Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxxlllllll

moda dla XXL

Polecane posty

Gość gość
a ja w zeszły poniedziałek kupiłam w lidlu trzy sukueneczki beżową, różową i szafirowa i są rewelacyjne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:) Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno znaleźć coś naprawdę fajnego w większym rozmiarze. Ostatnio trafiłam do sklepu MAXI MODA w Kupcu Poznańskim. Są w nim duże rozmiary aż do 60. Kupiłam sobie letnią sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się :) bardzo duży wybór sukienek w większych rozmiarach i szybka dostawa to ich zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam ostatnio sukienkę w sklepie danvera muszę przyznać że nie spodziewałam się bo to rożnie bywa z tymi zakupami w necie ale jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice087
Dużo ofert różnych ubrań plus size znalazłam tutaj: http://shushu.pl - masz tu zebrane oferty różnych sklepó internetowych m.in. ASOS, bonprix, H&M, C&A i innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka am am
Polecam sklep internetowy Vesto24. Bardzo szybka dostawa,już następnego dnia. Stały kontakt ze sprzedającym w razie potrzeby. Jakośc towarów wykonana bardzo solidnie. Pozdrawiam Rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXLka
A ja polecam outletusa.pl. Adidas, Lee, Dockers, Arrow, Karen Scott, Apostrophe, Liz Claiborne i wiele więcej w rozmiarach od S do XXXL. Sklep internetowy dopiero zaczyna, więc warto zajrzeć do sklepu w Krakowie na Długą 50 czy Krakowską 7. Często mają fajne promocje stylu "kup 2 rzeczy, a 3 dostaniesz 40% taniej". Ceny przystępne od 9-49 zł. Oczywiście wszystko nowe, z metkami. To żaden lumpeks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ,że teraz to i tak mamy większy wybór niż kiedyś , osobiście udaje mi się od czasu do czasu kupić coś w zwykłych sieciówkach, ale na szczególne okazję wybieram ciuchy z http://www.gaba-fashion.pl/ przynajmniej wiem, za co tam płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszelkich szczerze zainteresowanych spory wybór jest na allinside.pl. Dużo różnych ciuchów w różnych rozmiarach. W sklepach jest zawsze problem z rozmiarem, a tam nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxlmamma
a Quiosque? Słyszałam, ze mają większe rozmiary a przy tym nie są to "worki" tylko naprawdę ładne sukienki czy bluzki, dobrze skrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOSTOSOWANIA ROZMIARU JEŚLI NIE MA GO W TABELI :) NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W modzie dla osób z rozmiarami XXL siedzę dość długo i moim zdaniem jednym z najlepiej trzymających poziom sklepów jest oczywiście http://www.gaba-fashion.pl/ mają świetne wzory, kroje i materiał, który nie zdziera się po jednym praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola rdz
W quiosque mają całkiem sporą rozmiarówkę, bo szyją dla normalnych ludzi, a nie dla wieszaków. Poza tym ciuchy są dobrej jakości. Możesz tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×