Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dariaandzia

5 kilo mniej kto ze mną?

Polecane posty

Gość chetna do schudnięcia
a ja sie chenie dowiem co to jestDNF jak działa?? gdzie mozna dostac skoro piszesz ze jest ciezko dostepny?? Ty mario840000 uzywasz lub uzywałes tego?? jesli tak to z jakimi skutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
hej, mi tez ostatnio braowalo 5kg do celu, ale po tygodniu diety kopenhaskiej zgubilam 2kg, ale 3 zostaly, a mam taki apetyt...:( 170/58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna do schudnięcia
mario840000 - POWIEDZ CO tY WIESZ NA TEMAT TEGO NDF?? BO WIDZE ZE GDZIES ZNALAZŁAS JAKIES INFORMACJE NA TEN TEMAT MOZESZ DAC TU LINKA ALBO NAPISAC COS NA TEN TEMAT. BEDE WDZIECZNA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna do schudnięcia
ALE NIE MASZ TEGO PROPAGOWAC, POLECAC ANI MOWIC MI GDZIE MOGE TO DOSTAC POWIEDZ MI TYLKO CO TO JEST ALBO DAJ LINKA DO JAKICHS INFORMACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie --->opakowanie 50g musli z suszoną śliwką plus kawa, troche wody obiad---> kotleciki \"mój wymysł\":D ugotowane jaja na twardo mieszam z cebulką pieczarką i paluszkami krabowymi, obtaczam w bułce tartej i na patelnię + ryż To byłoby na tyle jesli chodzi o dziś do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna do schudnięcia
no własnie tylko ja nie znam pełnej nazwy a jak wpisuje skrut to mi nic nie wyskakuje to podaj ta pełną nazwe,przeciez to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno czym ty się trujesz? nie ma ZDROWSZYCH sposobów na utratę upragnionych kilogramów? dinitrofenol (DNP) – organiczny związek chemiczny z grupy fenoli zawierający dwa podstawniki nitrowe w pierścieniu. Ma dość silne właściwości kwasowe, o mocy nieco większej niż kwas octowy. Jest jasnożółtą krystaliczną substancją, słabo rozpuszczalną w wodzie. Dobrze rozpuszczalne są sole sodowe i amonowe. W stanie suchym sole mogą eksplodować przy uderzeniu. Może być stosowany jako herbicyd, totalny defoliant i desykant. Do defoliacji roślin wymagane są dawki 7,5-10 kg/ha. Jest silnie trujący dla ludzi i zwierząt. Dawki rzędu 3,5 mg/kg powodują silne zatrucia z objawami obrzęku płuc i gorączką. Należy do fitotoksycznych bojowych środków trujących i był stosowany przez Amerykanów podczas wojny w Wietnamie do niszczenia pastwisk, lasów i kultur roślinnych. Oznaczenia wojskowe w USA – DNP. Podobne działanie mają też inne nitrowe pochodne fenolu (np. DNC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie którzy myślą że to dobre bo się chudnie ale do tego silnie podtruwa szczególnie płuca :( Ale z koro tak bardzo im zależy to ich sprawa ,nie wiem jak wy ale ja niczym się nie wspomagam mało jem do 1000 kalorii i ćwiczę biegam i dużo chodzę i raz w tygodniu chodzę do sauny i to w zupełności mi wystarcza tracę ponad kg tygodniowo ,więc czego tu więcej chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w karnecie na siłownię też mam gratis saunę suchą więc też będe chodzć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) W prawdzie ja przy was to jestem ogromnaaa i pewnie powinnam zrzucic wiecej niz 5 kg ale pomyslalam, że na poczatek dobre i to;) a jak spadnie 5 to powalcze o kolejne i kolejne:P wiec moje pytanie brzmi... moge sie przylaczyc? Moze i pozno sie ocknelam z tego zimowego obzarstwa ale mam nadzieje ze do wakacji przynajmniej troche mniej mnie bedzie:) mam 168 cm wzrostu i na dzien dzisiejszy waze 75,5 kg:( moim marzeniem jest zobaczyc jak na razie 6 z przodu i mam nadzieje ze jak ogranicze jedzenie a do tego dodam jazde na rowerze i codziennie skakanke to nie bede musiala zbyt dlugo na spelnienie marzenia czekac:) dodam jeszcze, ze ne zamierzam zadnymi wspomagaczami sie truc, bo jednak zdrowie jest