Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boski Apollo - prawdziwy

Gdzie te piękne kobiety - bo jakoś ich nie widzę ?

Polecane posty

Gość Gaderypo
Obie jesteście fascynujace, arkana szaf waszych spędzają mi sen z powiek, że juz o zgłębianiu koloru waszych chyba-brązowych włosów nie wspomnę... Serio. W jeżeli w Twoim moim mieście, tak jak w moim większość kobiet na ulicy ma pomarńczową (nie, nie złocistą: pomarańczową) skórę, za krótką górną wargę przez co usta im się nie domykają i żółte bądź tak czarne, że aż niebieskie włosy to się zgadzam, że piękinie trudno zauważyć. A powód jest prosty: pomarańcz jest oczoj*bny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
"jasne oczy są wyjątkowe ale nie w Polsce - w Polsce przeważają jasne bo słowianki charakteryzują jasne oczy a ciemne przeważają na świecie bo np. taka Afryka - ciemna skóra i ciemne oczy - to samo arabusy itd.- dlatego tam jasne są wyjątkowe ale te vwrde mieszka w Pl a w PL jasne nie sa wyjątkowe tylko raczej te ciemne" A my oczywiście mnie mieliśmy o tym pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duupppa
przesadzasz, jesli dla ciebie kazda pofarbowana babka jest sztuczna to sorry, co innego te naprawde sztuczne, po solarium, z tlenionymi wlosami z 10 cm odrostem, ktore ubieraja sie bez gustu itd ale czasami makijaz i dobra fryzura tylko podkresla urode a nie oszpeca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqg8218dg8gd2
no to teraz jesteś luśka uświadomiona - więc jak chcesz być wyjątkowa to jedż do Włoch albo do Afryki albo Am Pd bo tutaj wymiatam ja ze swoimi ciemnymi oczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ja mam bardzo ciemne oczy, wiec nigdzie jechać nie potrzebuję, a poza tym to była ironia.Chciało Ci się robić ten wykład o rzeczach oczywistych i mnie to rozbawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Apollo - prawdziwy
Gość Boski Apollo - prawdziwy
Oglądać bo wkrótce usuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Może masz kłopoty ze wzrokiem. Odwiedź okulistę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Apollo - prawdziwy
Według Mnie każda z nich ma to coś w urodzie. Właśnie o takie kobiety mi chodzi , naturalne , ładne a nie jakieś hybrydy. Ale oczywiście piękno to pojęcie względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apollo masz racje bo te kobiety gdy sie wymalują bedą wyglądać pięknie i sexownie:) pełno jest takich ...tylko trzeba sie rozgladać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk
tylko ta ze skrzypcami daje rade reszta to istna chodzaca wiocha i tandeta ,placowe szare myszy, ubrania od chinczykow i super bizuteria z plastiku ...jea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×