Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fanka malibu.

czy da się?

Polecane posty

mam pytanie. pewnie bardzo głupie, ale łudzę się że uzyskam jakąś sensowną odpowiedź. czy da się jakoś przyspieszyć koniec okresu? bardzo zależy mi, żeby skonczył się do piątku. słyszałam jakieś babciowe sposoby typu sok z cytryny. to działa czy głupia dałam się nabrac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia o żadnym sensownym i sprawdzonym sposobie. Z mojego doświadczenia wynika, że się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys bawilam sie w sile podswiadomosci i takie tam. i jesli zalezalo mi by okres sie spoznil to sie spoznial jak chcialam przyspieszyc to przyspieszalam itd. ale mialam radoche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminy C nie mozna jesc duzo bo przedawkuje!.. przeciez to nie zdrowe jak cholera co Ty jej radzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habahaba
Potwierdzam - witamina c działa. Ale faktycznie trzeba jeść 4-5 tabletek co 3-4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habahaba
i choć nie jest to najzdrowszy sposób to w wyjątkowych sytuacjach można. Sama tak robilam 2 razy w odstępnie jakiś 6-7 miesięcy i nic mi nie było. Tylko - ostrożnie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dydydydy
moze jakis lek z kwasem acetylosalicylowym, np. aspiryna, rozrzedza krew, moze szybciej z Ciebie "spłynie" :) tylko dzisiaj chyba musialbys wziąć, bo potem może spowodować większe krwawienie, nie wiem, możesz spróbować niedużą dawke, i tak chyba nie masz nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wzięłam 2 Rutinocorbiny. kolejne dwa rano. potem po obiedzie, kolacji, i w piątek rano. mam nadzieję, że szybko przejdzie. dzięki wielkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dydydydy macica to nie jest zbiornik z zakręconym kurkiem, nie jest więc tak, że tam się zbiera i powoli wypływa.. gdy błona endometrium odpada - wywołuje to krwawienie.. nadmierne rozrzedzenie krwi (zbyt duzą dawką kwasu acetylosalicylowego, gorącymi kąpielami) to prosta droga do krwotoku więc nie uprawiaj tutaj takich porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie da się przyspieszyć okresu niestety ... muszisz poczekać aż sam się skończy . Lepiej nie eksperymentuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emisia0111
Ciepłe kapiele mogą rozluznić mięśnie, ale nie zbyt gorącę, ponieważ potem będziesz miała problemy z bólem. Co do wit. C nie słyszałam ale może watro spróbować ww granicach rozsądku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×