Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juliiia007

znacie jakiś fajny pomysł na prezent dla faceta???

Polecane posty

Gość aaaaas
ja kupiłam zestaw marowych perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to
he moj ma perfum:) od ciorta jedyna rzecza jaka go cieszy to uzupelnienie pasjiii wiec wielka radosc z noza wojskowoego kolejnego do kolekcjii albo jakas edycja kolekcjonerska ulubionej gry komp ach i pasek do spodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaas
moj tez ma perfum od ciorta ale zawsze wiadomo ze kolejne sie przydadza oprócz tego felgi do samochodu tez sa ok pomysłem radio cb lub nawigacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to
ale mamy czasy... prezenty dla faceta noze i felgi:) oj koniec swiata kiedys to niewiasty lubym wianki plotly i radosc byla a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomysly:)no fakt czasy okropnie sie zmienily hehe:) On ma 22 lata autka jeszcze nie ma ale kaske zbiera:)wiecie on ma jakas kolekcje suszonych owadow czy cos takiego:)smieszne bo ja sie strasznie owadow boje:)tzn brzydze tez:)i co myslicie jakbym powiekszyla jego kolekcje???tylko gdzie takie cos zakupić??w ogole jest to mozlwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaas
sama nałap:P i zasusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Najlepiej wykonać coś samodzielnie, wtedy prezent ma największą wartość:) Łatwa w zrobieniu jest świeczka (najtrudniejszą rzeczą jest zdobycie bryłki parafiny;). Podejrzewam, że przepisy można znaleźć gdzieś w Internecie. Ja korzystałam z książki od koleżanki. na liście potencjanych prezentów mam natomiast wypisany nóż (mój chłopak kolekcjonje noże), muzykę orientalną, masę książek o przeróżnej tematyce, karnet na siłownię/basen. Hm, może coś z tego zinpiruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new in town
Też mi się wydaje, ze dobrze jest coś wykonać samemu, zwłaszcza jeśli nie ma się zbyt dużo gotówki. Całkiem trafionym pomysłem i zawsze przydatnym jest koszulka z jakimś śmiesznym nadrukiem, albo z ulubionym zespołem chłopaka bądź czymś szczególnym co was łączy. Może przeglądając te modele natchnie cię na coś :) :http://fiberya.com/cgi-bin/webshop/sklep.cgi?c=link&tab=p&tmpl_id=37&sid=30b7a1ca717d36ab7d1da7402b312beb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123zona
myśle ze nóż to trafiony prezent, może jeszcze jakas wkrętarka ale to dla starszego niz 22 lata. Ja wczoraj wymyśliłam dla brata (31l) że zamówie jego karykaturę i oprawie w antyramę (w granicach 35-70zł). Dla mężusia (29l) kupie koszulkę ulubionego klubu piłkarskiego albo kolejną gre Menager ale to koszt 120zł a nawet wiecej. Ale moze macie pomysły co kupić ojcu na prezent, poza scyzorykiem Magaywera(nie wiem jak to sie piszę), kremem do golenie i skarpetkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla taty: polar, koszula
zestaw wkrętaków, wiertarka, sekator do ogrodu, jakiś dobry alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proca (jest zabierana na każdy spacer i wyjazd do lasu) scyzoryk (wszystkomający, M. się z nim nie rozstaje, nawet idąc na niedzielny obiad do mamusi) latawiec (hit lata 2010) dobra mapa topo ulubionego miejsca z droższych: komórka (pancerna, z GPS i dobrymy mapami topo) spodnie turystyczne (z wieloma odpowiednimi kieszonkami na skarby) model czołgu sterowany radiowo 100 tys. gadżetów do kompa i okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivieraa
tu jest dobry sposób na to by dowiedzieć się co ktoś chce dostać w prezencie: http://www.zaradni.pl/porada/3696,jak_dyskretnie_sprawdzic_o_jakim_prezencie_ktos_marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ktoś napisze, że
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki kurs miksologii mógłby okazać się fajnym prezentem na Walentynki ;-) tylko gdzie można coś takiego zrealizować? kto takie kursy oferuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega jest pasjonatem filmów akcji, ale takich klasycznych. Jak kończył 30 lat kupiliśmy mu zestaw filmów o Jamesie Bondzie. Był zachwycony. Generalnie jak koleś ma jakieś hobby to jest dużo łatwiej bo wtedy można mu np. uzupełniać kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 342123
Ja kupiłam swojemu obraz z naszych zdjęć, kolaż przygotowałam sama - wyszło bosko był zachwycony . zamawialam na zdjeciobraz .pl POLECAM :):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
to chyba zależy od jego zainteresowań. moj interesuje się inwestowaniem więc kupiłam mu prenumerate artbiznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupkin
Najlepszy prezent jaki dostałem od laski to: Jack Daniels + Tort Bardzo się cieszyłem, bardziej niż z perfum itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbyś dostał jazdę samochodem z kierowcą rajdowym to nie cieszyłbyś się bardziej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Potwór teraz dostał wysokościomierz, bo zbiera sprzęt do latania na paralotni :) Hity ostatnich okazji: 1.Jack Daniels i tort (sama upiekłam). 2.Rękawice motocyklowe. 3.Perfumy fuel for life diesla. Zajebisty męski zapach, nuty tytoniu i benzyny. 4.Kilka koszul z 7 camice z Rzymu (u nas jakieś chujowe róże i błękiciki, w życiu nie kupię koszuli w Pl) 5.Zdalnie sterowany model samolotu. 6.Skok spadochronowy. 7.Z jakiegoś wyjazdu dostał wyplataną bransoletę ze skóry z zębami jakiejś dzikiej bestii ;) 8.Wzmacniacz do gitary basowej. 9.Kurs robienia sushi (to było egoistyczne, bo teraz on robi, a ja się obżeram) I różne takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farel
Ja bym tradycyjnie do tego podeszła, tj. zakupiła elegancki skórzany portfel http://portfelik.pl/ i wsadziła tam swoje zdjęcie. Niech ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×