Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedźwiadek78

JAK ZNALEŹĆ TĄ JEDYNĄ ?

Polecane posty

Gość niedźwiadek78

Muj problem jest taki. Moja dziewczyna wyszła za innego = rzuciła mnie. Jestem już po 30 a latka leca. Wszyscy w pracy mają już pozakladane rodziny nawet ONA psia mać ! A ja ? Mowia mi ze mam czekac na ta jedyna - to czekam z reguly tak do 3 rano potem ide spac. Nie że jestem jakiś nie wiadomo jaki, normalny chłopak i piwka sie napije i na msze pojdzie, kobiety ode mnie nie stronią, bo mam 172 przyciaciólki, 31 koleżanek i 2 kolegów. Juz sam nie wiem co jest ze mna nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san marino
cierpliwości gdzieś tam przecież jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *muza*
a próbowałeś na sympatii albo innych serwisach randkowych ? Powinieneś może zacząć jeździć na biwaki i inne zgrupowania bo to szansa na nowe znajomości i kto wie może na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedźwiadek78
jestem nałogowym narciarzem i uprawiam nordic walking więc cały czas jeżdże na wycieczki i nic, tak sobie myślę, skąd mieć pewność, że to właśnie ona ta jedyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffi fiii
to proste poznasz ja po tym że będzie uprawiać nordic walking i narciarstwo biegowe w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mausee
a ja słyszałam że ponoć jak się gra dobrze na puzonie to szybko można znaleźć żone , może zapisz się do jakiegoś kółka zainteresowań np w Lublinie jest takie " nie bądź nadęty postaw na instrumenty " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczywo chrupkie
Przede wszystkim nie powinieneś obawiać się odrzucenia i śmiało iść do przodu, aktywne życie towarzyskie to bardzo dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brune_tka
Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale jak kończy. Pozdrawiam tych głównie z klasom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy najprawdziwszy
zacząć grać w monopol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
po pierwsze zakup słownik ortograficzny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek_
uuuuuuu wymiatasz bracie 172 szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiek
dasz rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Strasznie mi się spodobało zdanie "czekam codziennie do 3 rano" :D Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i masz problem
z ortografią, ale masz też pasje i poczucie humoru też mnie się spodobał tekst o czekaniu do 3 rano znajdziesz na pewno głowa do gory:) i najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedźwiadek78
Pewnie, że mam pasje jest tego cała masa. Ostatnio gra w szachy i kajakrastwo i dokuczanie jakby to tak okreslic mojej eks, a ze sie nudze pomiedzy pasjami to skrzyknołem pare spodnic - 4 byly za ! jedna nie chciala sie mieszać no to jade z tym koksem tj: - wysyłanie smsów z wróżbami - dzwonienie do domofonu i uciekanie o dowolnej porze ( nie osobiście ) - wysyłanie zdjęć jej mężowi i dzwonienie o 12 w nocy - monitorowanie jej wejść na strony/rozmuw gg/ pozycjonowanie i chakerowanie - no i pisanie blogów hórtowo - inne podobne dowcipy jakie akurat przyjda mi do głowy No bo co ona sobie wyobraża no ! jest szczęśliwa z kimś innym a mnie nikt nie chce ! wogole to ja bylem pierwszy i kropka ! Ale jak znajde ta jedyna milość to juz tylko jej będe poświęcał czas żadna tam eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_ś
i masz racje tak trzymać, niech sobie jędza nie myśli, wyszła za innego to teraz ma za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny tadek
ojojojoj prawdziwy kozak z ciebie ja bym wrzucil do blogow rozpiske jej dni płodnych i niepłodnych :D SZACUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubika kostka
dzieciaku ty zamiast rozglądać się za żoną to zacznij rozglądać się za nowymi zabawkami i po prostu zmień piaskownice. Podaj adres to ci podeśle foremki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia jolka
a jesteś przystojny i dobrze zbudowany ? jak tak to wyślij mi też sms i zadzwoń - podam numer a nawet możemy się umówić na kawke, całuski poszukiwaczu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż kobiety
pchają się pewnie drzwiami i oknami w twoje ramiona - każda liczy na publikacje w necie - przyszła żona będzie z ciebie dumna kit z ortografią najważniejsze ze umiesz się podpisać i dzwonić do domofonu. Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulibulibuli
ba ty masz problem i z pisownią i z sobą . Zachęcam do odwiedzin dobrego gabinetu psychiatrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuusia
to mówisz grasz w szachy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinky winkyy
a mi cię żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjąłeś słuszną
decyzję a to, że mają cię już za kompletnego idiotę niech cię nie zraża, grunt to mieć cel, jestem całym sercem z tobą :) też uprawiam nordic walking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronalindin
dawaj do Łodzi ja też mam domofon możesz se podbiegać i dzwonić :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =KEN=
:D:D:D ZSZYWACZU :D :D :D :D mnie też zrobiła w bambuko była, ale mi psycha nie siadła, jedyne co ci mogę poradzić to znajdź szybko jakąś dziunie albo zapij problem i styknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia życzę
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×