Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Majka_łódź

TANI OPTYK - Łódź. Znacie jakiegoś? Pomóżcie!

Polecane posty

Gość gość
ja moge Wam polecic jedynie optyka z Tarnobrzegu http://kosinski.tarnobrzeg.pl/ -maja jednak fantyastyczne okulary markowe. DO tego okulista pod reka! BArdzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goraco polecam optyka Optopolis przy Kilińskiego. Ogromny wybór opraw, przystępne ceny, profesjonalna porada skierowana z korzyścią dla klienta, bez naciągania. Kupuję często okulary i do tej pory nie doswiadczyłam takiego profesjonalizmu i zrozumienia potrzeb klienta. Serdecznie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optyk na łagiewnickiej nad kioskiem przy mili rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thili
Długo szukałam oprawek, noszę okulary od lat i chciałam wreszcie coś zmienić, znaleźć okulary inne niż mają wszyscy. Odwiedziłam kilku łódzkich optyków i u większości oprawki były bardzo podobne, większości czarne, brązowe lub granatowe, a o cenach już nie wspomnę. Wreszcie udało mi się znaleźć coś mega!!! Salon przy ul. Nawrot - OkoPharma - nie mogłam się zdecydować, dosłowne!!! Ostatecznie wybrałam turkusowo-fuksjowe ze ślicznymi złotymi wstawkami, jestem w nich zakochana!!! Aaaa i soczewki kontaktowe można u nich kupić od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Fielmanna w Galerii Łódzkiej - maja miłą obsługę i ceny niskie. Wybór też bardzo duży, tak jak zawsze mam problem z oprawkami to tutaj sobie wybrałam ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Optopolis, gorąco polecam. Ogromny wybór opraw, niszowe, ciekawe okulary. Profesjonalne obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optyk przy mili na łagiewnickiej ma również oddział w carrefourze na retkini jak tu ktoś nie znajdzie oprawki dla siebie to ja juz nie wiem kolory kształty szok. ceny niskie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam w Optopolis przy Kilińskiego 298 obok Kauflanda. Naturalnie zamówiłam okulary. Od 30 lat nie miałam takiej obsługi i wyboru opraw a okulary zmieniam średnio co 2 lata. Tak każdego jest oferta ciekawa i korzstna cenowo. Gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobrego optyka dla dzieci http://okooko.com.pl/ Naprawdę fajna obsługa no i są badania realizowane w ramach NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy cos się zmieniło w LM Optic na Puszkina od czasu kiedy był tak wychwalany pod niebiosa. Byłam niedawno i się zawiodłam, mało znająca się na rzeczy osoba próbowała mi coś dopasować ale nie było dużego wyboru. Pojechałam do Grety na Dąbrowskiego i byłam oczarowana fachowością pracujących tam pań a także ilością pięknych oprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam zdegustowana bardzo słabym wyborem opraw u kilku optyków sieciowych i takich małych(wszędzie to samo bez wyrazu i polotu). Koleżana poleciła mi optyka z Dąbrowy przy Kilińskiego 298 nazywa się Optopolis. Następnego dnia pojawiłam się tam i doznałam oczarowania wyborem opraw, różnorodnością, rewelacyjną obsługą, skorzystałam z badania wzroku,jest to pełne profesjonalne badanie w przciwnieństwie to tych które miałam dotychczas. Tak więc goraco polecam. Jestem bardzo zadowolona z zakupionych tam okularów. Serdecznie polecam Optyk Optopolis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry optyk... Ważniejsze jest badanie wzroku. Byłem u okulisty, wyszedłem z receptą. Okulary zrealizowane i... tylko gorzej. Udałem się do innego optyka i poprosiłem o sprawdzenie okularów i recepty. Efekt-zgodnosc 100%. Zapropmował mi bezpłatne badanie u siebie przeprowadzone przez "specjalistę". Efekt-inne moce, okulary wykonane na podstawie tego badania=super! Wniosek - recepty od okulistów sprawdzać u specjalistów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka_ja
OkoPharma - Nawrot 2!!! Strzał w dziesiątkę!!! Ogromny wybór okularów + fachowe doradztwo = 3 nowe pary okularów. Jestem zachwycona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Fielmannie i salon jest bardzo przyjemny z miłą obsługą. Interesują się klientem, doradzają i człowiek czuje się tam komfortowo. Co do cennika to rzeczywiście są tani, oprawy w różnych przedziale cenowym, ja kupiłam akurat oprawy za 160zł takie co mi się najbardziej spodobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Optopolis. Jestem oczarowana. Piękne okulary, przemiła obsługa. Przystępne ceny. