Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehe eh

,, miej serce i patrzaj w serce

Polecane posty

Gość grabarka
lekarz zlecił mi badania, próby wątrobowe itd...wszystko wyszło super jak w książce ale dalej mam to na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
przy takich łuszczycach ważna jest dieta, zero cukru! pić kefiry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiej
moze byc bambino, wsio rawno:D stosowalam te porade u 3 osob stad wiem, ze pomaga. 4ta osoba uzywala tylko nizoralu (bo taki dobry) i guzik. tu trzeba sposobu jakim jest wlasnie oliwka. gdyby to byla luszczyca, lekarz by sie poznal, w dzisiejszych czasach to nie jest jakas czarna magia. mysle, ze lakier moze wysuszac skore, nie stosowalabym na Twoim miejscu, a takze innych kosmetykow poza nawilzajacymi. ...i wcale mnie nie meczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie
nazywał lupiez pstry i dupa nie dermatolog cie badał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiej
do grabarki - ja dostaje takich czerwonych plam, ktore z czasem zaczynaja sie luszczyc, swedzi jak cholera. mam alergie na niektore leki i kosmetyki nawet te z AA. moze to przez to, ze wiekszosc zycia nie nakladalam na twarz tapety:D mycie woda nasila swedzenie, wiec pozostaja....kosmetyki:O dluga walka, ale zwycieska:D nie dopuszczam juz do wielomiesiecznej meczarni, jak tylko sie cos dzieje stosuje masc Hydrocortisonum 0,5%, po 3 dniach nie ma sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
Hydrocortisonum 0,5% na receptę? moja teoria jest taka - mam gronkowca na policzku i dlatego ten problem gdyby to była alergia na pokarm, to po nim by się pojawiała wysypka, a u mnie jest cały czas kosmetyków nie używam, zwłaszcza na ten jeden policzek i nie ma on kontaktu z proszkami, pościelą pocieszam się tylko,że to jeden policzek a..u mnie typowe, od ciepła sie nasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
okiej, u mnie , od ciepła wychodzą nie plamy ale czerwone grudy jak tradzik plackowaty muszę więc uważać, żeby się nie spocić słońce jest zdrowe a na te włosy, wyczytałam, możesz kupić w aptece nadmangamian potasu/fiolet/ on odkaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiej
to jednak mam cos innego, nie pomoge:( masc jest bez recepty, na wiecej doleglowosci, ale nie podam, bo juz dawno wyrzycilam kartonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
czytam o tym atopowym zapaleniu skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiej
o ile mnie pamiec jeszcze nie zawodzi:D ta masc jest rowniez na to atopowe schorzenie, ale glowy nie dam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiej
obilo mi sie o uszy, ten krochmal, juz czytalam te stronke.. na logike, raczej nie zaszkodzi. probuj a noz widelec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehe eh
okiej dziekuje bardzo :* a ile mam trzymac te oliwke na glowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiej
tego Ci nie powiem, ja smarowalam wacikiem, po kilkunastu min. znow smarowalam, po jakims czasie probowalam odciagnac paznokciem to paskudztwo. kiedy jest dobrze natluszczone, odlazi bez wiekszych problemow. odrywasz i poprawiasz oliwka, zrywasz dalej, reszte wyczesujesz:) ile trza czasu, wyjdzie w praniu;) sama musisz wyczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
ehe, trzymaj się próbuj różnych specyfików pisz, czy pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to łupiez rózowy -mam to samo . z czasem przeniósl mi sie na cialo , są to czerwone plamy łuszczące się i troche swedzą po kąpieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na skórze głowy tez to mam po zdrapaniu czerwona plama :( biore witaminy z grupy B i pomaga.. nie myj włosów jak bierzesz prysznic !!! ja mam to na calym ciele ,szczególnie pod piersiami i na biodrach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
mg tylko współczuć ❤️ a co bierzesz? jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehe eh
25 kwietnia zaczynam kuracje z oliwka, poniewaz jeszcze jest rok szkolny wiec nie chce sie meczyc z myciem tak natluszczonej glowy, za tydzien kuuuuuracja mam nadzieje ze skuteczna a jeszcze takie pytania czy ktos spotkal sie z szamponem przeciwlupiezowym o nazwie OCERIN??? czytalam o nim recenzje i sa nawet niezle, wiec jesli oliwka nie pomoze to chyba zakupie ten szampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dermatolog to zdiagnozowal ! smaruje sie oliwką podczas prysznica nie swedzi mnie skóra tak bardzo ale tylko na noc , bo w dzien to ubrania mialabym tłuste !! mam tez vratizolin ale tam masz cholernie droga ...stostuje ja na twarz jak mam plamy , na szczescie juz od dluzszego czasu nie mam na buzi plam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×