Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rubensowa kobitka

Co za nienormalne czasy gdzie promuje sie puste Barbie i anoreksję

Polecane posty

Gość rubensowa kobitka

Kobieta to kobieta, musi miec wiecej ciala a promowanie "niby szczuplosci" jest dla mnie chore :-o Przez takich ludzi wiele mlodych dziewczyn wpada w kompleksy, w kmpulsywne jedzenie i w depresje. To ci co tylko CHUDE LACHONY kreuja powinni czuc sie za to winni NIE WYGLAD A CHARAKTER JEST WAZNY !!! Zapamietajcie to sobie pustaki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony racja ale z drugiej strony gdyby rodzice nie tuczyli dzieciaków i nie dawali im kasy na fast foody, to nikt nie musiałby martwić się o nadwagę Poza tym mężczyzną wcale nie podobją się bezkształtne deski tylko kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
No cóż ja tam walczę żeby schudnąć bo rzeczywiście mam kompleksy przez to że wszędzie takie szczupłe... To ile powinna ważyć dziewczyna o wzroście 170?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubensowa kobitka
Szczuple ? Dla mnie 170 cm i 60 kg to anoreksja :-o przy tym wzroscie idealna waga to 70 - 75 kg ! Jakies pustaki wymyslili rozne wskazniki BMI a pozniej debilki jak owieczki daza do tego by wygladac jak skora i kosci :-o Kobieta chuda wyglada nieapetycznie a poza tym ma problemy z rodzeniem dzieci w przyszlosci. Nie rozumiem tych co lansuja chude. Nie wazne ze puste i zero w glowie, wazne ze patyki :-o boszzzz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubensowska kobitka wnioskuję, że to prowokacja :D:D Nie wierzę, że są kobiety które tak myślą :D Wiesz ja przy wzroście 170 ważę 52 kg... I wyglądam normalnie 75 kg przy wzroście 170 to nadwaga .... Poczytaj sobie o jej ,,zdrowotnych" właściwościach dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co i jak i niewiem
ja mam 160cm waze 43 kg i mam duuuzy brzuch.nie jestem wcfale anorektyczka jestem drobna ale nie chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promuje sie chudosc... bo czesto juz nie da sie tego nazwac szczuploscia... niestety to prawda. ostatnio ogladalam na interii jakas galerie o pieknych modelkach... kazda z nich miala wystajace kosci, zapadniete policzki... nawet komentarze pod zdjeciami byly nieco oburzone... z drugiej strony bycie grubym do niczego dobrego tez nie prowadzi... najgorzej to tak ze skrajnosci w skrajnosc... chyba tak jakos po srodku powinno byc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg ale cioł z ciebie
szczupłe maja problemy z rodzeniem? hehehhe bo co pewnie wąska miednice mają, a wiesz jak bluznia jak rodzą takie słonice i muszą im cesarke robić i sie przedrzeć przez te zapasione cielsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodzę się z tą wagą ja mam 170 i ważę 57 i owszem jestem szczupła ale do chudej to mi brakuje, przy 70 byłabym chorobliwie otyła, miała nadciśnienie i zero kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja bym przy 170 chciała z 50kg ważyć wtedy byłoby ok no i do tego dążę a powiem że nie jest to wcale tak że ktoś grubszy musi dużo jeść różne są tego przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo i barbie ma właściwą wagę dla kobiety :P lily przytyj troszkę bo twojego faceta mogą uwierać twoje żebra tak do 55 przy 170 poprostu ideał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaEwa
ojj jak mnie kusi by się przyznać ile ważę,ale obawiam się reakcji --rubensowej kobitki--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmh mhmmm
moja przyjaciółka ma 165 i waży niecałe 40 kg... nie jest anorektyczką zjada więcej ode mnie ..taką ma przemianę materii... bardzo chciałaby przytyć..ja natomiast mam 175 i 60 kg ...kiedyś było 55 i sądzę, że wyglądałam lepiej (miałam płaski brzuch i mniejsze uda) no ale co poradzić :P ćwiczyć się nie chce...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronek, musisz sie schowac i nie pokazywac, zeby nie draznic propagatorow rubensowskich ksztaltow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zlosc tacie
z niektorych tu madrosci wynika, ze przy wzroscie 155 cm trzeba wazyc ze 20kg zeby byc szczupla, zdrowa i [piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu mam doła i wiem ze jedzenie to jedyna rzecz ktora umiem kontrolowac:O ale chce jesć tylko niedobrze mi od razu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zlosc tacie - w tym wlasnie sedno sprawy, zeby umiec odsiac madrosci od 'madrosci' i nie isc slepo za zadnymi trendami ktore tak naprawde do nas nie pasuja [boze, co ja za banaly gadam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillah
167 cm i 47 kg, całe życie niedowaga, była już dietetyczka, były ćwiczenia, zjadam dziennie 2 razy tyle kalorii ile norma na mój wzrost, wiek i tryb życia przewiduje. Moja przemiana materii pracuje jak szalona, mam mnóstwo energii i jestem zupełnie zdrowa. Jak więc śmiesz pisać, że jeśli człowiek jest bardzo szczupły ma pusto w głowie. Jeżeli po tym oceniasz ludzką inteligencję, to świadczy jedynie jak bardzo jej Tobie brak ponieważ w moim otoczeniu mam do czynienia z wieloma osobami z podobnym problemem i choćby wychodziły z siebie nie ma jak temu zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshogsi
A ja mam 163 cm, ważę 46 kg i jestem już po 20stce. Nigdy nie byłam na diecie, jem wszystko na co mam ochotę i nie tyję. To według Ciebie co, powinnam się teraz powiesić? Idź lepiej na leczenie dziewczyno, bo z tymi swoimi mądrościami to daleko nie zajdziesz. Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że wszystkie chude i szczupłe dziewczyny muszą się katować dietami. Nie przyszlo Ci do głowy, że ktos moze tak po prostu mieć z natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze swiety, co Wy sie tak przejmujecie opinia jakiegos pustaka ktory niewiele myslac napisal kilka zdan? jakby wam napisala, ze maci sie powiesic, to tez byscie poszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×