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optyk w carrefourze na retkini super wybór niskie ceny i badanie jakiego jeszcze nigdy nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny optyk jest w pasażu cerrfur na Retkini , ul.Bandurskiego. Mają fajne markowe okulary ,znalazłem oprawkę którą szukałem od dwóch miesięcy. Moja mama też skorzystała. Kupiła dobre szkła z jakąś super powłoką, a oprawkę dostała za darmo. Badanie wzroku na miejscu, bardzo dokładne! Polecam odwiedzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny Optyk to Optopolis, odkryłam go przpadkiem obok Kauflanda. Serdecznie polecam! Fajny towar, fajna obsługa, przyjazne ceny. Jestem urzeczona. Poleca z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiem się może najpierw o badaniu- nigdy takiego nie miałam z taka dokładnością, profesjonalizmem, brak slow. Obsługa jak w domu przy herbacie. Miło przyjemnie. Szkła tak fenomenalnie dobrane- żadnych zarzutów. No i ceny niskie. Jeśli ktoś szuka optyka na lata polecam w cerfurze na retkini. Ja napewno tu wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na badania to najlepiej udać sie do okulisty. Nie ma co samemu decydować, jaka masz wade wzroku. A kiedy już wiesz, jakie okulary powinnas nosic to sie wybierdz do optyka. osobiscie polecam http://www.panhilary.lodz.pl/ - swietna jakosć, same markowe okulary i do tego wszystkiegopomoga CI je wybrac. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj u Optyka Optopolis (obok Kauflanda). Serdecznie polecam, pełna obsługa od badania po wykonanie okularów. Wybór okularów ogromny, profesjonalna obsługa, miła nie nastawiona na sprzedaz tylko drogich okularów. Mają okulary na każdą kieszeń . Adres otrzymałam od kolegi, który kupuje już tam kolejne okulary. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór okularów ma firma Scorpion, na stronie www.e-glasses.pl można przejrzeć sporo modeli. Ja się zdecydowałem na ich przeciwsłoneczne i choć pogoda nie rozpieszcza to już parę razy założyłem choćby na wycieczkę rowerową i sprawdziły się super. Idealne zaciemnienie, wygodna zakładki, nic mnie nie obtarło podczas 3 godzinnej przejażdżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bardzo lubię ostatnio oprawki Tonny. Super wyglądają na nosie. Już generalnie same na zdjęciach mi się spodobały, ale dopiero jak kupiłam i założyłam to się w tych okularach autentycznie zakochałam. Trochę wzorów i fasonów można przez portal www.tonnydesign.com obejrzeć. Ale mimo wszystko zdjęcia i tak nie oddadzą do końca tego prawdziwego efektu, więc najlepiej byłoby znaleźć w jakimś optyku ten model i przymierzyć sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis bylam u optyka obok Kauflanda przy Kilinskiego goraco polecam! Od wielu miesiecy szukalam ciekawych okularow. Optyk nazywa sie Optopolis, wybor opraw ogromny, przepiekne modele, nine moglam sie zdecydowac chcialam wziac kilka w koncu wybralam , u innych optykow nic ciekawego wszystko podobne. W Optopolis wrecz przeciwnie. Badanie I obsluga mega profejonalna. Jeszcze raz goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie gdzie można dostać okulary Tonny, tego typu – www.tonnydesign.com ? Niedawno koleżanka mi ten link podesłała i tak teraz obie szukamy salonu gdzie by mieli tę serię oprawek. Świetnie to wygląda i mam wrażenie, że jak przymierzę to efekt będzie jeszcze lepszy, bo sam kształt jest idealny pod moją cerę i też zarys twarzy. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary Tonny widziałem w salonie Optopolis przy Kilińskiego obok Kauflanda. Mają spory wybór, sprowadzaja też na zamówienie indywidualne. Korzystałem z ich usług i było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do optyka dziecięcego to sprawdźcie sobie Okooko http://okooko.com.pl/ mają badania na nfz i spory wybór ciekawych oprawek, do tego umieją współpracować z dzieciakami, moja mała maruda zadziwiająco szybko potrafiła wybrać sobie okulary właśnie dzięki fachowemu podejściu obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle pochwał na temat optyka na Łagiewnickiej, a ja nie rozumiem tego owczego pędu. Zbadano tam bliską mi osobę. Efekt -po wykonaniu okularów mama dość słabo widziała. Lepiej czytało jej się w okularach z Rossmanna. Powtórzono badanie przez inną panią. Efekt - jeszcze gorzej się czyta, sprzedawca oznajmił że tym razem badanie zrobiła jego żona (pewnie po to, aby wykluczyć kolejną reklamację) i do tego wszystkiego nie oddał dokumentacji, aby mieć pewność że nie wrócę z tymi okularami. Nic więcej chyba nie muszę dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Optopolis przy Kilińskiego 298. Niesamowity wybór opraw, przystępne ceny. Bardzo dokładne badanie wzroku, dbierają soczewki kontaktowe. Refundują recepty na okulary z NFZ. Jestem zadowolona i oczarowana profesjonalizmem obsługi. Gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×