Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozumiesz fajo

Mój kobiecy ideał

Polecane posty

wiesz co koleś - taka laska nawet by na ciebie nie spojrzała bo jak na faceta to jesteś niski a prawdziwa kobieta chce prawdziwego faceta a nie jakiegoś kurdupla z wymaganiami - jeszcze rozumiem gdybyś sam też był takim ideałem jaki opisujesz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjaj.........
Zabawne, że o wzroście nie napisałeś na początku tematu. Nikt Ci nigdy nie powiedział, że to najważniejsza część wyglądu zewnętrznego faceta? Nie chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahha
to chyba jakas prowokacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz fajo
Slabe jestescie.. skoro tylko przez wzrost oceniacie faceta.. nie jednego dryblasa bym poskładał w pare sekund.. ale co tam kurwa on jest prawdziwym facetem bo jest o te 10cm wyzszy hahaha to zalosne tak jak to, ze kobiety patrza na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam te wasze bzdury i tak sobie mysle ze wiazemy sie z przeciwnosciami naszych idealow...podoba nam sie brunet a jestesmy z blondynem ...kurde czy wyglad ma az taaakie wielkie znaczenie ...kazdy ma inny gust aleeee kazda potwora znajdzie swego amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_
A ty nie oceniasz przez wygląd? Napisałeś jakie ci się podobają kobiety i wyszczególniłeś nawet takie detale jak oczy i nos :D Kobiety patrzą glównie na wzrost, kogo ty chcesz oszukać? Poza tym piszesz: " nie jednego dryblasa bym poskładał w pare sekund." Weź sorry, ale intelektem to też nie grzeszysz. Albo to: " zalosne tak jak to, ze kobiety patrza na kase" Kto tu mówił o kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_
Jeszcze ci coś napiszę: "ma być naturalna blondynką i to dosłownie, wiecie co mam na mysli? nie jakies pociemnione, z pasemka czy ch*j wie co" To twój pierwszy post. Oczywiście masz prawo do takiego zdania. Tak jak ja mam do takiego: Facet ma mieć minimum 180 cm wzrostu i to dosłownie. Wiecie co mam na myśli? Nie jakieś 175, 170 czy ch*j wie co :D Do przeanalizowania. Powinienieś to zrozumieć i zmienić nick na Kali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz fajo
Ja nie rozumiem co takiego fajnego jak facet jest dryblasem?? jak sie nie schyli to nawet go nie pocalujecie.. nie wspomne o zabawach w lozku, ze nie symetrycznie to wyglada i czesto slyszalem opinie kobiet, ze wolaly by jednak z nizszymi sie kochac. Aha.. ja podalem swoj ideał.. ale jakbys droga paniusiu doczytala do konca, jasno napisalem "czy jest chociaz jedna kobieta na tym forum ktora w 50% jest podobna"... a wiec jasno stwierdzam, ze nie musi byc taka jak ta z opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×