Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Majka_łódź

TANI OPTYK - Łódź. Znacie jakiegoś? Pomóżcie!

Polecane posty

Gość gość
Tak, łódzkie Okooko http://okooko.com.pl/ to bardzo dobry salon, my uzyskaliśmy tam dobrą pomoc no i wybór okularów jest tam bardzo duży. Mój synek też sobie tam znalazł okulary, choć wybierał chyba sto godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednego mam sprawdzonego na marszałkowskiej, przyjmuje w tygodniu normalnie. Od niego dowiedziałam się też o sklepie https://mylenshop.com/ z soczewkami i polecił mi, bo jest dosyć tani i moim zdaniem nie ma co przepłacać za soczewki akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam już ponad 2 tygodnie na okulary z salonu Optyk Łódka i mile panie wciąż mnie zwodzą. To trochę dlugo. Czytalem o upadlosci tego salonu na ul. Piotrkowskiej. Nie wiem czy to prawda, ale nigdy tak dlugo nie czekalem na okulary. Czy ktoś posiada jakąś informację na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łagiewnicka przy mili bardzo niepozorny, ale powiem szczerze warto wejść. wyszukane modele i ceny konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusilam się na promocję okularów przeciwslonecznych za pół ceny w salonie Optyk Łódka. Też czekam a okularow jak nie było, tak nie ma :( Telefonu nie odbierają. To kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_ALEXIS
Ja, soczewki i płyny kupuję w OkoPharma - www.okopharma.com.pl tak tanio nie ma w całej Łodzi!!! - wszystko dostępne od ręki i wygodny odbiór w samym centrum przy ul. Nawrot 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej, najlepiej, w pełni profesjonalnie polecam Optopolis przy Kilińskiego 298 obok Kauflanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Wiktorowicz Łódka
Pracuję w salonie optycznym Łódka na Piotrkowskiej 153. Pisze ten post, ponieważ przeczytałam tu na forum 2 niepochlebne opinie na temat salonu a przede wszystkim mojej pracy, które SĄ NIEPRWADZIWE. Nie ma możliwości, abyśmy nie odbierały telefonów - na każde połączenie oddzwaniamy w godzinach pracy salonu, a okulary przeciwsłoneczne dostępne są od ręki. Klient jest ZAWSZE poinformowany kiedy orientacyjnie będą gotowe jego okulary robione na zamówienie czyli okulary przeciwsłoneczne korekcyjne, progresywne, biurowe. Nie było TAKIEJ SYTUACJI by Klient czekał 2 tygodnie na okulary i nie był o tym uprzedzony wcześniej. NIKOGO NIE ZWODZIMY ! ODPOWADAMY NA KAŻDĄ WIADMOŚĆ I ODDZWANIAMY NA KAŻDY TELEFON! Nigdzie też nie było napisane o upadłości salonu – prosperujemy bardzo dobrze i mamy mnóstwo zadowolonych Klientów! Wystarczy wejść na nasz profil na facebooku i poczytać opinie o nas ! Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do odwiedzenia nas. P.S. Jeżeli ktoś nie ma odwagi podpisać się z imienia i nazwiska pod negatywnymi opiniami, to ciężko uznać je za wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę, że będę w temacie. Byłam u Was i niestety ceny macie powalające. Na rokiciu znalazłam te same ale o połowę tansze oprawki. Nie dziwota, że firmy bankrutują. Taniego optyka na Piotrkowskiej nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co szukają to znajdą. Wiadomo model oprawki modelowi nie równy dlatego skupię się na szkłach. Mam wadę -4,0 i astygmatyzm więc przy tej grubości szkieł zdecydowałam się na pocienienie i antyrefleks (takie minimum). Zrobiłam mały rekonesans po Łodzi i to co zobaczyłam, mnie zszokowało. Ceny jak się okazało były bardzo zróżnicowane. Najdrożej wycenili szkła w Vision express (ponad 600 zł) i nie wiadomo jakiej firmy, więc podziękowałam. W