Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozumiesz fajo

Mój kobiecy ideał

Polecane posty

Gość rozumiesz fajo

A więc tak.. ma być naturalna blondynką i to dosłownie, wiecie co mam na mysli? nie jakies pociemnione, z pasemka czy chuj wie co.. ladny typowy blond. Włosy tak mniej wiecej do barków, bez grzywki. Duże ładne kocie oczy, delikatny nosek i piękne pełne usta, coś al'a Angelina Jolie. Idealnie gładka, piekna skóra, rozmiar biustonosza C, zgrabne cudowne nogi, ale nie patyki... no i oczywiscie piekne zadbane stópki. Wzrost 160cm. Tyle jeśli chodzi o wygląd, a charakter... Usmiechnieta, pełna zycia, kochająca tylko mnie i wierna na całe zycie, z humorem.. to jest bardzo wazne aby miala poczucie humoru, lubiła sex i chciała czesto go uprawiac, ale oczywiscie tylko ze mna. Lubiąca alkohol, ale oczywisie nie mam na mysli alkoholiczki.. tylko dziewczyny, która okazjonalnie wypije troszkę, lubiąca sport poniewaz sport to moje zycie, aby lubiła i umiała gotować i kochała dzieci. czy znajde tutaj kobiete przynajmniej w 50% podobną do tej opisanej wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem w butach
A ja tam wole napić się mleczka niż marnować sobie życie na szczegóły. PIJ MLEKO BĘDZIESZ KARATEKĄ! TWÓJ KOT KUPOWAŁBY WHISKAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
szkoda mojego intelektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz fajo
tak myslalem... zero odzwu ze strony płci zenskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaaaaaaaaaaaaa
Po co ma się wypowiadać skoro jestem brunetką :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
A co mozesz zaofiarowac dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest duzo pieknych kobiet ale
dlaczego mialyby sie do Ciebie odzywac? Chyba rozumiesz, ze tak wygladajaca i o takim charakterze kobieta jest kims wyjatkowym, marzeniem wielu mezczyzn. A Ty jestes jej idealem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
rozumiesz fajo a co oferujesz wzamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem w butach
Znowu jakas podrobka z fabryki na tajwanie. Myszy cholerne sie zagniezdzily. Musze zrobic z tym poradek. W zwiazku z powyzszym na czas nieokreslony prosze nie kupowac mi mleczka i whiskas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowy opis dla faceta no kazdy ma jakis ideał urody a gdzie wady kazdy ideał ma tez wady które czasami bardzo kochamy ...a gdy będziesz juz miał 60 lat i ona tez to nadal będziesz widział w niej te zgrabne nogi ten rozmiar C te naturalne włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh kazdy ma jis typ mężczyzny i kobiety:D ale nie ma niestety ideałów kazdy człowiek ma wady ,które druga połówka musi zaakceptowac hehe i to sie wtedy nazywa miłosc:) piękne dziewczyny zazwyczaj mają wysokie mniemanie o sobie i uchodza za ,,snobki,,wiec nie wiem czy juz bys sie z nią potrafił dogadac mamy 21 wiek:P ale napewno istnieje gdzies tam taka kobitka moze nie spełniajaca w 100%twoich wymagan heheh więc szukaj powodzenia:P ps brunetki teżsą piękne ,faceci wybioerają blondynki podswiadomie gdyz one uchodza za kobiety ktorymi trzeba sie opiekowac;P wiec przy nich mozecie poczuc sie dopiero 100% facetem :PPPP ja jestem brunetką i jestemm baaardzo zadowolona:D pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz fajo
Pytanie drogie panie co ja wzamian bym zaoferował? a więc.. wiernosc, ufnosc, moim celem by było uszczesliwianie tej kobiety, moj swiat zamienił by się w nią, przytulil, rozsmieszyl, pocieszyl, wzial pod skrzydła. Piszecie, ze "ja jestem brunetka, wiec odpadam" ależ skad... jasno napisałem.. czy jest tu chociaz w 50% kobieta podobna do tej z opisu. Jezeli, ktoras choc troche czuje takie wartosci jak ta opisana przezemnie.. prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem taka jak z opisu
tylko ze mam 162 cm :O i włosy dłuższe pasuje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
"moj swiat zamienił by się w nią" to pewnie jakas męczydupa z Ciebie. Nawet chwili dla siebie by nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococc
ja mam włosy blond ale ciemne, nie mam az takich pełnych ust, jestem wierna, szczera, uczciwa, mam 160cm, miseczke B, podobno zgrabna, mam poczucie humoru, lubie napic sie ze znajomymi, cośtam upichce, no i lubie dzieci no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
Ja jestem taka jak z opisu miało byc 160:D nie wpychaj sie przed szereg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi opis pasuje . jestem blondynka nigdy sie nie farbowalam , mam kocie oczyy , wszyscy mi zazdroszcza duzych ust, ale... mam 170 wzrostu i miseczke B (niestety:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz fajo
Ja jestem taka jak z opisu - jezeli faktycznie, tylko tym sie roznich, to chetnie Cie poznam alison11 - nie zrobie z niej kanarku w klatce.. ja po prostu przed nia sie otworze cococc - tak samo jak pierwsza odpowiedz.. chetnie zapoznam i alexie21 rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococc
czyli w jaki sposób sie zapoznamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saasds
znam taka jedna, zwygladu pasuje jak nic, wszystko tak jak chcesz. Ale z charakteru juz gorzej, pusta lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz fajo
cococo, chyba najłatwiej bedzie kiedy przejdziemy na gg. z co do osoby wyzej.. jezeli jest pusta to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococc
ale jak gg mam tu podac? chyba ze ty pierwszy napiszesz nr a ja wieczorem odp bo teraz nie za bardzo moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz fajo
podaj maila, a wyśle Ci na niego mój nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjaj.........
najpierw opisz swój wygląd zewnętrzny. Jeżeli opisujesz ideał kobiety i uwzględniasz wygląd, to warto napisać coś o sobie. Nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasasa
rozumiesz fajo - co z tego jak jesteś pasztetem my też mamy wymagania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz fajo
Ja nie jestem pasztetem.. mam sie opisac, ok. ciemny blondyn, krotkie wlosy, troche opalony, troche umiesniony :classic_cool: wysportowany i jedyna skaza to to, ze niski jestem mianowicie 175cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×