Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Majka_łódź

TANI OPTYK - Łódź. Znacie jakiegoś? Pomóżcie!

Polecane posty

Gość gość
Chlopie, ja bym poszedł z tym do rzecznika! 9 stów piechotą nie chodzą, to nie są grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Łódkę na Piotrkowskiej 153.Bardzo miła obsługa i super wybór okularów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łódce czekałam 3 dni na okulary .Po roku dostałam info sms ,żeby przyjść na darmowe czyszczenie szkieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaK
Jestem w szoku widzac te wszystkie negatywne opinie o tym salonie optycznym. Wedlug mnie Łódka jest jednym z najlepszych w Łodzi. Mysle ze gdyby klienci nie byli zadowoleni to ta firma nie rozwijalaby sie na tyle zeby powstal kolejny salon. Bylam tam juz kilka razy, wlacznie z badaniem, oprawki mam dobrane pieknie a pomimo ze jestem studentka to cena nie byla na tyle wygorowana zebym nie mogla sobie na nie pozwolic. Ja wole jednak jakos, nawet jesli cena jest wyzsza niz za oprawki i szkla ktore po pol roku/roku beda do wyrzucenia. Obsluga profesjonalna, sadzac nie tylko po certyfikatach wiszacych na scianach ale po tym jak zostalam obsluzona. Przykre ze niektorzy maja tyle w sobie nienawisci.. ja nawet polecilam Łódke kilku znajomym ze studiow i jakos wszyscy byli zadowoleni. Do Optyka tez dzwonilam kilka razy i jakos magicznie za kazdym razem znalazl sie ktos kto ten telefon odebral. Poza tym, troche glupie wytlumaczenie ze pracownicy Optyka unikaja swoich klientow, bo przeciez zawsze mozna pojsc do salonu :) nie dajmy sie zwariowac! Ps. Jak ktos jest rzeczywiscie ciekawy czy Łódka jest dobrym wyborem to zamiast sie kierowac opinia poniektorych po prostu bym tam poszla i przekonala sie na wlasnej skorze. Albo chociaz zerknela na opinie na stronie facebooka bo przeciez tam nie da sie byc tak anonimowym jak tutaj. Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz sobie? Optyk dla studentów? Ubaw po pachy hahaha. No właśnie, proponuję pójść osobiście i przekonać się na własnej skórze ile tam kosztują okulary. Ludzie z ciekawości oglądają oprawki i wychodzą. Jeśli to prawda, że zatrudniają ludzi za najniższą krajową, a widać, że ceny mają najwyższe w Łodzi, to nieźle nas robią. Powiesić certyfikaty na ścianie każdy może. Pracownicy przy sprzedaży byli mega uprzejmi, ale przy reklamacji ich ton był juz zupełnie inny. Kiedy odrzucili reklamację, przestali ode mnie odbierać telefony. Wyrzucili mnie z salonu kiedy na głos przy klientach powiedziałem, że działają niezgodnie z prawem. Tak się nie robi!!! Nikomu nie życzę tego, co ja przeżyłem w tym salonie. Mordęga, stracony czas i pieniądze wyrzucone w błoto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej mialam właśnie to samo kupujac okulary sprzedawca byl uprzejmy jak nie wiem co a gdy wróciłam z reklamacja to traktowali mnie jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten filmik z kradzieżą bo szukam w necie i nie moge znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na ich facebooka, tam jest film. Teraz ogłosili konkurs by zwabić nowe osoby, a wygra pewnie jakas znajoma czy rodzina. Tak jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie widze kradziezy na tym nagraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzę kradzież wyraźnie, mam nadzieję, że złapią tych złodzieii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym konkursem znowu chcą zwabić na fejcie nowych ludzi. Wiem bo pamiętam co było przy ostatnim konkurskie i kto go wygrał. Proszę sobie poczytać w necie - salon łódka prowadzi katarzyna wiktorowicz-smoleń z mężem. Taki rodzinny biznes! A nawet jeśli to... szkoda że za taki kupon ludzie i tak oprawek sobie nie kupią w tym drogim salonie a co dopiero mówić o calych okularach?!?! I tak wyjdą na swoje. Ehhhhh czy nie ma w tym kraju uczciwych przedsiębiorców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie mam szans :(( a szkoda bo mam stare już niemodne okulary i wyglądam w nich jak brzydula :((( nie stać mnie na takie nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolejnyGość
Widac ze wiekszosc tych komentarzy pisze jedna, ta sama osoba, ktorej chyba nie nauczono ze nazwy wlasne, w tym imiona i nazwiska, powinny byc napisane z duzej litery ;) szkoda, ze nie jest Pan/Pani na tyle kreatywny/a zeby pomyslec o wlasnej reklamie, a nie budowaniu swojego interesu w sposob "po trupach do celu". Pozdrawiam serdecznie i zycze wesolych Swiat! Oby Mikolaj przyniosl troche przyzwoitosci i dobrych manier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyniki konkursu ogłosimy 22 grudnia :) lub wcześniej, gdy któraś historia złapie nas za serca" OPTYK ŁÓDKA - przykro :-[ Te wpisy są jednak prawdziwe! Dobrze, że nie jesteście Komisją Lotto. Losowanie w środę wyniki kiedy nam pasuje lub kiedy zdążymy do kieszeni swojej. Wyślę totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że forum