kolejnych salonach ceny wahałe się między 500-600 zł: Fielmann, Italoptica, Butik Ray Ban, Łódka, Paris Optique, soczewki 24, viu viu optica, pewnie już nie wszystkie salony pamiętam. Niektóre firmy dawały np. zniżkę na drugą parę, lub inne promocje. W końcu kumpela poleciła mi małego optyka na Widzewie. Nie pamiętam nazwy salonu, jest dość daleko od centrum przy ul. Zakładowej w blokach. Cena szkieł polskiego producenta wyniosła bez żadnych rabatów 210 zł. Podobno nawet od tej ceny od czasu o czasu producent robi promocje! Za okulary zapłaciłam 390 zł, a same oprawki nie były z tych najtańszych plastikowych. Cena szkieł bez pocienienia to wydatek niespełna 100 zł, więc zdecydowałam się też na okulary przeciwsłoneczne (180 zł). Łączny koszt za dwie pary z rabatem wyniósł 520 zł, gdzie w tej cenie we wcześniejszych salonach mogłabym kupić jedynie parę szkieł bez oprawek. Jak widać jest duża różnica w cenach dlatego warto odwiedzić wiele, szczególnie takich osiedlowych optyków w których można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci na pewno dobry i niedrogi salon optyczny to Okooko http://okooko.com.pl/ przy Próchnika. Niektóre oprawki mają naprawdę piękne, mojej córeczce sporo się podobało. Do tego badania na NFZ, miła i kompetentna obsługa, ogółem bardzo dobry salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Wiktorowicz
Odpowiedź skierowana do Pana o podpisie "Gość" z dn. 18.11.: Szanowny Panie, zapraszamy do kontaktu z salonem, gdyż nie znając Pana godności, nie jesteśmy w stanie dokładnie przypomnieć sobie sytuacji o której Pan wspomina na forum. Mogło się tak zdarzyć, że nie posiadaliśmy na miejscu owej śrubki, ale nie zdarzyło się tak, że odesłaliśmy NASZEGO Klienta bez wsparcia, zwłaszcza że wszystkim naszym Klientom cyklicznie przypominamy o BEZPŁATNYM SERWISIE OKULARÓW. Okulary są na 2-letniej gwarancji i jest to oczywiste. Jeżeli jest Pan faktycznie naszym Klientem, ma Pan prawo do BEZPŁATNEGO SERWISU - zapraszamy zatem do ponownego kontaktu z salonem, aby wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy, Optyk Łódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Wiktorowicz
Odpowiedź do Pani z 17.11. o podpisie "Gość": Szanowna Pani, ceny opraw zależą przede wszystkim od marki produktu. W naszym salonie mamy oprawy zarówno znanych luksusowych marek których cena waha sie około 1.000 zł, ale mamy również oprawki od 119 zł niszowych marek jakości z której jesteśmy zadowoleni. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia nas - ciagle zmieniamy asortyment i poszerzamy ofertę, często robimy też przeceny i promocje na szkła i oprawy. Pozdrawiamy, Optyk Łódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna pani katarzyno wiktorowicz! Kiedy potrzebowalem pomocy to jej od pani nie dostalem. Bez okularow duzo nie widze, ale mogla pani zaproponowac chociaz sciagniecie tej srubki. Przypuszczam ze majatku nie kosztuje. Teraz na forum mi pani proponuje pomoc? Żenada, oczekiwalem jej gdy bylem w salonie. Przestrzegam przed tym optykiem łódka. Poza nowoczesnym wnetrzem nie warto do niego zagladac. Jak widac brak doswiadczenia w zawodzie lub niechec udzielenia reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz rozumiem wpisy pozostałych osób niezadowolonych z zakładu łódka. Szukam pracy na stanowisku sprzedawca w zakładzie optycznym. Powiem tak: nie dziwi mnie brak profesjonalizmu w tym zakładzie. Oferuja pracownikowi 2 tys BRUTTO, po okresie próbnym niewiele wiecej. Za najniższą krajowa tylko desperat bez kwalifikacji się zgodzi pracować. Pani Katarzynie życzę powodzenia w dalszym szukaniu frajerów... http://praca.eua.pl/oferty-pracy/optyk-sprzedawca-moszczenica-173835.