Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gość
tu się piszę tylko o tych,ktorzy są fatalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes fatalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze zaklady w zorach to glos, paryzanka, trendy, zochorek, k&d, ideal, avanti, dlaczego? Idz to sie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PARYZANKA najlepsza ? chyba kpisz gosciu powyzej . Klientka ledwo wkroczy do salonu to musi przez pol salonu wyjasnic z jakim zamiarem przyszla a pani nie odrywajac rak od swojego klienta zgaduje co bedzie jej robione . Wszyscy z zaciekawieniem sledza dyskusje i biada tej co jest niezdecydowana bo pani sie delikatnie mowiac ZIRYTUJE za te grymasy . Potem jeszcze wiekszy chaos .Jedna decyduje ,inna farbuje ,kolejna strzyze a ostatnia myje. Trwa to i trwa . Ps. Zabierzcie sobie wlasna wode mineralna i gazety , bo to pierwszy salon LOREALA, w ktorym sie nie domysla by wam to zaproponowac. Jednak o propozyji dolozenia platnej odzywki jakos pamietaja ! Nie polecam kolezankom a Wy sobie same idzcie wyjmowac wlasne wnioski ( za ta kase ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale przy tak duzej konkurencji jaka jest dzisiaj i przy tylu zakladach jakie sie namnozyly , powinno sie wykazac choc cien zainteresowania klientem i postarac sie by chial wrocic z powrotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak paryzanka nie to co glos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat glosa i avanti nic nikt nie powie bo wszyscy uwazaja ich za guru w tym temacie wczesniej tez ktos pytał i nic temat taboo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Ludzie jestem w ciężkim szoku!, pierwszy raz weszłam na tą stronkę - tak z ciekawości i........... szok. Jestem KLIENTKĄ, od lat (od początku jak istnieje najlepszy salon w Żorach)chodzę do AVANTI, do Pani Alicji. Dla Mnie jest to najlepszy salon z profesjonalną obsługą na bardzo wysokim poziomie. Od czasu jak tam chodzę Moja Córka zdążyła już dorosnąć i też została Klientką tego salonu. Dlatego polecam go, osobom, które wchodzą na to forum żeby poznać opinie Klientów i przy okazji znaleźć dla siebie super Fryzjera. Wcześniej, ktoś na tym forum zabierał głos o obsłudze i szkoleniu uczniów - parę słów jak to widzi Klient, czyli Ja (jestem wymagającym Klientem, który ma bardzo trudne włosy i czasochłonną fryzurę). Przez cały okres jak chodzę do tego salonu, muszę powiedzieć, że spotykałam się z różnymi zrachowaniami ze strony Uczniów czy Uczennic - ale jestem zdania, że wychowanie (ciągłe narzekanie i pewne zachowania wynosi się z domu) należy do Rodziców a nie do Nauczycieli, czy Szkoleniowców. Powiem szczerze, to, czy coś wynieśli z praktyk w Salonie AVANTI, zależało tylko i wyłącznie od ich zaangażowania, bo były osoby pracowite i chłonne wiedzy, i osoby, które tylko narzekały i ciągle biadoliły, że są tak pokrzywdzone. Pani Alicja ZAWSZE PRZEKAZUJE WIEDZĘ I JEST W TYM BARDZO PROFESJONALNA I NADZWYCZAJ CIERPLIWA (Ja czasami już bym nie wytrzymała...).Jeżeli chodzi o szkolenia to tyle. A niektóra Młodzież, która niestety, nie jest nauczona pracy i systematyczności - i Wszystko dotychczas dostawała na tacy- tu muszą nadal Niańczyć Rodzice, którzy ciągle wyręczają swoje dzieci z obowiązków . Dobrze Ktoś napisał na tym forum - musi ktoś chcieć się nauczyć, żeby czerpać radość z nauki. I kolejna informacja - praca Fryzjera jest ciężką pracą i wymaga dużego wysiłku i zaangażowania już na początku bo to jest podstawa. A , informacja odnośnie zarobków Osób na praktykach - Ludzie, czy Wy wiecie, że możliwość szkolenia się u osób, które są Mistrzami w swoim fachu to jest tzw. WARTOŚĆ DODANA - JEST BEZCENNA I Z TEGO UCZNIOWIE POWINNI SIE CIESZYĆ I ZROBIĆ WSZYSTKO, ŻEBY WYCIĄGNĄĆ JAK NAJWIĘCEJ WIADOMOŚCI DLA SIEBIE. Reasumując Moją wypowiedź na tym forum to - mówcie co chcecie, Ja uważam, że jest to najlepszy salon w Żorach i Zawsze Go Polecam, kiedy Kobiety zaczepiają Mnie i pytają kto farbował i ścinał Mi włosy. Dla Waszej informacji, nie mieszkam w Żorach od lat, a nadal tam dojeżdżam, kiedy mam wizytę, tak samo Moja Córka. Może - Powtarzam MOŻE ceny są wyższe niż gdzie indziej - ale Płacę za MÓJ WYGLĄD, JAKOŚĆ I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ. ZAWSZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z EFEKTU KOŃCOWEGO I WIEM, ŻE TAM WARTO CHODZIĆ - GORĄCO POLECAM WIZYTĘ W AVANTI. POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ AVANTI - DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ PRACĘ I CIEPŁĄ OBSŁUGĘ. "A"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tego mozna sie spodziewac było ze ochy beda, szkoda tylko ze Alicja nie zadbala o wszystkich pracownikow zeby prezentowały podobny poziom a sama nie robi nic nadzwyczajnego czego inne wyszkolone osoby nie potrafia tez zrobic i nie chodzi o jakas zazdrosc czy szkalowanie poprostu taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zochorek najlepszy potem Glos Avanti, Art, pozniej k&d, trendy, paryzanka a dalej szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pani Alicja z AVANTI u kogo się szkoli?czy już nie musi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie musi zreszta ciekawe podejscie ludzi narzekaja ze niezadowoleni a z uporem maniaka ida następny raz dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Pani która zafundowała nam ogromny wpis: żal że od lat ugrzęzła Pani w jednym salonie i nie wie o Bożym świecie. Otóż dziś normą jest profesjonalizm, czystość , miła obsługa, kawka, gazetka itd.,w szanujących się salonach personel OBOWIĄZKOWO się szkoli-bez tego NIE ISTNIEJE. Takie standardy to oczywiście zasługa wolnego rynku i konkurencji.Również ceny za te dobra są różne, KONKURENCYJNE!....ot, wolny rynek, ale Pani o tym nie wie...warto sprawdzić i wtedy może przeżyje Pani prawdziwy szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mam wrazenie ze wiekszosc ludzi nie docenia tego ze ktos stara sie im pomoc osiagnac dobry wyglad a do fryzjerow chodza zeby tylko jakos wygladac, nie liczy sie profesionalizm pracy, tylko niskie ceny kawa z biedronki i jakas stara gazeta,a najwazniejsze zeby fryzjer był tani a jak ma wyzsze ceny to klienci nie chca kozystac, to poprostu jest paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żory to pipidówka, więc czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranoją nazwe to czego niektorzy nie robia czyli nie staraja sie zachować jakosci tylko odbebnic klienta i tyle i cos mi sie wydaje ze jednak wyzsza cena swiadczy o tym czego mozna sie spodziewac. paryzanka odpada, glos i avanti tez, trendy nie maja doswiadczonej kadry, swierczek to poprzednia epoka, na osiedlach fryzjerki cóż...czy nikt nie ma zamiaru podnieść poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jak łatwo przychodzi ci krytyka, czemu Avanti i Glos odpadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu temu, panienki w avanti nie reprezentuja nic soba, ceny za wysokie jak na to co potrafia, a glos po za tym ze jedzie na opinii sprzed lat to juz dawno wypadł z zainteresowania klientow zwlaszcza tych młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, dzięki, nareszcie uzyskałam jakąś odpowiedź na tym forum,bo straszny tu chaos-nie wiadomo kto, do kogo i o czym, jeden pyta,inny odpowiada i niekoniecznie na temat.Ale byłaś? wiesz?czy tak tylko coś gadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam kilka miesiecy do avanti u glosa bylam kilka razy, maz tez juz tam nie chodzi bo od kiedy Lucynki nie ma to jakos mu nie odpowiada, avanti jest zbyt drogie jak na to co potrafia zrobic panienki poprostu nie maja zbyt duzo zaangazowania w prace i szczerze to sprawiaja wrazenie ze robia laske klientowi bo pracuja u Glosow i to klient powinien byc szczesliwy ze tam pdzychodzi i ktos sie nim zajmie, podobnie jest w paryzance łaska ze sie ktos odezwie do czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za podpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chociaż raz ktoś napisał prawdę, wielokrotnie słychać takie texty wśród tłumu, fakt wymagania klientów wzrosły przez te wszystkie lata a poziom usług ktory kiedyś był wyjątkowy dzisiaj już wyjątkowy nie jest, poniewaz wielu fryzjerow stara sie dociągnąć do czołówki i roznice nie sa juz tak duze jak kiedyś, zostaje jakoś ten bałagan posprzątać i dopilnować żeby bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego wszystkiego wynika, że w Żorach nie ma dobrego fryzjera, wiec może ktoś poleca jakiś salon poza Żorami? Bo czasem warto podjechać i być zadowolonym z usługi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma,mój kolega jest fryzjerem w zorach i to bardzo dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trendów bym nie poleciła bo byc może fryzjerki sa na jakimś lepszym poziomie to ta firma chyba juz nie bardzo jesli chodzi o Żory skoro szefostwo wysyła fryzjerki po produkty do rossmanna. Jesli tak sie traktuje klientow to nic tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś poszukuje fajnego fryzjera to niedaleko slynnego baru mlecznego za tym starym niebieskim budynkiem jest chyba nowy bo wczesniej tam nic nie bylo, zaliczylam farbowanie i obcięcie i jest dobrze włosy sie ukladaja i blyszcza od farby bardzo ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Trendach żorskich,koleżanka mnie zaciągnęła, bo tam chodzi od pewnego czasu, wyszłam odmieniona na korzyść,super,Pani Agnieszko pozdrawiam i dziękuję!POLECAM WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki z rossmanna??? no to niezle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uwagi na liczne nieprawdziwe informacje na temat salonu Trendy Hair Fashion w Żorach, upowszechniane na tym forum, informujemy, że w przypadku kolejnych wpisów nie mających potwierdzenia w rzeczywistości, np. opisu fikcyjnych wizyt, wykształcenia i przeszkolenia personelu czy informacji dotyczących pochodzenia kosmetyków używanych w naszym salonie, niezwłocznie skierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego - z poważaniem - Anna Ledwig. Jednocześnie przypominamy kilka uregulowań prawnych zawartych w Kodeksie Karnym a naruszonych przez autorów wspomnianych wyżej wpisów: „Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego”. „Art. 216 § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze nie straszyć sądami, kazdy ma prawo napisac lub przestrzec inne osoby przed kims kto jest nieuczciwy, do tego służy wlasie forum....bardziej bym sie skupil na p. miejscu na art. 219 kk jesli p. taka dobra w artykułach...pozdrawiam i milego dnnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×