przybrało formę masy osób niezadowolonych z Łódki vs jedna p. Wiktorowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to zauważyłam, ale trudno napisać pozytywny komentarz dla tego salonu. Miałam podobną historię co inne osoby które ubiegły mój wpis. Okulary z salonu Łódka uwierały mnie za uszami. Zgłosiłem ten fakt przy zakupie, jednak sprzedawczyni zagwarantowala , że da się je dopasować. Niestety mimo chyba 10-u wizyt powtornych okulary wciąż mnie uwieraja, a sprzedawca nie chce zwrócić pieniędzy. W pismie napisali, że to moja subiektywna opinia. Mam podraznione uszy, gdzie oprawki dotykaja uszu są czerwone miejsca na skórze. Chodzę w starych okularach, bo splukalam sie całkowicie i mogę zapomnieć o zakupie nowych w innym salonie. Mnie tez potraktowali jak śmiecia w tym salonie i nie mogę sobie tego wybaczyć, że dałam się naciągnąć. Nie mam czasu dowodzić swojej racji w sądzie. Odradzam wszystkim - tyle mi zostalo ze mogę ostrzec innych przed tym optykiem Łódka. Jeśli właścicielka salonu to przeczyta to bardzo dobrze. Oby przemówiło jej do rozsądku, że lepiej zmienić branżę a nie oszukiwać ludzi wciskając im tandetę za duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki konkursu już są: czyżby znowu wygrała ta sama osoba? Szkoda że pracownicy optyka Łódka budują swój wizerunek w TAKI sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzenia skopiowali z zeszłego roku. w tym roku w ŚRODĘ wracamy. Masz rację brak poszanowania klienta: "PRZERWA ŚWIĄTECZNA - Optyk będzie zamknięty w dniach 23-26 grudnia. Wracamy do pracy we wtorek 27 grudnia i zapraszamy Was serdecznie na #Piotrkowska153 od godziny 11:00 do 19:00. #przerwaświąteczna #wesołychŚwiąt #BożeNarodzenie #szczęścia #chwilezrodziną #optykłódka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłem ostatnio w optyku na Rewolucji. jestem bardzo zadowolony ! Tanie szkła, wygodna oprawka, okulary odebrane ! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bez powodu to imię i nazwisko zostało napisane z małej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę z innej beczki. Te przeceny -50% na wszystkie okulary przeciwsłoneczne w Łódce, to w rzeczywistości rabat do 50% na wybrane modele. Większość to 10, czy 30% co najwyżej. Przecena z 450 zł na 400 to nijak nie jest połowa. Tak jak te wszystkie poświąteczne wyprzedaże ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zmienić temat na "OPTYK ŁÓDŹ - omijać szerokim łukiem". Znacie innych podobnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi polecam www.optykgreta.pl, świetny optyk i mają konkurencyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi o tym pisać ale jestem kolejną osobą oszukaną przez optyk łódka. Na słowo reklamacja uciekają od odpowiedzialności. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, co reklamowałeś? Jakie uzasadnienie dostałeś w reklamacji? U mnie źle zamontowali szkła. Jedno z nich wypadło i uległo zniszczeniu. Uznali, że wina leży po mojej stronie - nieprawidłowe użytkowanie okularów. Nie zwrócili mi kasy, tylko zaproponowali nowe szkła w super promocyjnej cenie 520 zł, czyli po cenie wyższej niż przy zakupie okularów. Chcą żeby nabijać im jeszcze bardziej portfel, a właścicielka najwidoczniej nie zna słowa reklamacja. Odwołanie nic nie wniosło. Nie przyznają się do winy, nie powiedzieli chociaż jednego słowa przepraszam. Optyk Łódka jest skreślony w moich oczach, nigdy tam nie wrócę. Omijam z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje fajne doświadczenie z salonem optycznym to polecam Optyk Optopolis w Łódzi przy Kilińskiego 298. Wszystko perfekcyjnie wg moich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałem pytania, nie wchodzę tu zbyt często. Już piszę co mnie spotkało. W optyku Łódka zrobiłem badanie widzenia, na podstawie którego dobrali mi okulary. Stan wzroku przez około pół roku uległ pogorszeniu. Nie było mnie wówczas w Łodzi, więc odwiedziłem innego optyka. Okazało się, że źle dobrali moc szkieł, dlatego wada zaczęła się pogłębiać. W Łódce reklamowałem okulary. W piśmie odmownym przeczytałem, że nie widzą słuszności zwrotu należności, gdyż oprawki są całe, oraz soczewki o spełniających jakieś tam normy określone przez producenta też. Widząc taki komentarz, wniosłem odwołanie z informacją o pogorszeniu wzroku, wskutek źle zrobionych badań w tym optyku. Niestety nie dostałem paragonu za tą usługę, więc uciekają od odpowiedzialności popełnionego błędu. Przykro mi o tym pisać, ale wzrok mam jeden i nawet zwrot pieniędzy go nie polepszy. Ostatecznie jestem bez gotówki, z 1,25 głębszą wadą wzroku. Kupiłem nowe okulary w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek zBałut

Polecam salon pana Józia 5p.Jestem cały dzień,wszystko za 50zł,ręcznie poleruje szkła słoikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ln optics przy ulicy Puszkina 6a chyba że ktoś lubi słono przepłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×