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko http://optykgreta.pl/! Ceny bardzo korzystne, robiłam u nich już niejedne zakupy, dodatkowo też duży wybór czy to okularów czy soczewek, ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie troche, ze ktos kto dba o swoje oczy mysli tylko o tym, by optyk do ktorego pojdzie bedzie tani. Oni maja podobne ceny, podejrzanie tani moze okazac sie naprawde bardzo zlym wyborem. Mnie zalezy na jakosci, chodze do http://www.panhilary.lodz.pl/ - ceny sa normalne, ani wygorowane ani za male. ALe przynajmniej wiem, ze dbaja o moj wzrok, a ich produkty maja najwyzsza jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego samego zdania. Tani optyk to podejrzana może być jakość produktu. Najgorzej jest w sieciówkach, jakość byle jaka, brak serwisu itp. Niedwano za poleceniem znajomych kupiłam okulary w Optyk Optopolis przy Kilińskiego 298. Serdecznie polecam, obsługa, badanie wzroku, wybór oraz porada odnośnie szkieł - wybitna i może być wzorem dla innych. Ceny dla każdego wybór opraw w rówżnych segmentach ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, nigdy nie zdecyduję się na zakup oprawek za kilkadziesiąt złotych i szkieł za niewiele wiecej. Jednak należy być świadomym wydanych pieniędzy. W sieciowkach oprawki mają kod kreskowy. Można spisać model i zamówić w zwykłym optyku za ponad połowę mniej. I co ważne - dajemy zarobic polskim pracodawcom, a zysk zostaje w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie takim sposobem zakupilem okulary - spisalem model z galerii i zamowilem u optyka na rewolucji. Zamiast 700 zl, zaplacilem 250 za oprawki. Niezłą mają przebitkę. Przypuszczam, za osoba ktora stworzyla ten watek nie szuka najtanszego optyka, tylko nie chce przeplacac. Tak jak ja dbam o swoj wzrok, oraz kieszen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fielmanna odradzam - nie mogę polecić okulisty w tym salonie. Różnica o 0,75 dioptrii i nie zauwazyl astygmatyzmu. Komputerowe badanie i dobór szkieł to totalna klapa. Po tym juz nie oglądałam oprawek, chociaż wybór wydawal się dość spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się naciąłem w Łódce na pietrynie. Masakra, żal ściska że dopiero teraz zobaczyłem to forum. Mądry człowiek po szkodzie. UWAGA Oszuści !!! Po zakupie okularów nie odbierają telefonu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optyk Łódka. Fikcyjne, reżyserowane filmy z kradzieży w celu zaistnienia w internecie. Może tacy tani, że emeryci kupują??Dla mie tylko kręcą się przypadkowi przechodnie po salonie i to zaproszeni. Byłam w salonie i oprawki dość drogie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawosci też tam weszlam, żeby sprawdzić wiarygodność wpisów innych osób, którzy nie zostawiają na optyku #łódka suchej nitki. Moja ocena jest taka: Ładny salon, nowoczesne wnętrze, ale pracownicy niedoszloleni w zawodzie. Widac, że to młody zespół nastawiony tylko na zysk. Proponują najdroższe warianty, a może naiwny się skusi.Te same szkła firmy hoya wycenili w innej placówce za ponad połowę mniej. Badanie wzroku za 29 zl bardzo nieprofesjonalne. Gdy podnioslam kilka oprawek i ujrzalam cenę, to szybciej wyszlam niż weszlam. No ale ktos musi placic za wysoki czynsz na ul. Piotrkowskiej. Nie dziękuję, nie jestem naiwna. Szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Wiktorowicz  Łódka
