuchu... Było GENIALNIE!!! Nie było faceta, który by się za nami nie obejrzał. Zyć nie umierać ;-) Musimy to powtórzyć. Oczywiście ponczochy w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończochy już widze wasze dupy
ola ma strasznie wysokie mniemanie o sobie, nie znosze ludzi przechwalających się.... dodaje to tobie jakich wartości osobistych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię frustratów... i ludzi, którzy nie lubią się bawić, nie wierza w swoje możliwości, są mało tolerancyjni i... zazdrośni. Czy dodaje mi to jakichś wartosci osobistych? Pewnie tak. Jestem otwarta na innych, nie boje sie krytyki, wierzę w swoje siły i jestem pozytywnie nastawiona do świata. Pozdrawiam i życzę wiecej optymizmu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończochy już widzę wasze dupy
optymizm optymizmem, a realne życie realnym życiem, może i fantazji nie mam i moje życie jest strasznie nudne, ale gdybym pisała takie rzeczy na forum, to napewno nie byłoby ono bardziej kolorowe, ani nie czułabym się bardziej wartościowa, również pozdrawiam i życze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się jeździ na doopie bez faceta to już moja słodka tajemnica. Pączka? Właśnie wcinam jednego. Mniam... Ale w planach jeszcze tylko 1 na góra 2 ;-) A Śląsk dziś cały zasypany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, No co z Wami? Nie piszę od kilku dni i cisza? Bierzcie się do roboty, ja wracam 1 marca a teraz szusuje w górach na nartach!!! Oby do wiosny. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie moich fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie powiedziec chlopcy ze od dzis nosicie ponczochy hi fotkie przyslijcie jak wygladacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. jak sie wygrzebie z tej roboty po wolnym to napiszę... Aha. Mam na sobie pończochy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciek in spe
Olka już trzy dni sie wygrzebujesz. Musisz być nieźle wstrząśnięta. :o Ja wczoraj jako członek widziałem czarne kabaretki, z czerwonymi koronkami, koronki dość wilgotne, ale i tak jeszcze mnie naplet trochę boli. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj przyjacielu ;-) No powoli sie wygrzebuję... myślę, ze do piątku najpóźniej dam radę. W sobote znowu jade na narty... Uhu... ale się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beskid Śląski. Kombinezon, tzn. czarne spodnie i biała kurtka i cudny nowy kask w kolorze czarnym ;-) Pod spodem stringi hi hi hi... A ponczochy na wieczór przy świecach z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczochy przy swiecach
;) a co to za nowa gra ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem... a jakże ;-) Oczywiscie w pończochach. czarne grube z bardzo ozdobna manszetą. Do nich czarne majteczki - spodenki (przyjacielu! Słyszsysz! lub raczej; czytasz!). A na wierzch czarna sukienka z dzianinki z golfem i rękawkami 3/4 i kozaki na baaardzo wysokim obcasie. Śliśnie ;-) A jutro kombinezon, gogle i kask, hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety a jak to jeste z Wami! Wszak na dworze coraz piękniej (dziś załamanie pogody, ale cóż jutro jadę na narty to musi tak być), generalnie wiosna zbliża się WIELKIMI krokami. Macie jakieś nowe ciekawe pończochy? Ja jestem w trakcie uzupełniania garderoby bieliźnianej i ponczosznianej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że białe to tylko na slub, ewentualnie na noc poślubną. Ale to jest moje zdanie. Niektórzy lubią bałe ponczochy, prawda FANIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichhhh
oleńka35 ty zamiast siebie opisywać jak jesteś ubrana to strzel jakieś foty twoich nóg i pończoch i nam tutaj pokaz i rozpal nasze zmysły i pożądanie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×