Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxxlllllll

moda dla XXL

Polecane posty

Gość Agula1313
Sprawdziłam www.odziez-damska.otwarte24.pl i byłam w szoku! Dostałam fajne ciuchy w fajnej cenie, szybko i... odbierają telefony nawet wieczorami :) A ja myślałam, że nie kupie na siebie takich ciuchów :) Same posprawdzajcie, a ja tylko polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam fajne rzeczy
Gość ewenement338
Witam, zapraszam na zakupy, do tej kurtki, która jest prześliczna i ma żywe kolory nie tak jak na zdięciu (sztruks ładnie się pierze i nosi), dołożę jeszcze 3 rzeczy gratis w rozmiarze 52/54, po zakupie i powiadomieniu mnie, że o tej kurtce dowiedziano się z kafeteri:) http://allegro.pl/sliwkowa-kurtka-firmy-ann-harvey-u-k-28-eur-54-i1496199969.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexxxxxxxxiaW123
w olsenie maja fajne ale drogie ciuchy do rozm 48 --------------------------------------------------------------------------------- www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdosprzedaniadzis
Gość sklep-dziupla.pl
Zapraszamy: www.sklep-dziupla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkla
Modne ubrania XXL mozna też kupić na http://donnevere.pl/. Fantastycznie się prezentują na większych Paniach, bo są dobrze skrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STYLOWA, MODNA ODZIEŻ W ROZM. 40-56 BIELIZNA (DUŻY BIUST, KORYGUJĄCA) DODATKI (TORBY, SZALE) WWW.MAXISTYLE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rene
Odnosnik do allegro na stronie nie dziala. Formularz kontaktowy - nie dziala. Hmm.. az tak duzo determinacji do zakupow nie mam. Chyba nalezaloby kilka waznych szczegolow dopracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Butik działa od tygodnia, strona od 3 dni. Nie ma jeszcze "uruchomionego" allegro. Spokojnie, z czasem wszystko będzie działało, póki co przepraszam za utrudnienia i pozdrawiam! Można pisać na adres mailowy podany w kontakcie kontakt@maxistyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze jest piekne
Polecam www.DuzeJestPiekne.pl - fajne, ładne, dobre gatunkowo, w przystępnych cenach i pomocna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia1976
Odzież XXL jest piękna, jestem zafascynowana i jednocześnie zaskoczona, że można kupić tak piękne ubrania w rozmiarze XXL. Nigdy nie byłam szczupła, także odzież XXL kupuje od dawna, jednak dopiero teraz można kupić naprawdę fajne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agordia
Aukcje z odzieżą XXL 42+ - same perełki :) Witam, zajmuję się sprzedażą ekskluzywnej odzieży nowej i używanej w najwyższym gatunku poprzez serwis Allegro - ROZMIARY 42+ U mnie możesz utrafić prawdziwe okazje :) Mnóstwo ciuszków markowych, w ciekawych fasonach i najwyższej jakości zobacz zdjęcia w Galerii Obrazów powyżej. Każda aukcja jest w formie licytacji, także każdy Klient ma możliwość ustalenia ceny końcowej. W sprzedaży kieruję się przede wszystkim zadowoleniem Klienta - nigdy nie wystawiam odzieży, której sama nie chciałabym otrzymać, czyli w złym stanie. Zaopatruję sie w odzież wysokogatunkową - większość w stanie idealnym oraz nowym, modną, często z niedawnych kolekcji. Zdjęcia staram się wykonywać w sposób, który najautentyczniej przedstawia oferowany ciuszek. Gorąco zachęcam do przeglądnięcia oferty - proszę kliknąć link poniżej: http://allegro.pl/listing/user.php/run?change_view=1&order=t&us_id=17014290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/sukienka-asos-cekiny-nowa-pudrowy-roz-na-juz-i2928476677.html http://allegro.pl/sukienka-koralowa-bombka-studniowka-wesele-duza-i2908566004.html 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 15.07.2012r- 51,8kg - III FAZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudmiodmalinka
Jeśli znacie oferty kupna fajnych ciuchów xxl to zapraszam na www.badanga.pl możecie tam dodawać okazje i je komentować.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski damskie,męskie, dziecięce, Wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół. Pasują na każdą okazję i do każdego stroju. Pasik gładkie, przeszywane, tłoczone, z napisami,kolorowe paski męskie,wizytowe, paski xxl, stylowe klamry klasyczne, postarzane nadają paskom niebanalny wygląd. Paski dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze produkty są najwyższej jakości i z pewnością zaspokoi gust najbardziej wymagających klientów. Wykonany w 100% z naturalnej skóry licowej. Produkt polski. zapraszamy do sklepu internetowego: www.alkapask.pl Jesteśmy również na allegro nick jumbo440: Zapraszamy liczne promocje, profesjonalna obsługa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BognaXXL
właśnie dzisiaj otrzymałam zamówienia z fashion-city.pl i jestem mega zachwycona zakupioną sukienką, jest cudna i już niebawem zrobię pewnie tam kolejne zakupy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×