Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamkamakam

NO-SCAR prosze o opinie!!!

Polecane posty

Gość Asopelek
Witam, chciałabym się podzielić moją opinią na temat kremu NoScar ponieważ w opisie nie ma jego właściwości, które na sobie przetestowałam. Miałam poważny problem z opryszczką i w końcu zauważyłam, że nowe wykwity pojawiają się często w miejscach starych blizn, które też były widoczne. Zadne leki nie pomagały więc zaczęłam używać kremu NoScar- rano i wieczorem smarowalam nim usta, dzięki czemu po jakimś czasie zauważyłam, że działa profilaktycznie i opryszczka nie pojawiała się już tak często. A dodatkowo kiedy już się pojawiła, smarowałam tym kremem usta w trakcie pierwszych objawów takich jak swędzenie czy nawet pęcherzyk- i okazało się, że krem jako jedyny z przetestowanych przeze mnie leków potrafi cofnąć proces powstawania opryszczki i ją wyleczyć nawet gdy już powstanie pęcherzyk- próbowałam wszystkich specyfików z apteki łącznie z tabletkami na receptę i żaden nie działał przeciwko opryszcze tak jak ten krem. Podsumowując, mam nadzieję, że nigdy nie zostanie wycofany z produkcji bo jest jedynym dzialającym lekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten krem jest cudowny. Mam takie blizny po trądziku, ze ludzie mnie pytają co ja mam za poduszkę, ze tak mi się na policzkach odciska :p jak miałam 15 lat to całkowicie wyleczyl moje blizny, potem znów się pojawiły, niedawno sobie przypomniałam o Noscar, stosuje od tygodnia i efekty są niebywałe. Uwielbiam go. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety temat poruszony 8 lat, ale postanowiłam napisać opinię, bo może ktoś inny będzie jej szukał. Noscar miałam przypisany w celu usunięcia blizn po trądziku wokołoustnym. Efekt? Używałam tego kremu około pół roku. Bardzo słabo się wchłania, trzeba go wsmarowywac około 3 minut a nie zawsze jest na to czas, zwłaszcza rano. Nie jestem w stanie napisać czy ten krem mi pomógł. Nadal mam ślady po trądziku (nie-duże, ale sam trądzik też nie był duży). Ogólnie to nie polecam. Do tego wszystkiego ta kosmiczna cena, co najmniej 40 zł. Produkt nie warty takiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy o nim nie słyszałam. Sama, stosowałam krem Octenicare i go mogę Ci polecić, bo w moim przypadku sprawdził się naprawdę dobrze (sam krem nie usunie Twoich blizn, ale może sprawić, że będą mniej widoczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×