Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13tydz.

13tydz.

Polecane posty

Gość 13tydz.

dopiero co dowiedziałam się że jestem w 13 tyg ciąży. Przeżyłam szok. No ale taka jest rzeczywistosc. Niestety nie mogę/nie chce urodzic tego dziecka;( nie mam rodziny, partnera tez juz nie mam:( nie pracuje,studiuję dziennie, na utrzymanie mam 600 zł z czego 450 płacę za mieszkanie. Proszę nie osądzac mnie z góry:( stosowałam antykoncepcję w postaci prezerwatywy bo na nic więcej mnie zwyczajnie nie stac, a antykoncepcja hormonalna to jednak wydatek. Ta ciąża to wynik wadliwej prezerwatywy... jestem w kiepskim stanie psychicznym, a nawet fatalnym. Potrzebuję pomocy. Szukam rozwiązania z tej sytuacji... co mam robic??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre pytanie 85
no cuż nic nie zrobisz, i nie będe gadać że jesli cie nie stać nie robisz, i sra ta ta.... trudno stało sie. a co niby chciałaś zrobić z tym dzieckiem ? no nic nie zrobisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
na pewno nie urodzę tego dziecka:( nie chcę! nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
naprawdę zajbiście ze są ludzie którzy wbijają ci nóz w plecy. myślałam ze wsród obcych mi osób znajdę jakies wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
do Pluum: te wulgaryzmy są załosne i nadzwyczaj budujące jest, jak doskonale znasz sytuacje, zeby oceniac autorke. Z reguly tacy swietsi od papieza sa najgorsi. Do 13 tydzien: a bralas pod uwage opcje urodzenia tego dziecka i oddania go do adopcji? To zawsze lepsze niz skrobanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
niestety taka opcja nie wchodzi w grę:( juz teraz biję się w pierś, naprawde. Ale ja nie mogę, po prostu nie mogę;( pozostaje mi tylko kwestia organizacji funduszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
nie jestem jakas fanatyczna obronczynia zycia poczetego i uwazam, ze to kwestia indywidualnego sumienia, ale... Powinnas sie naprawde dobrze zastanowic i moze poszukac jakiegos innego wyjscia z sytuacji. Przeciez to dziecko ma takze ojca, nawet jesli juz nie jest Twoim partnerem. Niech on tez ponosi konsekwencje. Niech pomaga finansowo w czasie ciazy, potem oddaj dziecko. Nic nie jestem w stanie Ci podpowiedziec, a wlasciwie to nie chce sobie tego brac na sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
uwierz, że to nie przychodzi z łatwością. to moja decyzja i chocby ktos nawet mnie namawiał to i tak ja biorę za to odpowiedzialnosc. źle się stało...po prostu:( "Ojciec" nie istnieje dla mnie, ani ja dla niego. Kontakt sie urwał, nie ma odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
otóż nie wiedziałam. wszystko było normalnie, okres i w ogóle zadnych objawów. a tu szok w gabinecie na rutynowym badaniu. Nie znasz sytuacji ani tego uczucia:( spotkało cię cos takiego? zapewne nie... nie musisz zyczyc mi abym zdechła... rozważe tą kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuum
moze sie nauczysz ze nie daje sie doopska na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
Masz mnie za jakąs tępą malolate, ale mylisz się w tej kwesti. Nigdy nie planowałam miec dzieci, bo wiem ze byłaby złą matką. Zabezpieczałam się nie robiąc tego z kim popadnie, lecz kimś kogo kochałam. Czasem w zyciu przychodzi czas ze zycie przewraca ci się do góry nogami. nie potrafisz tego zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuum
ooo i przestałas go kochac po 13 tygodniach...zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuum
uprawiajac seks zawsze trzeba brac pod uwage mozliwosc zajscia w ciaze...ale co ty mozesz o tym wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
rozstalismy się w styczniu, a ja teraz dopiero dowiedziałam się o ciąży, nie rozumiesz? czytaj uważnie jeśli chcesz robic komuś wyrzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
gdyby za każdym razem o tym myślec to kobietom padlo by na głowe, nie sądzisz? al nieeee Ty wiesz wszystko najlepiej. Potrafisz ocenic każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiemmmmm
no nie można tak człowieka oceniac! ktoś sie tu niewłasciwie zachował... Dziewczynie świat sie zawalił, a tu takie osądy!? Nie martw sie, Twoje życie, Twoja decyzja. Byc moze bedziesz załowac, wiec zastanów się 2 razy zanim cos zadecydujesz. powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saqq
zacznij przegladac ogloszenia z twojego miasta, albo tam gdzie studiujesz. np ginekolog dyskretnie, wywoływanie miesiączki itp. Jak najszybciej pożycz kase kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrhfuiheuirhf
