Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoa

jest źle

Polecane posty

to prawda, może być gorzej jak źle? to trudne pytanie. dlaczego? bo przestaję radzić sobie z codziennością. z życiem. ot. tyle. swoją drogą to fajnie to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midnight knight
Zgadzam sie, jest bardzo zle, ale to juz wiemy, co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midnight knight
ale dlaczego tutaj o tym pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midnight Rider
No jak to co, wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. opisać swój problem. właściwie dlaczego nie. Leczę się psychiatrycznie, łykam kolorowe tabletki i jakoś funkcjonuję (na razie pomińmy problem,że to jest funkcjonowanie robota). Albo moja głowa psuje się coraz bardziej, albo organizm przyzwyczaił się do przepisanych dawek. Znowu przestaję nadawać się do życia w społeczeństwie. Było już ok, robiłam faje rzeczy, chodziłam na fitness, bez lęku. Dziś wyszłam z płaczem w połowie zajęć. To niby nic, każdy może wyjść. Tylko ryzyko jest takie,że jutro, za dwa dni przestanę wychodzić z domu.Ze świat w głowie przyćmi ten rzeczywisty. Mam coraz mniej sił,żeby walczyć o normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tu? bo łatwiej anonimowo. bo do "prawdziwych"ludzi jeszcze mi daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midnight Rider
marzenna, nie spodoba ci sie to co powiem, odstaw te tabletki, bo to cie zabija czy to dziala czy nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midnight- a co nie zabija? głowa jest taką samą częścią ciała jak i reszta, też może zachorować. schizofrenia, zaburzenia psychotyczne, depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kika osób które są chore
Moja Ciocia, moja koleżanka, też się leczą od lat.... powiedz mi co czujesz, jakie myśli Ci się pojawiają, może łątwiej będzie mi zrozumieć moją Ciocię .... Ty mówisz otwarcie, jej nie mogę nakłonić do zwierzeń, chyba uroiła sobie że rodzina jest przeciwko niej i nie chce naszej pomocy, unika kontaktów, nie chce by ją odwiedzać ani dzwonić do niej martwimy się bo mieszka sama i nawet nie jesteśmy pewni czy bierze leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kika osób które są chore
No właśnie, chyba kłopoty zaczynają się gdy chory odstawia leki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek..
tak te leki nic nie dawaja też je< zażyłam> mnie nie pomogły mówia że powinno sie je brac przez dłuższy czas żeby zadziałały ale to nie prawda tylko mozna sie od nich uzaleznic i już nie powrócic do zdrowia także lepiej sie wziąć w garść znaleść sobie jakieś zajecie porozmawiac z kims ale tylko pod warunkiem że choroba ma podłoże przejściowe w innym wypadku leki trzeba brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolica777
Odstaw tabletki, dowiedz sie gdzie w polsce i w jakiej klinice można podjąć leczenie niacyną. Gwarantuję 100% sukces. Poczytaj na ten temat. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mid Rider
choroba zaczyna sie kiedy chory zaczyna brac leki, znam ludzi ktorzy w modym wieku przez tabletki wykitowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mówienie wcale nie jest takie proste. łatwo jest przyznać mi się do choroby, nie uważam żeby było to coś wstydliwego. Ale opisać jak wygląda taki świat, to chyba nie potrafię. Dla mnie dużym problemem jest gdy przestaję funkcjonować w społeczeństwie.Ale mimo wszystko jakoś daję sobie radę. Mam rodzinę, pracuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mid Rider
najlepiej leczyc sie witaminami racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenko
nie czekaj aż ci sie całkiem pogorszy tylko biegnij do lekarza - może trzeba zwiekszyć dawke leków albo je zmienic na inne - schizofrenia to nie żarty, ale można z tym żyć i ty o tym wiesz i skoro czujesz, że zbliża się gorszy okres szybko szukaj pomocy u specjalisty - nie czekaj, bo to tylko pogorszy stan twojego zdrowia a tak być wcale nie musi - dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mid Rider
zwiekszyc dawka to sobie sama zwieksz znawczynio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mid Rider- też tak myślałam, tylko to nie prawda. Leki zaczyna się brać po ZDIAGNOZOWANIU choroby, to często trwa długo. Zwykle mamy problem aby przyznać się do słabości i iść po pomoc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kika osób które są chore
Wiem że są urojenia, że wydaje się że "inni słyszą" nasze myśli, że inni patrzą na nas i jakieś takie ale trudno mi to sobie wyobrazić... co sprawia że czujesz że nie funkcjonujesz w społeczeństwie ? co się stało że musiałaś wyjść z fitnessu ? bałaś się czegoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kika osób które są chore
ech gdyby to było takie proste by każdą chorobę można było zwalczyć tabletkami z drożdży ;-) na depresję wystarczyłoby zjeść drozdżówkę i popić ciepłym mlekiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×