Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teraz czas na mnie

uwielbiam czytac kafeterie ale....

Polecane posty

irytuja mnie osoby ktore czasem sie tu wypowiadaja.. po1.te wielkie poprawiacze ortografii.osobiscie sama staram sie nie popelniac bledow ale to nie znaczy ze jak ktos napisze post a w nim wiele bledow ort to ja mam prawo go zbluzgac bo on na to nie patrzy.a tu pada pelno obelg na ta osobe.ludzie zastanowcie sie.ja piernicze ja przeczytam zobacze bledy czasem sie zasmieje jak jest banalny albo cos pod nosem burkne ale nic poza tym a tym bardziej nie wyzywam ludzi... po2. na to forum wchodza tez mlodsze osoby np dla ktorej problemem wielkim moze byc to ze chlopak zerwal bo ona cos tam powiedziala....a tu wchodzi jakis palant i komentuje np w tym stylu...ale masz problem kretynko i tam jakies jeszcze glupie komentarze.jak ci sie dany temat nie podoba to nie wypowiadaj sie wogole po3.osoby ktore niszcza jakis temat zalozony przez inna osobe np czesto zdarza sie to jak nasz slynny koffany wampirek dorwie sie do dyskusji :P swoja droga pozdr wampirku.no zesz w kurwe ja chce sobie cos poczytac a tu zaraz z jednego na calkiem inny temat sie schodzi przez takich to czasem odechciewa sie kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni sie z Toba zgadzam , niektorzy tylko zaśmiecają to forum :O:O A co do tych pokemonów :P, jak Wam ONE nie odpowiadają to sie czytajcie ich tematów Proste !, niektórzy to jednak debile do konca zycia :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakomlpeksiony kaszalot
1. brak argumentów> czepianie się błędów 2. głupich nie sieją 3. net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo celna uwaga
warto powtórzyć : A co do tych pokemonów , jak Wam ONE nie odpowiadają to się czytajcie ich tematów . Jednym zdaniem stój z boku nie prowokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×