Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ike

śnił mi się...

Polecane posty

heheeheh KOMICZNE:P ale dawno temu i prawie seks(bo sie obudziłam) z Lifkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mlody Englert pobudzal do zycia i tak mu nawet zostalo do dzisiaj, nie?\" Szukanie, ale mam nadzieję, że wiesz o tym w ramach empatii, a nie autopsji :P A skoro temat jest jaki jest, dodam jeszcze jeden sen - otóż wyobraźcie sobie, ze dobierał się do mnie Ibisz, a ja słyszeć o tym nie chciałam. Znaczy chyba ten typ szans u mnie niet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, wlasciwie twoj sen nie wymaga pomocy lekarskiej:) ...jakze pospolite sa marzenia kobiet o Housie....najlepiej z ogrodkiem :p to niegrozne, perzynajmniej dopoki nie wezmiesz kredytu hipotecznego, zeby moc tego swojego House'a wycierac po katach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha I JAK BYŁO?????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro temat jest jaki jest, dodam jeszcze jeden sen - otóż wyobraźcie sobie, ze dobierał się do mnie Ibisz, a ja słyszeć o tym nie chciałam. Znaczy chyba ten typ szans u mnie niet LUSIA TO NORMALNE- PRZECIEŻ TO KOLEGA Z PRACY:p szukanie- proszę nie bagatelizować mojego problemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Zajebiście było z Komikiem oczywiście dla wiadomości retro pod ścianą najpierw,podłoga i kuchnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:D u mnie było lepiej- bo po prostu WC i do dość obleśne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wc z lekarzem ? dziwne ? nieeeee z komicznym z housem robiłam to tak jak trzeba:P na sali operacyjnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike Ty też z Komikiem? a w moim śnie mówił ze tylko ze mną spał:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jedna moja koleżanka z pracy by nam pozazdrościła tych snów. nie tak dawno mi się zwierzała, że takowych nie miewa, i że pewnie z nią coś nie tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze ja jestem w stanie łaski uświęcającej (wiec trza prawdę pisać), bo jakoś się czuję nieswojo, że nie mam nic do napisania o snach z Komicznym :O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia na pewno coś z nią nie tak zresztą z toba- skoro się nie dałaś- też sami- kłamal jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia jest szansa, że po dzisiejszym temacie łaski dostapisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ja tez mam rzadko erotyczne sny wiec z kolezanką jest ok Ike mogłaś mi tego nie pisać 😭 kłamca z Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz nie ma to jak czytać ze zrozumieniem lusia poprawiam się i wypowiedź cofam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zresztą z toba- skoro się nie dałaś- też " E tam, gdybym się nie dała Komicznemu to wtedy byłoby coś niechybnie nie tak, ale Ibisz ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ale powiem ci że house był zdecydowanie lepszy mi sny erotyczne śnią sie stosunkowo często i to o dziwo głównie jednak z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pijemy poranna kawę- drzwi do "ich" pokoju otworzone i on w stringach- chyba o tym zapomniał i wypiął się do nas tyłkiem" ike, wiesz, ze facet lubi sie czasem zapomniec....:D zrobil to dla ciebie, a ze wypadlo przy okazji na twpjego meza, to coz... jakies ofiary musza byc:D Lucy "wyobraźcie sobie, ze dobierał się do mnie Ibisz, a ja słyszeć o tym nie chciałam." A kto ci kazal go sluchac????? :) ze tak powiem...zmysly ci sie pomieszaly:p skupic sie na dotyku, a nie na sluchu :D:D:D Sami "i prawie seks(bo sie obudziłam) z Lifkiem" Ale wzielas tabletke nasenna czym predzej? Szkoda by bylo tak niefortunnie zaczynac dzien:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia coś w tym jest ibisz zdecydowanie nie jest w moim typie w ogóle łacha nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, wiesz, ze facet lubi sie czasem zapomniec.... szukanie wole, żeby zapominali się jednak inaczej:D mój maż tylko raz miał stringi na sobie i to moje czerwone z serduszkiem nad dupą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A kto ci kazal go sluchac????? ze tak powiem...zmysly ci sie pomieszaly" Szukanie, no proszę Cię ... Poza tym Ike widzi (!) to podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie nie miałam tabletki nasennej, wiec cały dzień chodziłam zła :P a potem juz mi sie Lifek nie śnił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój maż tylko raz miał stringi na sobie i to moje czerwone z serduszkiem nad dupą" Ike, mam nadzieję, ze uwieczniłaś na foto i uprzystępnisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×