Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadowolonyyyyyyyyyyyyyy

Rozwódki szukajcie rozwodników!!!!

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio był program o rozwodnikach i pani psycholog która przyznała że też jest po rozwodzie powiedziała że związki dwojga rozwodników są niekiedy lepsze niż ich poprzednie małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze lepsza rozwódka niż stara zdewociała panna której żaden nie chciał albo co gorsze panna z nieślubnym bękartem. z taką to dopiero obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny z Wawy
szukam rozwódki z Wawy z dzieckiem,wiek 30 plus.... Rozwodnik 30+ Wawa samotnyzwawy@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem drugą żoną mojego męża i też wszystko wskazuje na rozpad małżeństwa. To mam treraz cierpieć i nie dostać szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam ten program i to jest fakt że rozwódki z rozwodnikami to najlepsze związki np.Majdan i Rozenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpo
Rozwodka to zużyta kobieta jak ma dziecko. Nigdy dla kawalera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty boski goscpo jesteś niezużyty? I jesteś kawalerem?? O! Boski goscpo!!! Nie szczędź swego nasienia. Obdarz nim .... x x x x x x x x... .....moją sukę. A jej mąż w uwielbieniu będzie ci morde lizał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal ci dopsko ściska co wieka ściero? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że swojego doświadczenia wiem ze gdy ktoś był już w poważnym związku czy to małżeństwo czy związek nie formalny ma większe doświadczenie wie gdzie popełnił błąd i jeśli zależy mu żeby stworzyć fajny związek wyciągnie wnioski to będzie ok.Gorzej gdy się trafi na osobę która woli obarczyc za niepowodzenie w związku ta druga połówkę ....wtedy a duże szanse ze w kolejnych związkach tez tak będzie. Należy pamiętać ze w większości rozwodów wina leży po obu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne czy rozwódka panna kawaler czy rozwodnik ważne jaka to osoba.....wśród znajomych mam przypadek panna z dzieckiem z rozwód nikim związek udany tylko ze koleś zaślepiony nie widzi że babka nim dyryguje jak marionetka chociaż ostatnio sam powiedział przy piwie ze sporo rzeczy chciał zrobić inaczej w swoim życiu ale wiecie jak Dorotka się uprze ... ale miał fajna żonę to nie umiał utrzymać wacka w spodniach. A teraz się udupil brzydko mówiąc totalnie bo dzieciaka wziął na siebie dom zapisał na siebie i nowa żonę to teraz musi tańczyć jak ona mu zagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wypowiedzi wyzej: bo faceci to frajerzy ma żonę to mu dużo rzeczy nią pasuje a później znajdzie taka co to przeszła przez kilka łóżek zrobi mu dobrze w kroku i zaraz mu rozum przysłania mgła i nie widzi jak nowa laską nim manipuluje. Ale mi tam takich kolesi nie żal ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pluje się tak jakaś stara panna 40 letnia z rozdwojeniem jaźni której żaden nie chciał he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe gówno nawet tu dotarło! Żal osrana dupę ściska że nikt rozwidki ruchać nie chce hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Osraną dopę to masz ty kafe gowno cierpiące na delirium, co waruje tu od lat majacząc, ze mężatka to rozwódka. Wytrzeźwiej rozhisteryzowany pustaku zanim dorwiesz się do kompa i kolejny raz ośmieszysz, bo żonaty nawet spojrzeć nie chce na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe g****o zamknij z****** ryj. To że Ty jesteś alkoholi zła to nie znaczy że każdy. Nie możesz wszystkich swoją miarą chora babo! Jesteś Gownem byłaś i będziesz. Kafe g****o to Twoja ksywa pasztecie niej****a ( bo nikt Cię dotknąć nie chce kijem przez szmatę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wściekłe kafegowno co żonaty w krzaki nie dał się zaciągnąć i nie miałaś co obrabiać, bo po godzinie dwudziestej zoo jest zamknięte hahaha. kija od miotły mogłaś lizać zapijaczony pustaku gnijący za życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie nie wciąga i nie dają wciągać się w krzaki ale Ty tak robisz? Ty jesteś kafe g****o co kłamie że szczęśliwa mężatka jest. Takie jak Ty to nigdy z nikim nie będzie, jesteś psychiczna już nie jedna osoba to Tobie mówiła. Jesteś, byłaś i będziesz gównem dla całego społeczeństwa wracaj do swojego kanału z którego patologia wylazlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe g****o nawet na Twoim chorym temacie wszyscy mają Cię za obłąkana.... Nie ma co z takim dnem rozmawiać... Idź do swojego urojonego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódki to najgorsze co może spotkać .......dla niedowartosciowanych ...Nigdy w życiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce co 3 rozwodnica. Widać kto się tu wypowiada. Teraz to panna trudno w klubie spotkać. Nigdy w życiu rozwodnic chyba że sam będę po rozwodzie. Każdy niech szuka swojej półki. Rozwódka nie da szczęścia kwalerowi ale rozwodnikowi z dziećmi może. To nie jest bezinteresowna miłość Tak jak z panną. Rozwódka = brak miłości . Nie szuka wśród swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna bezinteresowna hahahaha jeszcze stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem a nie kobieta. Każdy ma prawo do swojego zdania i wyboru. Ja rozwodnicy z dzieckiem nie chce i tyle. Panny chociaż takie intetesowne jak te rozwódki, które były kiedyś pannami. Ale rozwodka to już bardzo intetesown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny sex tel(stęki,jeki,sapanie i ostra rozmowa) kicia robi niesamowite rzeczy zadzwoniłem i jestem mega zadowolony :) 708-780-520 wew 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Kto chce żyć w grzechu? Życie z rozwódką to grzech. Chyba ,że żyją jak brat z siostrą ,to wtedy grzechu nie ma. Ale kto chciałby żyć z osobą , która własnego małżeństwa , rodziny nie potrafiła utrzymać? Przysięgała a później szuka a grzechu nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpek ty ponoć żony nie potrafiłeś utrzymać . kopnęła cię w cielęcy zad i poszła do normalnego mężczyzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.30 Kafe g****o nawet na Twoim chorym temacie wszyscy mają Cię za obłąkana.... Nie ma co z takim dnem rozmawiać... Idź do swojego urojonego meza xx Kafe gown to jesteś ty obrzydła dzi/wko co lata za żonatym. Wszyscy cie tak nazywają kafe gowno zarówno tu na forum jak i w realu. Zazdrościsz każdej żonie wściekła ku/rwo dlatego tak je atakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaci to dla mnie twór , którego miejsce jest u boku żony i dzieci. Szukam tylko panny bez zobowiązań..chce mieć dziecko swoje. Każdy niech bierze co mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzcie rozwódki. To nie dla mnie stać mnie na panny sort1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódka nie jest żona w świetle prawa kanonicznego....raczej osoba z odzysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×