dla mnie wazniejsze o! Pozdrawiam serdecznie i dobrej nocy zycze:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondrogłupia ja jeszcze 2 miesiace temu ważyłam 90 a teraz 73 może mniej jutro się będę ważyć to wpiszę w stopke stosuj diete do 1000 kalorii i zacznij się więcej ruszać i zobaczysz że będziesz traciła około kg na tydzień czym cięższa tym łatwiej zgubić te kg niż osobom o mniej więcej prawidłowej wadze Moje pierwsze śniadanko to pół activi naturalnej i kromka grahama z szynką drobiową i ogórkiem na drugie będzie jogobella light na obiad rybka i surówka z kiszonej kapusty na podwieczorek lód twister,i na kolacje 3 wasa z jajkiem i rzodkiewką . narka uciekam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie ze tz mniezaciekawiło co to był za srodek ale jak teraz napisałyscie to mi az ciarki przeszły i jak to sie ludzie poswiecają zeby schudnoąc, dla mnie to jest niewyobrazalne :-\\ podejrzewam ze ten\\ta cała mario.... to pewnie ogrąmną nadwage musiał miec i strasznie sdesperowanym byc, az mi szkoda takiej ososby :-\\ a wystarczy sie ruszyc i troszke mniej jesc.... fajnie ze topik sie rozkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj moj jadłospis sie troszke zmienił a mianowicie po obiedzie skuciłam sie na takiego małego pączka i kilka ciastek :-\ prosze o baty za moj wybryk.... :-P potem troszke odpokutowałam i darowałam sobie juz podwieczorek i kolacje bo były przeciez słodycze :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to planowane jedzenie na dzis: Śniadanie: * sałatka z pomidora, 3 rzodkiewek i poł cebulki II śniadanie: * jabłko Obiad: * 2 kromki chleba chrupkiego z plasterkiem szynki drobiowej, sałatą i pomidorkiem Kolacja: * jabłko mam swiadomosc ze dzis sobota wiec byc moze wieczorkiem jeszcze cos wyskoczy na jakiejs imprezce :-P ale za to batów nie bedzie bo to w koncu weekend :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Odchudzaj się czym chcesz ja wole naturalnie i zdrowo mam w domciu małą apteczke bo mój chłopak trenuje kulturystyke 10 lat i w życiu by mi tego nie polecił , więc nie mów mi głupot jest to bardzo nie zdrowe i tyle, a ty jestes za słaba by się ograniczyć z jedzeniem i ćwiczyć więc jesz takie paści,a ja w porównaniu do ciebie mam silną wole i bez wspomagaczy naturalnie schudłam prawie 20 kg to jest coś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mm pytanie
mam 171 cm wzrostu, waze 59 kg, chcialabym schudnac do 57 i nijak nie moge pije ok. 2 l wody, ale u mnie to standard- zawsze tyle pilam potrafie nie jesc nic przez caly dzien a nastepnego zjesc 2 knapki i nic, eksperyment z nie jedzeniem juz skonczylam, bo nie ma co niszczyc organizmu, ale dziwne to teraz znow jem normlnie, dziennie jakies 1000 kcl max mi wychodzi i ciagle waga ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje więcej ruchu siłownia bieganie rower i aerobik pół godzinki dziennie rano w domu przed śniadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mm pytanie
biegam - przy czym u mnie to tez norma, biegam jakies 3-4 razy w tygodniu od 8 lat nie jezdze tramwajem- wszedzie chodze, zamiast winda wspinam sie schodami na 9 pietro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mm pytanie
zaczynam sie zastanawiac, co z moim organizmem nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mm pytanie
dnia kazdego:) zaparc nie mam, zreszta pije duzo zielonej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wagę masz dobrą więc ciężko zrzucić ci będzie każdy kg tym bardziej że organizm jest przyzwyczajony do wysiłku ,a próbowałaś skakać na skakance grubo ubrana ja tak zbijałam wage przed zawodami spróbuj bo na prawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mm pytanie
sprobuje, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×