Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mesiaczi_z_bolem

rano dostalam okres, mialam takie bole brzucha, ze zemdlalam.. ma ktos tez tak??

Polecane posty

Gość mesiaczi_z_bolem

straszne mam bole podczas miesiaczki, ale dzisiaj mialam strasznie mocne te skurcze ;[ zemdlalam z bolu ;/ wzielam dwie tabletki i dopiero mi przeszlo... podobno jak sie ma takie wielkie bole to lzej znosi sie porod bo te bole porodowa sa takie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duiko
tak , jak dostałem piłą w jaja , ale nie zemdlałem tylko leżałem 45 minut na trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfgg
ja tak mam. Mdleje z bólu, do tego spada mi cukier i ciśnienie i tym sposobem jeden dzień wydarty z życiorysu. I gdyby nie służba zdrowia w domu to co miesiąc leżałabym w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemkaaa
kup sobie takie tabletki vegantalgin pomagaja, nosp jest do bani ja tez mdlalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ja mam czesto biegunke przy okresie i mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdlec to moze nie mdleje ale czasem mam tak ze nie moge ani lezec, ani chodzic nic. i do tego wymiotuje z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rowniez nospa nie pomaga kiedy mam tak silne bóle. raz dopiero po zastrzyku od znajomej pielęgniarki mogłam jakos funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesiaczi_z_bolem
ja biore dwa apapy albo ibupromy i powoli przechodzi, ale bole mam takie wielkie, ze az mnie skreca.. jak ja kiedys pojde do pracy to nie wiem jak dam rade w dzien kiedy dostaje okres... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie przypadłości mogą wskazywać na różne choroby np. endometriozę radzę pójść do ginekologa, tak profilaktycznie, poza tym jeśli nie będziesz miała oporów natury psychofizycznej, możesz zacząć kurację hormonalną i bóle znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnebardzo
jeśli pomaga ci apap to sorki, ale nie masz silnych bóli... Ja kiedyś połknęłam chyba ze 3 ketonale, a i tak dopiero czopek mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma co miesiąc chodzi do przychodni po zastrzyki przeciwbólowe, nie wiem dokładnie, na czym to polega, ale wiem, że takie coś istnieje i jej pomaga, polecam dowiedzenie się więcej na ten temat u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam i zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne... stopniowo ustepowalo, chociaz bywaly i miesiace takie ze mdlalam z bolu.... teraz nadal biore tabletki i bole nie sa juz takie straszne, slyszalam tez o zastrzykach przeciwbolowych. mnie osobiscie pomagala nospa - bo dziala rozkurczowo. zauwazylam tez ze odkad wiecej sie ruszam i chodze na silownie, bole sa mniejsze a okres nie jest az tak obfity. nie wiem czy ma to wplyw ale w moim przypadku zauwazylam roznice. najlepiej wybierz sie do ginekologa i popros o pomoc, czasami mozna dobrac jakies tabletki regulujace okres i zwiazane z nim bole... ech ta nasza kobieca przypadlosc;) trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma pielęgniarka radziła jeszcze żebym nawet dzień przed spodziewanną miesiączką wzięła nospę żeby mnie trochę "rozkurczyła" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesiaczi_z_bolem
no mi nospa nie pomaga, jedynie dwie tabletki apapau lub ibupromu, po nich mi przechodzi, ale bole mam naprawde bardzo mocne. dziwnebardzo: a to, ze przechodzi mi po tych tabletkach to nie znaczy, ze Ciebie boli bardziej, tylko dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna która ma to samo :)
Witam Kobitki ! :) nareszcie pozbyłam się bólu gdy nie mogłam wytrzymać, podam wam tanie i domowe sposoby gdzie nie trzeba wykupować tabletek do 30 zł czy nawet więcej bo to dla mnie głupota. Owszem pomagają lecz psują nasz żołądek Jeśli cierpisz na ostry ból brzucha: - zjedz jogurt bakterie w nim zawarte pomogą złagodzić problemy żołądkowe; zdarza się, że ból brzucha spowodowany jest brakiem korzystnych bakterii, które biorą udział w procesie trawienia; przez to żołądek produkuje więcej kwasów i musi ciężej pracować, co z kolei może wywoływać skurcze, ból i zgagę; - obierz kawałek korzenia imbiru i zjedz go gryząc powoli imbir od wieków używano w leczeniu bólów brzucha i problemów trawiennych; - wypij szklankę ciepłej wody z sokiem z cytryny gorąca woda oczyści żołądek, a sok z cytryny pomoże kwasom żołądkowym w trawieniu, co złagodzi ból brzucha; - w przypadku bólów brzucha o podłożu menstruacyjnym, dobrym rozwiązaniem jest ciepła kąpiel i masaż brzucha dzięki temu rozluźnimy mięśnie wywołujące bolesne skurcze. Są to próbowane sposoby od wielu lat , które muszą pomóc w 99,9% Wczoraj miałam bóle straszne że nie mogłam przeżyć. Więc dokładnie to znam. Serdecznie pozdrawiam resztę biedulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×