Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość malwinka0504
nie wiem czy to norma, ale ostatnio oprócz, że częściej chodzę siusiu to też z innymi sprawami do toalety, to też za sprawą ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
a jak zaczernia sie nicka? :P nowa jestem :D ale fajnie, bede pisac jak sie cos nowego wydarzy i ogolnie co i jak :P planuje w tym tyogdniu zrobic morofologie mocz bete itp. i zglosze sie z tym juz do wybranego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spestka
emisia0111 na początku maja powinnaś wiedzieć czy jesteś w ciąży?? Ja też..... życzę nam obu dobrych wieści!! Bęedę tu zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spestka
malwinka gratuluję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 23 tygodniu ciązy, gratuluję !! :) sikanie jest normalne i będziesz to robić co raz częściej :) ja nie wymiotowałam czego i tobie życzę, bóle brzucha są i to czasem bardzo mocne ale wtedy można wziąć no-spa coś wcześniej czytałam o kąpieli, w ciąży kąpiel jest wskazana ale w ciepłej wodzie a nie gorącej!!!!!!!!!! najlepiej prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
o to mocnooooo trzymam kciuki za Wad dziewczyny! ja jeszcze ślub planowac musze, ale poki co cywilny. musze znalezc odpowiednia sukienk, bo myslismy kolo sierpnia/wrzesnia a to juz chyba bedzie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
za Was* się pomyliłam :P ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedzie :) Ale widziałam sliczne ciazowe nawet na allegro, hak bd to zamowie sobie takie super ogrodniczki;D A skad jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
ja z lubelskiego, a Ty? :) no i ja przeglądałam ciążowe ubranka, bo jak ja mam 3 tydzien, od poniedzialku 4 to mysle ze kolo czerwca/lipca to juz bedzie brzuszek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
a kochane moje a cera i stan skóry to mi się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spestka
cera może Ci sie popsuć lub poprawić- to zależy, mogą Ci się też pojawić plamy. Chyba indywidualna sprawa, ja mówie na podstwie obserwacji własnej siostry ;) A ja szukam choćby najmniejszej oznaki ciąży, boli mnie brzuch jak na okres ale to chyba za wcześnie, co? Teraz to tak się czas dłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
ja zrobiłam test jak mi się miesiączka spóźniała, może zrób, hm? :) oj wiem, że się dłuży, ja już bym chciała mieć usg i chciałbym usłyszeć serdusio bijące mojego maleństwa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spestka
malwinka zrobię, zrobię test ;) termin spodziewanej @ mam na 1-2 maja więc teraz to za wcześnie... FRANKA- a znasz już płeć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznałam płeć we wtorek przed świętami, bardzo chciałam córkę a będe mieć chłopca, troszkę mi smutno ale po jednej obumarłej ciąży cieszę się że to żyje i ma sie bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spestka
oj przykro mi z powodu wcześniejszej nieudanej ciąży. Chłopczyk- to super! najważniejsze by zdrowe, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowiutki, nawet test papp-a zrobiłam żeby wykluczyć choroby takie jak zespół downa :) a rozrabia jak szalony, dlatego jeszcze częsciej latam do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
gratulacje! ja jestem zdania, że nieważne jaka płeć, zdrowie przede wszystkim moje drogie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego uważaj na siebie i nie bagatelizuj złych objawów, ja przez niewiedzę i głupich lekarzy chodziłam miesiac z martwym płodem w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
mój mężczyzna dzisiaj powiedział 'kochanie obiecaj mi cos' zapytalam, ale co? 'ze bedziemy miec coreczke' hehe :) przejęty jest strasznie, pyta kiedy bedzie zdjecie itp. a co do imion, to jakbym miała dziewczynkę to będzie Wiktoria a jak chłopiec to nie wiem :D a Ty z pewnością coś wymyślisz :) ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
a jakie miałaś te złe objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spestka
FRANKA a mogę spytac ile masz lat i czy to będzie pierwszy dzidziuś? Imię wymyślicie spokojna głowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo silne bóle brzucha, potrafiłam zwijać się z bólu a lekarze faszerowali mnie no-spa która nie pomagała, wszelkie krwawienie czy plamienie zgłaszać trzeba u lekarza i to natychmiast, przy tej ciąży też krwawiłam i okazało się że zrobił mi się krwiak, jak by pękł to doszłoby do poronenia, dlatego nie wolno się męczyć dżwigać, biegać skakać i jeździć na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×