Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ookassiaaoo

Właśny biznes,park rozrywki

Polecane posty

Gość ookassiaaoo

Witam! Chcce załozyć park rozrywki 3-4 tory do kręgli, 2 ścianki wpisnaczkowe, kilka stołów bilardowych i oczywiscie restaruracja-bar. Koszttakij inwestycji to około 1,5 miliona zł,a mysle ze mogłoby to być bardzo dochodowe. czymacie moze jakies pomysły na pozyskanie takiej ktowty, kredyty, pozyczki, sprzęt w leasing itp? Niestety nie bardzo sie w tym wszsytkim orientuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze anioly biznesu
ale zalezy gdzie chcesz cos takiego otworzyc:) mi sie marzy ogolnie park rozrywki taki gigantyczny jak eurodisneyland:) z centrum handlowym i malym miasteczkiem dla pracownikow, hotelem w ktorym straszy itp:) koszt to jakies 500mln:) nie wiem, nie liczylam i nie orientuje sie:) ale musisz zajrzec na strony aniolow biznesu, jak kogos przekonasz, mozesz zrealizowac swoje marzenie, bo tak sam z siebie nikt ci nie da 1,5mln:) masz jakies dochody na chwile obecna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz jak funkcjonują duże i fajne parki rozrywki. Ja np. chętnie ze swoimi dziećmi wybieram się do http://www.parkrodzinka.pl/ to też sprzet, animatorzy i różnego rodzaju inne koszta. Moim zdaniem powinieneś poszukać również w dofinansowaniach unijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×