Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadowolonyyyyyyyyyyyyyy

Rozwódki szukajcie rozwodników!!!!

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Nikt menela i zula Ci nie zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódka to najgorsza kobieta jaka może być! Moje koleżanka się rozeszła z facetem, obydwoje wpadli nauk mają dziecko. I wiecie co? Oba rozbiła rodzinę inna!!! Tak tak ta wspaniała pierwszą żonę, eks biedna, wychwalana pod niebiosa. Rozwaliła rodzinę, bo chciała być z facetem, który miał niemowlaka i żonę. Takie to są kurwy te eks szmaciary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kiedyś też taka zrobiła straszną krzywda rowódka i wdówka, ze straciłam dziecko. To mi się dostało za to że zawsze miałam zasady. Nigdy nie czepiałam się żonatymi. Pomimo tego nie zmienię nigdy moich zasad. Mam nadzieję że te złe osoby zapłacą kiedyś za ma straszną krzywde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'57,inna kobieta zrobila ci krzywde ? a nie mężuś zdradzacz ?to on sie z tobą ożenił a nia jakaś kobieta. Najprościej zgonic na kogoś trzeciego,gdy skutek jest w domu,to ten facio zwany mąż / partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś wie że jest żona to robi komuś krzywde. Dla mnie to najgorsza grupa społeczna. Omijam z daleka szerokim łukiem rozwódki z dziwcmi, wdowy z dziećmi i panny z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo była Stara i brzydka po 2 porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre wypowiedzi są bardzo krzywdzące.Wiadomo każdy z nas jest kowalem swojego losu i niestety nie każdemu udaje się przejść przez życie tak jak to sobie wymarzyliśmy ale to nas(rozwodników)nie skreśla.Nie można nas określać mianem gorszego sortu.Skoro mamy za sobą jakiś bagaż to i tak jesteśmy bogatsi bo lepiej mieć tytuł rozwodnika niż starego kawalera czy panny.Dostajemy drugą szanse i na pewno damy radę przejść życie lepiej bo już wiemy jakie błędy naprawić.Każdy ma prawo się pomylić i popełniać błędy w końcu jesteśmy ludźmi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
6 przykazanie Boskie mówi nie cudzołóż , A można to robić w czynie, umyśle i zaniedbaniu. W tym nawet jak określił Sąd Najwyższy stwarzaniu pozorów niewierności , łamaniu przysięgi małżeńskiej. 8 przykazanie Boskie mówi , nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu . Te dwa przykazania są połączone , zwłaszcza jeśli chodzi o małżeństwo i rodzinę, cały dekalog jest połączony i spójny . Jeśli tylko ktoś zechce go zrozumieć to go zrozumie a nie klepie jak wierszyka.Kto chce żyć w grzechu? I z kobietą opętaną grzechem? Ta kobieta już raz przysięgała miłość , wierność i uczciwość małżeńską oraz ,że cię nie opuszczę aż do śmierci. Ile razy można składać przysięgę? Taką samą a może inną? Nowoczesną , zmodernizowaną? A może można tą przysięgę zmieniać tak jak nam wygodnie? Jezus powiedział do Żydów , którzy mu powiedzieli ,że Mojżesz dał im prawo dać list rozwodowy . Jezus im odpowiedział ....."""" Mojżesz zrobił to dla wygody waszej"""" Pan go oceni i to Jego odpowiedzialność . Ale również odpowiedzialność tych co łamią prawo Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizoginie zzz zniecierpliwiony,wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka735
Jestem rozwódką i akurat los chciał, że na mojej drodze postawił faceta, również rozwodnika. Dogadaliśmy sie od razu, bo mielismy wiele wspólnego. Bylismy niestety oboje zdradzani i bardzo zranieni. Dobrze nam razem. Ja zdradę byłego męża odkryłam całkiem przypadkowo. Znalazłam dziwnego smsa w jego telefonie. Potem postanowiłam, że wynajmę detektywa z agencji mb detektywi. Bardzo mi wtedy pomogli i cala prawda wyszła na jaw. Teraz jestem z drugim, ale za to bardzo szczęśliwym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sort czy nie sort ale na pewno to nie to samo co panna i kawaler. Niestety . To trzeba zaakceptować . Nie można się w tej sytuacji porównywać do kawalera czy panny. Trochę realności. Rozwódke to osoba która się rozwiodła bo żyła w związku małżeńskim. A kim jest kawaler panna to osoba wolna to nie jest rozwódka. Porównania tu nie można wykonywać. Logiczne przeciwieństwo. Nie jesteście lepsze gorsi ale już inny od kawalerów i pannien. Ci ludzie mają szansę stworzyć pełne rodziny i wspólne dzieci. I to jest najważniejsze dla społeczeństwa. Wam się nie udało trudno. Trzeba zaakceptować swój status. Rozwidka z dzieckiem nie może już wiele rzeczy. A skoro taka doświadczona to nie może się porównywać do ludzi wolnych bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam rozwodniczki ja w seperacij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna rozwódka
