Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mnie to zastanawia i juz

Jaka kobieta ma szanse ujażmić bliźniaka?

Polecane posty

Gość tak mnie to zastanawia i juz

No wlasnie chodzi o typ kobiety nie o jej znak zodiaku. Podobno facet blizniak to sexoholik, flirciarz, dwulicowy bajerant, taki co kocha kilka naraz, wiec tak sie zastanawiam czy jakis typ kobiety jest w stanie go ujazmic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzielenie kotka:-D Mój facet to bliźniak i nic w nim z kobieciarza,nie jest sexoholikiem no i kocha tylko mnie:-D...z wzajemnością zresztą:-P Tak że się nie stresuj i do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mnie to zastanawia i juz
E to spotkalas wyjatek;) niestety 99% z nich jest takich jak napisalam, a moze napsz jaka ty jestes kobieta, jakie masz cechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hęhęhe...
" Jaka kobieta ma szanse ujażmić bliźniaka"? Miejmy nadzieje że nie każda!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam az trzech
gowno prawda autorko mam juz trzeciego faceta blizniaka i zaden nie byl taki jak pisals.. zaden nie zdradzal nie kochal kilka na raz kochali tylko mnie az do dzis;] i zadnymi sexoholikami nie byli.. jeden nawet byl tak cienki w lozku ze glowa mala.. jeden znich mnie zostawil tzntzn rozpadlo sie bo wyjechal a dwoch ja olalam ale wszyscy kochaja mnie do dzis podobno i truja jak to zaluja ze nie sa ze mna..wiem ze chca wrocic... nie wiem skad masz takie smieszne poglady aha moja przyjaciolka tez miala dwoch blizniakow z jednymz nich do dzis jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj z pania prezydentową
aktualnie mam panującego prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej strzelec
jesli konkretnie Ci chodzi o znak to wydaje mi sie ze strzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namiętna - w końcu to seksoholicy są... Mająca kilka obliczy - to załatwi problem kilku innych Lubiąca flirtować - wiadomo dlaczego... Naiwna - czyli lecąca na jego bajery. Wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam facetaa
blizniaka dokladnie takiego jak z opisu autorki :-0 ale mimo wszystko to bardzo dobrzy ludzie, duzo mi pomagal, wiele mu zawdzieczam. Sa bardzo bezinteresowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry opis
właśnie byłam z takim bliżniakiem , jak z opisu seksoholik, oszust, obłudny, kłamca , hipokryta i egoista a jednocześnie wszystkie te cechy były mistrzowsko zakamuflowane na codzień była maska czarującego i kochającego męża, starającego się i dbającego o rodzinę wydało się po latach nie ma szans aby takiego zmienić najwyżej zejdzie do głębszego podziemia nie ma znaczenia jak cudowną i starającą się osobą jest partnerka takiego faceta, on taki jest i chce być, a na dodatek chce aby nikt nie poznał jego prawdziwej twarzy, więc ma wieczną maskę nie ma takiej kobiety która byłaby w stanie "ujarzmić" takiego faceta, on najwyżej będzie się bardziej ukrywał z tym co robi i bardziej manipulował i wykorzystywał uczucia swojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cupupup
podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olole
Ujarzmić a nie ujażmić może wodniczka-intelektualistka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zodiakalnym baranem (owca bo samica) i znałam dziewczynęrówniez owce ... dwie skrajności ... znam 2 dziewczyny obje znak lwa (lwice ku uściśleniu) i kazda z nich rownież wie skrajnosci ... znam 2 baranow - jeden niziutki chudziutki intelektualista a drugi napakowany,umięśiony karateka ... charaktery tezcałkiem rózne ... sugerowanie komus jaki powinien byc czasem działa a czasem nie i tak jest z horoskopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nimfomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna - bliźniaki lubią porozumienie intelektualne z partnerem. Poza tym oddane, potrafiące stworzyć ciepły dom, pełen uczuć - rodzina wiele znaczy dla bliźniaków. Poza tym bliźniaki są beztroskie, towarzyskie, lubią imprezy, wszędzie ich pełno, więc dobrze, żeby kobieta umiała korzystać z życia razem z nimi - czasem zabawić się, lubić podróże, brać aktywny udział w życiu razem z nimi a nie tylko siedzieć w domu, a więc kobieta ciekawa świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się dokształć autorko .... bliźniak bliźniakowi nierówny. Ponad to mamy bliźniaka z pierwszej,drugiej oraz trzeciej dekady.Sądzę,ze bliiźniiak to jeden z lepszych znaków,jeśli idzie o partnerstwo. Jeszcze chciałam dopisać to co pisał ktoś wyżej - bliźniaki lubią porozumienie intelektualne - sądze,ze to jest klucz do ich serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsiąść na niego i go "ujażmić " proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×