Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem co robić....

Mój mąż mnie zdradził....

Polecane posty

Gość Nie wiem co robić....

Cholera nie wiem co mam robić i myśleć... Dziś się dowiedziałam, że 2,5 roku temu mój mąż mnie zdradził... Nie byliśmy wtedy jeszcze po ślubie. Dzisiaj mi się do tego przyznał, sama nie wiem dlaczego akurat dzisiaj mi o tym powiedział... Gryzło go to? Nie mógł dać sobie z tym rady? Nie wiem.... Najgorsze w tym wszystkim jest to, że byłam wtedy w ciąży (okazał się to płód martwy...), mieszkaliśmy razem a on mi coś takiego zrobił... Ja siedziałam w domu, czekałam na niego a on z jakąś inną się zabawiał... To jeszcze nic, ta dziewczyna zaszła w ciąże i poroniła... Nie mogłam wierzyć w to co słyszę, w życiu nie spodziewałabym się, że przydarzy mi się coś takiego tym bardziej, że zawsze byłam pewna że on by mnie nigdy nie zdradził... Nie wiem co mam robić... W głowie mam tysiąc myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ci to powiedział
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi się.....
Podejrzewam, że Twój mąż jest bezpłodny. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpłodny, idealne określenie :o :P Ale też mi przyszło do głowy, że to zły materiał genetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim skromnym zdaniem.
zły materiał genetyczny nie doprowadziłby do zapłodnienia. Zdradził Cię bo nie spełniasz jego fantazji. Albo zacznij, albo zostaw chłopa w spokoju, bo mu życie psujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdradził Cię bo nie spełniasz jego fantazji. Albo zacznij (...)" Idealna rada. Zdradzil Cie, wiec Ty zacznij sie starac. Ja bym juz nie zaufala takiemu czlowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamalamama
Masz bardzo głupiego meza.Zdrada to sekret na całę zycie.Jezeli ktros dopuszcza sie zdrady to powinien wiedziec,ze o dradzie nie informuje sie swojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim skromnym zdaniem.
te, verde, dla Ciebie jest dalsza część wypowiedzi. Czytaj do końca a nie się przypierrdalasz do wyrwanych z kontekstu fragmentów. Twój stary jest politykiem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi się.....
Zły materiał genetyczny najczęściej jest przyczyną obumarcia ciąży. Macie dzieci? Jeśli nie, to wyślij go na badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo największy priorytet zdradzanej kobiety, to nieutrudnianie życia mężowi. Jesteś facetem, mam nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co robić....
Nie wiem dlaczego mi to powiedział.... rozmawialiśmy na temat imprez, że mi nie zabrania chodzić samej itp itd i nagle powiedział mi o tym... Powiedział, że to był tylko jeden raz i ani wcześniej ani później czegoś takiego nie zrobił. Układało się Nam. Teraz dopiero zaczełam myśleć o tym, że on może być bezpłodny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi się.....
Zdradę puść w zapomnienie. To było dawno i czasu nie cofniesz. To, że wyrzuty sumienia zmusiły go do przyznania się świadczy o tym, że nie chce mieć przed Tobą tajemnic, a więc że chyba naprawdę nadaje się już na partnera. Nie drzyj się na niego, ani nie obrażaj. Trochę się posmuć (nie za długo) i na tym koniec, bo inaczej w życiu Ci się do niczego nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim skromnym zdaniem.
nikt nikogo nie zdradza dlatego, że jest mu z nim dobrze. Proste jak budowa cepa. Skoro zdradza, to znaczy że jest mu źle. Niekoniecznie to musi być wina kobiety. Może mieć wyuzdane fantazje, których nie chce realizować z ukochaną osobą - wtedy jest klapa i będzie zdradzał. Może partnerka nie jest dla niego atrakcyjna fizycznie - wtedy można spróbować coś zrobić, ale szanse nikłe. A może ma potrzeby, których partnerka nie jest w stanie zaspokoić - wtedy jest wyjście, ale to zależy od kobiety. Może nie chcieć - musi wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamalamama
jezeli Twoj maz jest wierzacy i praktykujacy to trzeba było powiedziec mu,ze nie jestes konfesnonałem jezeli ma wyrzuty sumienia.Jemu niby ulzylo,ale popatrz teraz ,ze Wasze zycie jest juz inne.Głupi dupek z nigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem - podsumowując, autorka powinna męża przeprosić. No super. Biedactwo z tego faceta, że ją zdradzić musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi się.....
To może być bezpłodność czasowa, możliwa do wyleczenia. Trzeba się zbadać, żeby wiedzieć, co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamalamama
głupi dupek że się przyznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamalamama
Tak mi się....trzeba byc nieźle pieprznietym aby wyjawiac taka tajemnice swojej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co robić....
Między Nami było naprawdę bardzo dobrze, super się Nam układało. Mówi, że bardzo tego żałuje, że to był jednorazowy wybryk po pijaku i że nigdy tego już nie zrobi. Powiedział mi o tym chyba dlatego, że go to strasznie gryzło przez ten cały czas... Taka byłam pewna jego uczuć a teraz już sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co robić....
Kurczę ale między Nami było naprawdę wszytsko bardzo dobrze i w łóżku i poza nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi się.....
Moim skromnym - nie pisz głupot. Ile Ty masz lat? 12? Jeżeli ktoś mnie okradnie, to moja wina, bo on potrzebował na nowy samochód, a ja mu tego nie dałam dobrowolnie? Piszesz takie farmazony, że aż mdli. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamalamama
Juz pisałam o tym.Jezeli człowiek decyduje sie na zdrade to powinien wiedziec,ze nie mowi sie o tym swojemu partnerowi,nawet jakby ta zdrada miałaby gryźc sumienie do konca zycia.Twoj facet to siwnia podwojna,bo Cie zdradził i przysporzył Ci bolu uczuciowego,ze do tegos ie przyznał.A to,z ebył pijany.Gdyby był zalany to nawet by nie mogł Cie zdradzic,,był pijany,ale na tyle,ze iwedzialo co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi się.....
To był jednorazowy przejaw nieodpowiedzialności i braku lojalności. Już się tym nagryzł. Ukarał sam siebie. Już go nie dobijaj i wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie rady są w sumie teraz zbyteczne, bo autorka powinna postąpić tak, jak ona czuje, a nie ktokolwiek z nas. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co robić....
Jest dla mnie też plusem to, że sam się przyznał bo nie wyobrażam sobie dowiedzieć się czegoś takiego od obcej osoby... Kocham go z całego serca... ale to jednak boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica 244
jak to jest z bezplodnoscia? myslalem, ze jak facet jest bezplodny, to nie da sie zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamalamama
Nie wiem co robić....On nawet sam ne powinien sie Masz głupiego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak jest
tylko mądre kafeteriuszki wiedzą swoje oczywiście. Ja ustawiłem kafeterię na główną, a zablokowałem wikipedię. niepotrzebna jest gdy ma się kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi się.....
Jasne, że boli. Przechodziłam przez to, wiem jak to jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mi się.....
Asica, czasem jajeczko zostaje zapłodnione plemnikiem o budowie niezupełnie prawidłowej. Taka ciąża najczęściej obumiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×