Bardzo przykra większość tych wypowiedzi.. Wcześniej nie zastanawiałam się nad posiadanym statusem rozwódki...teraz dobitnie to do mnie trafia. Niestety te łatki, które się przykleja ludziom rozwiedzionym są krzywdzące. Ostatecznie to są osoby, które zebrały się na odwagę nie chcąc tkwić w związku, który przestał być związkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro taka doświadczona to nie może się porównywać do ludzi wolnych bez zobowiązań. x Rozwódka też jest wolna prymitywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodka wolna inaczej hehe. I z zobowiazaniami -dzieci,kredyty,b.mąż wiec kontakty chocby w sprawie dzieci dopóki niedorosłe.Wiec nie masz racji ostatni gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódka z rozwodnikiem to najlepszy związek i ma szanse przetrwać. Nawet kiedyś w telewizji był program na ten temat i psycholog to potwierdziła że ludzie po przejściach zazwyczaj już sie nie rozstają z kolejnym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby pierwszy związek nie jest ekonomiczny ? Samą miłością ludzie żyją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czasami są takie dni, kiedy chcesz być z kimś. Niekoniecznie z miłości, czasami po prostu ze zwykłej samotności. Pogadać, wesprzeć się, poradzić a może zaszaleć. Czasem wystarczy zwykła rozmowa. jestem rozwodnikiem i mam 29 lat. Jeśli chcesz napisz, mój numer gg 41409104. Pozdrawiam i czekam na wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 25 letni kawaler pakujący się w związek z 40 letnią rozwódką z dwoje dzieci? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że nie do końca jest to "gorszy sort" ludzi. Niektóre małżeństwa trwają krócej niż związki niezaobrączkowane i co wtedy taki pan czy pani jest lepsza po 10 letnim związku bez ślubu również ze wspólnym mieszkaniem i do cholery zaangażowaniem niż dajmy na to eks małżeństwo z 5 letnim stażem?? No ktoś debilny temat założył. Związek to związek, chyba "liczy" się w nim jak długo ewentualnie trwał, bo co si za tym idzie przywiązanie więcej wspólnych wspomnień spraw itd. Wiec nie uważam wcale, że rozwodnicy są" gorsi" do nowych związków KROPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalas tylko tytul i po nim wyciagasz wnioski ?! ..... Tu wcale nie chodzi o 'lepszy' czy 'gorszy' sort tylko,by np.panna raczej nie wchodzila w zwiazek z dzieciatym rozwodnikiem. Lub wdowiec z panną,jeszcze z roznica wieku na przyklad. Że takie związki jest trudniej ułożyć. Więc tez nie o malżenstwa chodzi czy nie malżenstwa i ich staże w związku. "Uwielbiam" te inteligentne inaczej .Jest taka zasada,że najpierw się uwaznie czyta,potem pisze,nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek mawiał: na starej picy to sie młody ćwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tematy mylisz,bo tu o rozwodnikach,nie ich wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej wioski na Podkarpaciu ten twoj dziadek ? hi hi. Na szczęście nie twoj dziadek, i inny tez nie układa zycia.Chyba,że z kart tarota he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozwódkami wiążą się: - brzydale - desperaci - stare kawalery 50+ - obszczymury (alkoholicy) - zboczeńcy (jak rozwódka ma ładną córkę to częste są przypadki przelewania uczuć z matki na córkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozwodnikami wiążą się: - brzydule - desperatki - stare stare panny których nikt nie chce - pijaczki (alkoholiczki) - narkomanki - debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×