Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Czy Wy też lubucie zapach

Polecane posty

Gość prawiczek z wiarą tobie
już się całkiem we łbie pierdoli od nacisku spermy na twój zidiociały rozum, to są refleksje na temat twoich wypowiedzi na temat labia minore na erotycznym. Lecz się bo już z tobą źle , poyebańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z wiarą tobie
wiszące to ty masz siusiaka i dlatego jeszcze jesteś prawiczkiem , miękka fajo, zboczeńcu i kryptogeju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wiszące to ty masz siusiaka i dlatego jeszcze jesteś prawiczkiem , miękka fajo, zboczeńcu i kryptogeju." Cały czas tylko pały masz w głowie. Zastanawiające. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiało Cię nieźle zaboleć co o Tobie pisałem mały cycku skoro łazisz za mną na każdym temacie. :classic_cool:🖐️ Z dwojga złego lepsze zamiłowanie do zapachu psa niż małe cycki. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się lubiłam przytulać do mojego owczarka... :) Jak jeszcze był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z wiarą tobie
głupiś prawiczku , jestem męzczyzną, dziewica z małymi cyckami nie ma tyle wiadomości na temat prawiczków , bo sam do wieku 20 lat byłem prawiczkiem, mały durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z wiarą tobie
znudziłeś mnie siusiaku, zaraz będę pod swoim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To długo już żyje... Pewnie się bardzo do niego przyzwyczaiłeś?" Oczywiście. W końcu miałem go, jak jeszcze w sumie byłem szczylem. :) Tylko ostatnio zdarzyło mu się przedwsześnie popuścic siku na spacerze i boje się, że to może być pierwsza oznaka, że coś jest nie tak. :( Nie zazdroszczę... to musi być straszne. Choć w sumie mój poprzedni pies zginął w wypadku potrącony przez pijanego kierowcę(miał 8 lat), nigdy nie zapomne tego widoku, jak leży martwy, a ja modle się, żeby dał jakieś znaki życia bezskutecznie... :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może idź z nim do weterynarza? Może to tymczasowy problem... A jaka to rasa? :) Czy może wielorasowy? :) Ja swojego nie widziałam, bo odszedł podczas operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się waham, bo wczoraj znowu było dobrze. Poobserwuję go z tydzien i jezeli bedzie źle to pójde do weterynarza. :)🖐️ Owczarek podhalański. 🖐️ W sumie tak chyba było lepiej dla Ciebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super są owczarki podhalańskie :D Moja babcia kiedyś takiego miała :) Dobra, to ja wracam do pracy :) Miłego dnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wąchałeś mu kiedyć łapy? jak byłam mała właśnie tak robiłyśmy z siostrą naszemu collie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, super niestety teraz nie mam żadnego pieska, a szkoda chciałabym golden retrivera, są takie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam starego 15 letniego kotka i boję się, że może mieć problem z akceptacją, chociaż z moim ś.p. pieskiem razem spali. Ale nie chcę staruszkowi stresu robić. To taki kulturalny kotek, który do toalety wychodzi na dwór, prosi jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×