Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gocha oo
Z przykroscia podlaczam sie ze ZZ nie umie farbowac,wciskal mi pol godziny kit ze zółte włosy nie są zółte,po tylu miesiącach chodzenia tam zmusił mnie zeby znowu szukac kogos innego,wpisy na faceboku robia mu kolezanki,nie dajcie sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także dałam się nabrać na pozytywne wpisy na fb, wyszłam z żółtymi włosami, musiałam poprawiać w innym salonie do tego krzywe cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim na fejsie znajomi robia dobre opinie od tego sie ma znajomych a ze to sie nijak nie ma do tego co ZZ umie to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakryczne OMBRE
OSTRZEŻENIE!!! Nie polecam korzystania z usług Zakładu Fryzjerskiego "U Joli" mieszczącego się na Os.powstańców między blokiem nr 3 a 4 w Żorach PO WYJŚCIU REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIA SIĘ!!! !Zamiast doradzić czy odradzić zrobią wszystko.Zapewne łysemu też zrobiły by trwałą,bo klient nasz pan.Jak stwierdziła szefowa: jakby każdemu odradzały to by nie zarobiły... a tak zrobiły byle g****o na włosach i skasowali 170 zł za ombre które wyglądało katastrofalnie.Najgorsze jest to że szefowa szła w zaparte i broniła pracownicy mówiąc że ona nic nie widzi zamiast zaproponować poprawę.Inny fryzjer jak zobaczył włosy to nie dowierzał że to robiła fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakryczne OMBRE
OSTRZEŻENIE!!! Nie polecam korzystania z usług Zakładu Fryzjerskiego "U Joli" mieszczącego się na Os.powstańców między blokiem nr 3 a 4 w Żorach PO WYJŚCIU REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIA SIĘ!!! !Zamiast doradzić czy odradzić zrobią wszystko.Zapewne łysemu też zrobiły by trwałą,bo klient nasz pan.Jak stwierdziła szefowa: jakby każdemu odradzały to by nie zarobiły... a tak zrobiły byle g****o na włosach i skasowali 170 zł za ombre które wyglądało katastrofalnie.Najgorsze jest to że szefowa szła w zaparte i broniła pracownicy mówiąc że ona nic nie widzi zamiast zaproponować poprawę.Inny fryzjer jak zobaczył włosy to nie dowierzał że to robiła fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po perypetiach z Żorskimi fryzjerami stwierdziłam, że zostawiam swój kolor i podcinam tylko końcówki a i tak będę lepiej wyglądać niż korzystając z niby nawet najlepszych pseudo stylistów w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W k&d obcinają uczniowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie opnie o fryzjerce na Os. Sikorskiego blisko Lotto, nad piekarnia Jagodka? Bo sie tam wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego stylisty teraz przyjmuje koło sądu. Byłam u niego zapłaciłam 250 zł. Ten facet to jakaś ściema, nałożył mi jakąś rudą farbę, muszę dodać, że mam balejaż blond, podciął końcówki i narzekał na innych fryzjerów. A ja teraz za 250 zł. mam rude odrosty i muszę iść do prawdziwego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten zochork jak robi jest sens tam isc czy to nastepny "cudotworca" bo jedni chwala inni narzekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo i przereklamowany, podobno nie przyjmuje juz nowych ludzi, sciema i tyle niezbyt dobrze obcinaja amo kolorze to wogole szkoda sie wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet przeciętnie inteligentna fryzjerka i klientka od razu zauważy, że na temat Zochorka pisze nagatywy ta sama osoba, sama pyta-sama odpowiada.To samo słownictwo, te same okreslenia-żeby tylko dokuczyć konkurencji-żałosna postać, lepiej się doszkalaj zamiast siedzieć na forum.Zdejmij sobie pajęczyny z foteli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczujemy wszystkim takiej konkurencji, wszystkich co chwilę obraża na tym forum i wypowiedzi identyczne jak te krytykujące niezadowolone klientki: https://rankingfryzjerow.pl/%C5%BCory/visage-hair-design-studio/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zochorek? Przereklamowany chodziłam do niego ale przestałam jaks żadnych zmian nie proponował i trafiłam na salon w Rybniku na Miejskiej frystayl czy coś takiego .....chodzę akurat do Wiolki i suuuuper z czarnych prostych chcialam sombre zroponowała mi blond który wpada w szaroś ć i kręcone włosy ale była zmiana 6 godzin byłam ale ectra efect !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDECYDOWANIE ODRADZAM TRENDY. Byłam tam wczoraj i jestem bardzo zawiedziona! Umawiałam się z fryzjerką na zupełnie inną fryzurę, inny rodzaj cięcia i inną długość niż wykonała. Włosy miały być o 10 cm dłuższe niż "jej wyszło" (Jak w domu umyłam włosy i się podniosły, to automatycznie okazało się, że są krótsze nie o 5 a o 10 cm!). Chciałam ładnie pocieniowane, troszkę przerzedzone, ponieważ miałam wcześniej bardzo gęste włosy, chciałam żeby się ładnie układały w fale... Okazało się że tak przerzedziła, że wyglądają jakby mi je ktoś brzytwą obszarpał, a każdy obszarpany włos układa się w inną stronę ! masakra! W żaden sposób nie da się ich ułożyć, a już na pewno nie w fale... wychodzi tylko kukuryku na wszystkie strony! Muszę teraz poczekać aż mi odrosną i iść do fryzjera, który chociaż potrafi obcinać. Tej firmie już dziękuję! Pierwszy i ostatni raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka 8989
Cześć, dziewczyny podrzucicie coś aktualnego w tym temacie? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×