Nie pozwolę dłużej szkalować dobrego imienia mojej firmy, nie będę też tolerowała anonimowego obrażania mnie i mojego zespołu nazywając ich np. "frajerami". Na szczęście, drodzy "Goście" - nie jesteście anonimowi, mimo że czujecie się anonimowi i bezkarni. Zgodnie z artykułem 216 KK http://www.polskieustawy.com/norms.php?actid=474&norm=214〈=48&head=0 spotkamy się w sądzie. Każdy kolejny wpis szkalujący dobre imię mojej firmy na tym forum działa na waszą niekorzyść. Pozdrawiam, Katarzyna Wiktorowicz-Smoleń właściciel firmy Optyk Łódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie widać na tym filmie rzekomej kradzieży. Jest tylko ten jeden film w sieci? Nie rozumiem rozglosu w tej sprawie. Dziwny sposób reklamy. Próby zastraszenia też są wykroczeniem i są karalne. Widać że słowo frajerzy bylo użyte w stosunku do kandydatów do pracy za 2 tys brutto w salonie optycznym łódka. Proszę czytać ze zrozumieniem, bo znam swoje prawa, choć za innych wpisy nie odpowiadam. Proponuję wrócić do tematu tego wątku, szukam rzetelnego optyka i mam nadzieję że pojawią sie komentarze nie tylko osób tam pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z poprzednią opinią internauty. Kazdy może wyrazic swoje zdanie. Trudno polecić dana firmę, jesli nawet glupiej srubki nie maja, tak jak u optyka lodka. Jesli przez taki wpis pani wiktorowicz chce mnie pozwac do sadu, to dowodzi jej skrajnej desperacji. Wynik zlosci po tylu niepochlebnuch opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie się podzielę się moim ostatnim doświadczeniem z zakupu okularów. Z polecenia i zasmyszanych opinii w przedszkolu wsrod znajomych rodzicow o salonie Optopolis przy Kilińskiego 298. Pojechalam a miala. spiry kawalem z Radgoszcza. Jestem zachwycona wyborem okularów, cenami, obsługa. Wszystko wg mnie a noszę okulary od 30 lat - perfekcyjne. goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam optyka Łódka na Piotrkowskiej w Łodzi. Chyba, że chcesz stracić czas, pieniądze i nerwy. Okulary miały być idealne, a dostałam coś co nie można nosić, bo obciera nos i skórę za uszami. Nie pomogły kilkukrotne wizyty w salonie i ich salonach konkurencji w celach lepszego dopasowania okularów do twarzy. Nawet optyk z medycyny pracy zauważył, że okulary są źle dobrane i mogą pogłębić wadę wzroku. Skończyło się na tym, że noszę stare okulary a nowe musiałam zrobić w innym salonie. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ostrzegam przed optykiem Lodka. Cieszę się, że nie jestem sam z tym problemem, tylko teraz to i tak za pozno :( Otóż kupilem okulary przeciwsloneczne w tymze salonie. Koles ktory sprzedawal (do dzis pamietam jego wyglad, bo przypomina mi wokaliste disco-polowego boysbandu) wcisnął mi okulary z super powloka. Faktycznie powloka byla super, ale super droga. Po urlopie pojawily sie tzw pajaczki, powloka spekala. Wrocilem z paragonem, okulary byly na gwarancji. Jednak pracownicy optyka Lodka w trojke siedli na mnie razem, ze wina lezy po mojej stronie, bo ich zdaniem zle uzytkowalem okulary. Sprzedali mi jak sie okazalo badziew za wielkie pieniadze. Okulary przeciwsloneczne, ktore ich zdaniem nie powinienem uzywac w wysokiej temperaturze. Uzytkowalem je na dworze, aby chronic oczy przed sloncem, czyli tak jak wiekszosc ludzi. Bylem na urlopie w Polsce, ale dla nich to nie byl argument. Okulary za niespelna 900 zl trafily do smieci. Nie mam czasu by sprawe skierować do rzecznika praw konsumenta, chociaz powinienem. Czuje sie oszukany, nie bede pisał slow jakich uzywali pracownicy salonu, bo poziom ich wypowiedzi nie jest wart powtarzania. W skrocie - salon LODKA na pietrynie - NIGDY WIECEJ !!!!ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×