Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Majka_łódź

TANI OPTYK - Łódź. Znacie jakiegoś? Pomóżcie!

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej udać się do optyka, który ma dobra opinie , ja wybrałam kilka lat temu zakład optyczny i okulistkę na placu Słonecznym ( Radogoszcz-Wschód), miła i fachowa obsługa, oraz duzy wybór opraw za umiarkowaną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny optyk u ktorego bylam to ten w Tarnobrzegu: www.kosinski.tarnobrzeg.pl/ jestem jednak bardzo zadowolona z efektu i z okularow ktore tam kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedynie dobrego optyka w Opolu www.siejka.pl, sama kupuję u niego okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie gdzie sie przeniósł optyk z sitowia 12 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na Łagiewnickiej 118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za informacje byłam dzis i wszystkim polecam tego optyka niedrogo a jesli chodzi o obsługe to pełny profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz już receptę i wiesz jakie szkła to możesz kupić okulary w sklepie internetowym,w www.c-you.pl, znajdziesz na pewno coś dla siebie. Od kiedy znajomy dał mi namiary na ten sklep to tylko tam kupuje okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupować przez internet można szkła zerowe dla ludzi którzy chcą poprawić swój wizerunek przy wadach wzroku zwłaszcza wysokich potrzebne są dodatkowe pomiary które wykonuje optyk na miejscu nie wiem do jakich optyków chodziłeś jeśli tego nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Chodzilam po optykach na widzewie i w LM optyk ceny tych samych oprawek byly drozse o 50 zl niz na elsnera w wiezowcu i na rokicinskiej a szkie - 2 o 40 lzl wie nie piszcie e jest tam tanio a do tego na elsnera w optyku przy przychodni i w wieowcu skla msja od reki wiec trzeba pochodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij sobie przez www.pkt.pl możesz wpisac po porstu optyk lodz i zobaczysz co tam jest do wyboru;) wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolona
bardzo fajny optyk na łagiewnickiej 118 półpiętro przy mili tanio fajne kolorowe oprawy niskie ceny super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dziecięcego optyka to chodzimy do Okooko przy Próchnika http://okooko.com.pl/. Bardzo fajne miejsce, mają dobre podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam optyk nik mar na łagiewnickiej 118 półpiętro przy MILI bardzo miła obsługa spędziłam godzinę pani bardzo dokładna jeśli chodzi o ceny to faktycznie niedrogo polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. We wszystkich optykach w galeriach zamontują Wam szkła chińskie - niska jakość, szybko się rysują. Podobnie jest z soczewkami kupowanymi w małych optykach - jeśli cena szkieł z antyrefleksem nie przekracza 100 zł. za parę. Jeśli chcecie dobre szkła, które szybko się nie rysują, łatwo czyszczą i nie brudzą szybko, musicie naszykować ok. 250 - 340 zł. Takie są fakty. "Po taniości" jeszcze nikt nie kupił dobrych szkieł z antyrefleksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o lodz i okolice to sprawdz www.panhilary.lodz.pl robilam tam juz dwie pary okularow i zawsze bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierajac optyka patrzcie na zaplecze techniczne. Jest dobry sprzet - np. http://www.polandoptical.pl/ a sąteż optycy pracujący na Prlowskim dziadostwie. I jeden taki tak mi oceniłwade wzroku ze się pomylił o pół dioptri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc byłem u optyka o którym wcześniej ktoś napisał, znajduje sie obok Kauflanda przy Kilińskiego w budynku po starej zajezdni autobusowej. Optyk nazywa się Optopolis, obsługa, badanie wzroku, porada odnośnie szkieł i opraw na najwyższym poziomie jak do tej pory widziałem i szłyszałem, a nosze okulary od 35 lat. Kupowałem nawet zagranicą. serdecznie go polecam. Arsortyment opraw, marki niszowe z zróżnych zakątków świata ale prestiżowe nie to co u wiekszości optków jakbym miał de javu. Badanie bardzo dokłane bez pośpiechu i rzetelnie. Ceny nizśze niż w centrum miasta a szczególnie nizsze niz w sieciówkach. dla każdego jest coś ciekawego. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z Łodzi nikogo,o ale jak będziesz kiedyś na południu Polski, to zajrzyj do www.synoptykzawiercie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie mój optyk jest na retkini nie muszę gnać przez całe miasto a jeszcze załapałem sie na darmowe badanie polecam wszystkim Carrefour na bandurskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam optyka przy Kilińskiego 298 obok Kauflanda. Jestem bardzo zadowolony zakres cen i serwis wcześniej nie spokatykany. Stosunek jakości do ceny wręcz idealny. Wybór opraw, rzekłbym ogromny. Miałem zawsze problemy z wyborem opraw (mam dużą i szeroką głowę) a tutaj od razu oprawa dopasowana do mnie jak ulał. Szok ale pozytywny. Badanie wzroku bezpłatne bez pośpiechu, dokładne. Gorąco polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić salon optyczny Fielmann, mila opieka i troska, taka mi sie, ze taka prawdziwa, o to zeby klient wyszedl zadowolony. mily salon, jak bede szedl nastepnym razem to na pewno tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem dzisiaj w Optopolis obok Kauflanda. Jednym słowem rewelacja. Serdecznie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam z całego serca Optyk Łódka na Piotrkowskiej. Byłam tam ostatnio z mamą. Super dziewczyny, które naprawdę doradziły i dobrały mi idealne oprawki. Bardzo duży wybór markowych oprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny optyk w Carrefour na Bandurskiego 49 super ceny profesjonalna obsługa na dzień dobry dostałam 20% zniżki polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem wczoraj w Optopolis obok Kauflanda przy Kilińskiego, było super. Wreszcie powiało profesjonalizmem w Łodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EugeniaWa
Ja mogę polecić dobry Salon Optyczny Łódka. Mają bardzo dobrych specjalistów i najwyższej jakości sprzęt. http://optyklodka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam salon Optopolis przy Kilińskiego obok Kauflanda. Pełny profesjonalizm, przystępne ceny, ogromny wybór opraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie optyk który wyjaśni a nie "makaron na uszy nawija" prawdziwy rabat a nie pseudo promocje, polecam optyka na łagiewnickiej przy mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci wyśmienite jest Okooko http://okooko.com.pl/ Zdecydowanie miejsce z największym wyborem oprawek i z obsługą o dobrym podejściu do dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×