Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Kocham Lady Gagę !

Polecane posty

Wczoraj wieczorem odbyłem sesję psychotereutyczną odsłuchując jej 54-minutowy krążek \"The Fame\". Bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady GaGa chociaż przyznaje że jest "beautiful, dirty rich" (piękna, brudna, bogata) i lubi drogie życie, to jednak jest znacznie bardziej romantyczna niż wydaje się być z pozoru. Co najmniej 8 z 15 piosenek na płycie ma nastrój typowo romantyczny (oczywiście w swoistym stylu GaGa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie. Lady GaGa często występuje z zespołem Pussycat Dolls. Przed Wrestlemanią XXV-tą wystąpiła na żywo główna wokalistka P-D, Nicole Scherzinger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j znaczy w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j no może jeszcze obyś zdechł w męczarniach florek ty nudny trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek!!1 jaka romantyczna dziś romantyzm mozna kupić w internecie to najbardziej komercyjny z towarów jakie znasz. Ona spiewa tego co się najlepiej sprzedaje!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V33, wiem że ona śpiewa to co się najlepiej sprzedaje...ale śpiewa ładnie ! A że przy okazji zarobiła na mnie kilka złotych, to jakoś przeboleję :) Żmij84, a widziałeś Wrestlemanię XXV-tą 5 kwietnia ? Walka Undertaker vs Shawn Michaels była 5-cio gwiazdkowa. Nigdy nie zapomnę tego momentu gdy Undertaker z rozbiegu skoczył ponad linami otaczajacymi ring i runął plecami w dół...powalając Michaelsa, sędziego i kamerzystę. Oprócz tego wykonał na Michaelsie dwukrotnie tombstone palldriver. I oczywiście Undertaker wygrał walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko Saurona
się dobrali, hiphopowy debil z blokowiska jeżdżący tatowym maluchem i bezmózgi debil z megastulejką, który gołe cyce ostatni raz widział w głębokim niemowlęctwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayano-chan
kolejna pusta gwiazdka jednego sezonu, gratuluje gustu muzycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florkowa desperatka
florek- coraz bardziej mi zal Ciebie. Nie dziw się, ze żadna cie nie chcę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florkowa desperatka
nie z powodu piosenki, ale z powodu Twojego pisania, zakładania tematów. Ciągle na erotycznym wrzucasz jakieś brednie. nei po to ludzie wybieraja "życie erotyczne" zeby czytać o katatrofach :o Wiem, ze chcesz pomóc, ale jestes śmieszny. i to pozegnanie, ze odchodzisz... :o Odetchnęliśmy z ulga, a ty pojawiasz sie pod nowym nikiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałem się jako fan w GaGa Haus: www.ladygaga.com Stworzyłem na tamtejszym forum temat w którym podzieliłem się swoimi wrażeniami i pochwaliłem \"The Fame\". To kolejna możliwość wynikająca ze znajomości języka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź Florek
opróżnij lepiej worek mosznowy,bo Ci się na mozg rzucać zaczeło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×