pluuum - lepiej już być tą złą co nie chce ciąży, niż byc tą "dobrą" i zachowywac się jak ty. współczuje twojemu dziecko że bedzie miało taką matkę. Ale bez obaw los ci się odpłaci za twoje wyzwiska i brak szacunku do innych! Oby twoje dziecko cię potraktowało tak samo jak ty traktujesz innych! Ze szczerego serca ci życzę tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
To jest 3 miesiąc ponad nie za późno na na pomysł aborcji bo "dziecko" z punktu medycznego i najlepiej psychicznego zrobić do właśnie tego 3 a ty właściwie 4 zaczęłaś a nie lepiej poczekać te 5 miesięcy poczekać i urodzić i oddać dziecko do adopcji ze wskazaniem ja bym to zrobiła jak bym sama nie mogła wychować oglądnij sobie np Juno albo jakieś prawdziwe historie to podejmiesz słuszną decyzję ja nie jestem żadna obrończynią życia poczętego, ale teraz to odnajdź "tatę" i powiedz że jesteś w ciąży on ma prawo wiedzieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadjjds
lepiej nie byc matką niż byc taką matką jak plummm! dzieci sie do ciebie nie zwrócą z problemami! Dziewczyno, bądz silna! jest kilka osób które życzą ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
z tej sytuacji już nie ma odwrotu:( po prostu nie chce by los decydował o moim życiu... nie boję się ryzyka powikłań tego...:( dziękuje tym, które życzą mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Jest urodzić matko jak ja bym się dowiedziała w 4 miesiącu to tez by był mój koniec, ale bym urodziła i oddała malucha a nie go zabiła w 4 miesiącu bo to tylko 5 miesięcy i poszedł do rodziny która go pokocha da mu jedzenie i wszystko co ja bym mu nie mogła dać czyli cierpliwość miłość bezpieczeństwo ubranka kosmetyki i jedzenie zabawki bo tez niemam pracy kończę szkołę. Błagam poszukaj tzw adopcje ze wskazaniem co to jest oddajesz malucha i wież do jakiej rodziny idzie i jesteś spokojna że wszystko będzie miał !! Tylko jak coś nie przejmujesz się brzuszkiem żadnego mówienia głaskania i przyzwyczajenia do niego bo on czeka na nowa rodzinę na kafe pełno jest tu rodzin które chcą mieć twojego malucha który ty nie możesz mieć u siebie. Więc zastanów sie 100 razy zanim go takiego dużego zabijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
kiedys tez miałam takie zdanie, pewnie każdej innej kobiecie doradziłabym to samo co Ty mi, ale... teraz jestem w tej sytuacji i to zupełnie innaczej wygląda z tej strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcia
PLUMMM TY SKURWIAŁA SUKO!! TAKIE KROWY JAK TY RODZĄ BACHORY A POTEM UZALAJA SIE NAD SOBĄ PO TO SIE PIERDOLONEGO PASOZYTA POZBYWA ZEBY NIE RODZIC NIE? I NIE SPASC NA SAMO DNO TAM GDZIE TY JESTEŚ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13tydz.
dolcia, dzieki:) trochę agresywnie poleciałas,ale dosadnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcia
http://www.womenonwaves.org/article-418-pl.html PROSZĘ DOKŁADNY ADRES STRAONKI, JA ZAZWYCZAJ JESTEM SPOKOJNA ALE TAKIE WYCIERUCHY MNIE WKURZAJA NIE NA ŻARTY, A POMOC CI SIE NALEŻY I WIEM CO CZUJESZ BO NIE DAWNO SAMA BYŁAM W TAKIEJ SYTUACJI CHOC BIORĘ PIGUŁKI ANTY. TO MIAŁAM PODEJRZENIE CIĄŻY.. TRZYMAJ SIE DZIEWCZYNO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13tydz a skąd weźmiesz pieniądze na zabieg? to nie kwestia kilku stówek ale kilku tysięcy, to drożej (znacznie drożej!) niż prowadzenie ciąży - a potem możesz oddać dziecko do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki ze strony - decyzja nie moja ale każdy, kto przyjmuje takie środki powinien wiedzieć:1. MOŻNA JE PRZYJĄĆ TYLKO DO 9 TYGODNIA CIĄŻY! 2. Niestety zdarzają się sytuacje, kiedy tabletki nie spowodują poronienia, za to uszkodzą płódPodczas stosowania obowiązkowo ktoś musi przy osobie decydującej się na zastosowanie leku, żeby ew. wezwać pogotowie podczas powikłań (wysoka gorączka, krwotok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfeera niebieska
ngLka WOW oferuje nie tylko tabletki ale i adresy klinik gdzie dokonuja aborcji za dużo mniej niz kilka tysięcy, tylko w polsce gdzie jest to nie legalne chapia ile sie da:) A zgadza się- na pigułki jest zdecydowanie nie pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfeera niebieska
poza tym czy uwazasz że zdrowie psychiczne i fizyczne da sie kupic? juz nie wspominając o godności, to są rzeczy które nie można kupic za pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×