Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny jesteście super że swoich fryzjerów mogłybyście sie pobić już Was lubię, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobija ale fryzjerow ze nie chca za pół darmo robić i sprzedawce cukru również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób, które są zadowolone ze swoich fryzjerów, nie polecajcie ich na tym forum bo mogą być obsmarowane, a to jest nie potrzebne. Jeżeli jesteś zadowolona z usług twojego fryzjera/ fryzjerki poleć go bezpośrednio znajomym, wtedy mu pomożesz, będzie mógł sie rozwijać i szkolić. Dla osób szukających dobrego fryzjera nie odnośnie sie do tego co pisze w tym temacie, popytajcie na Facebooku lub znajomych, będziecie mieli lepsza gwarancje zadowolenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo tutaj konkurencja napuszcza znajomych zeby wypisywali glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyłączam się do prośby powyżej, nie polecajcie ulubionych fryzjerek i salonów na tym forum, tu jest bardzo dużo złośliwych troli, od razu piszą coś krytycznego co niestety nie jest zgodne z prawdą.Polecajcie nas znajomym na fejsie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo teraz widac po co byla ta wojna przebieglosc ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu sie wyplukaly trudno powiedziec przyczyn moze byc wiele,ale jedno wiem napewno ze to nie jest miejsce na takie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie zadałam zanim rozmowa zeszła na chamski poziom wypowiadających się tutaj właścicieli salonów, bo nazwanie ich fryzjerami obraża prawdziwych fachowców. Czy przyczyną może być to, że użyto farby, tej krytykowanej z "marketu" bo mieszanka była przygotowana poza zasięgiem mojego wzroku, czy może dobra farba ale brak umiejętności nałożenia, określenia czasu (jeżeli jest różny dla różnej grubości włosów), czy może kosmetyki z salonu były tylko opisane jako te do włosów farbowanych a w rzeczywistości zbyt agresywne? Może osoby w salonach, które je sprzedają tylko je sprzedają ale same nie mają pojęcia co polecają? Za odpowiedzi dotyczące mojego dochodu i tego, że fryzjer, który bierze 100 zł za obcięcie i wtedy może nawet obcinać włosy nożyczkami do papieru z góry dziękuję, proszę się nie fatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to ważne? zapłaciłaś i to się liczy...kasa kasa kasa $$$ kto pracuje jako fryzjer ten wie jak to działa, a niestety tajemnica zakładu nie pozwala na to by ja rozpowszechniać. I tak myślę że nie ma co narzekać bo przecież w domu samemu się człowiek nie obetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna niechciana oszukana,w. Zorach nikt nie wydaje 500 na wlosy to jakas prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymagania wymaganiami kasa kasa a nie pomyslalas ze moze mieli dosc Twojej osoby i dlatego kolor zostal zrobiony niedbale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze zaden fryzjer nie odpowie na Twoje pytania a wiesz dlaczego? Bo po tym co napisalas zwyczajnie obawiaja się konfrontacji i tego ze wiesz czego chcesz.Moja rada jest taka w Zorach najdrozszy salon jaki znam to Avanti ale u szefowej bo personel ma nizsze ceny wiec jezeli pieniadze to nie problem mozesz zainwestowac tam wkoncu tradycje rodzinne zobowiazuja przynajmniej tak uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz z igly widly nie odpowiada salon to wybierasz inny i juz a jak nie to zawsze mozesz farbowac sama farba kupiona w hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i już wiadomo który tu salon prowadzi dialog!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, u fryzjera płaci się za fachową usługę a nie za tradycję rodzinną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ bezsensowna rekomendacja salonu-najdroższy w Żorach to Avanti więc polecam.Jak już go reklamujesz to może wymień jakieś plusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nic prócz ceny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wypowiedź została skasowana, dotyczyła tego, że udzielona mi została najważniejsza odpowiedź - jakość usługi zależy od humoru fryzjera, zamieściłam też radę dla wszystkich - jeżeli ton wypowiedzi przypomina komuś ton z tego forum, to najlepiej jak najszybciej opuścić salon, bo jak fryzjer nie będzie miał "nastroju" to zepsuje fryzurę i trzeba będzie i tak za to zapłacić. Rozumiem, że moja wypowiedź uraziła tych fryzjerów i nie przepraszam ich za to. Jeżeli "humorki" przeszkadzają Wam w pracy, to dlaczego obrażacie fachowców i nazywacie się fryzjerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adm
Jak nie przestaniecie wymyślać i donosic jeden na drugiego to zostanie usuniety caly watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te wasze wypociny to aż ryczeć ze śmiechu się chce. Gołym okiem widać że udzielają się tutaj tylko zakompleksione salony które klientów traktują jak przedmiot, a narzekają że klientów nie mają. Tak jak ktoś wyżej napisał, chwalcie się na FB i polecajcie bo tutaj nie ma sensu, tylko czasami nie na stronach danego salonu bo te złe wątki (kiedyś dałam opinię na fb w Trendach która została z wiadomych przyczyn usunięta) są usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum już nie służy temu czemu miało służyć od dawna, zmiana wątku byłaby dobrym posunięciem, czemu nie pogadamy o salonach kosmetycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała wiedzieć, który fryzjer się tak na mnie obraził, że za moją uwagę o tym, że jakość usług zależy od humoru fryzjera poskarżył się i mój wpis usunięto. Panie fryzjerze - no przepraszam bardzo i niech się pan tak nie nadyma bo znowu jakąś blondynkę zrobi pan na dosłownie - zielono... Na Facebooku negatywne opinie są kasowane, o czym nawet w recenzjach jednego salonu jakaś Pani napisała i ja tej właśnie Pani wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zmienmy temat na salony kosmetyczne, moze zrobi się milej..ktora kosmetyczka ma najwieksze doswiadczenie i przede wszystkim wie co robi bo sa rozne, niektore wogole sie jie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u kogo byłaś? kogo polecasz?chodzi mi o zabiegi pielęgnacyjne a nie makijaż, henna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M style na wodzislawskiej smialo mozna wyprobowac,kuzynka chodzi na rynek do laurena i chwali sobie, a do m style bardzo duzo lasek chodzi dbaja o klientki i nie kombinuja z kosmetykami tylko z tego co wiem to gdzies mialy sie przenosic ale nie pytalam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy słynny tutaj pan fryzjer "stylista" z humorami będzie też zgłaszać do usunięcia posty o kosmetyczkach, jak się mu nie spodobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chodzi któraś do kosmetyczki koło sadu, podobno jest tam w okolicy jakaś,warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam wogole jest kosmetyka, bo widzialam fryzjer shine sie pisze czy coś takiego, a wie może któraś kto w Żorach dobrze robi kontury wokół ust i kreski pod okiem, tylko szukam naprawdę kogoś sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za salonem "Shine" jest salon kosmetyczny, w równoległym budynku. Przedłużanie rzęs osobiście polecam w MStyle - tylko u pani Moniki, ale przedłużanie paznokci u jej pracownicy. "Kontury" moja koleżanka polecała w Jastrzębiu gdzieś obok biblioteki na Wielkopolskiej, niestety nie znam dokładnego adresu ani nazwy, ale mają wyższe ceny niż u konkurencji, może ktoś będzie wiedział o jaki salon chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, usunieto moj post o niemozliwosci bycia miłym, robieniu łaski klientowi a także braku parzenia kawy, czy też podania szklanki kawy? Cóż -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×