Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedźwiadek78

JAK ZNALEŹĆ TĄ JEDYNĄ ?

Polecane posty

Gość wc_wc
W znalezieniu i zatrzymaniu przy sobie tej jedynej może ci pomóc depilacja w niektórych miejscach kobiety to lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedźwiadek78
jak się wydepilowałem to ona znalazła sobie innego :/ o nie drugi raz na to nie pujde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logiczne
gdyby wyszła za ciebie to byś nie skretyniał i nie byłoby tematu - jej wybór - popieram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_o
chyba się w tobie zakochałam - zostaniesz moim mężem ? też mam gg i domofon i dostęp do blogów :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedźwiadek78
jak tak dalej pójdzie to zaczne chyba szukać żony po pijaku , szybciej będzie co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiulaa
eeeee przesadzasz wrzuć na luz i tak już gorzej być nie może jak wnioskuje w twoim przypadku HALO tego kwiata jest pół świata ;) :D ;) najwyżej kupisz sobie jakąś klacz krwi arabskiej i założysz hodowle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_mąż
a ja ci moge załatwić persa reproduktora w razie zdecydujesz się na hodowle kotów zamiast żeniaczki i nierozpoznania tej jedynej wyczekanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_words
wiesz co ? ty spróbuj jednak raz jeszcze tej depilacji :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli71
Myślę, że powinieneś zostawić ją w spokoju. Jesli nie chce to nie. Zacznij szukać sobie nowej kobiety, która zaakceptuje Cię i z którą będziesz się świetnie czuł. Możesz spróbowac szukać np. w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×