Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juliiia007

znacie jakiś fajny pomysł na prezent dla faceta???

Polecane posty

Gość ja wam powiem
portfel ! tak to jest to! ja też kupiłam pod choinkę dwa lata temu i do tej pory służy mojemu miśkowi :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociesze cie:
facet na pewno sie mage ucieszy z recznika i labedzia :D oj dziewczyny, trzeba po prostu wiedziec, co on lubi, chce i potrzebuje, a nie kupowac im przedmioty, ktore to my kobiety lubimy. mi raz facet kupil w prezencie klamki do samochodu :D fakt, moze mi sie popsuly (przerdzewialy) wiec potrzebowalam, ale kurde - co za romantycznosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociesze cie:
*mega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa25
na abasim.pl jest mnóstwo gier w fajnych cenach! na pewno znajdziecie coś dla swego lubego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakas koszulka? np www.maroka.pl takie rzeczy sa najfajniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie fajnym pomysłem na prezent jest podarowanie bliskiej osobie tshirt z nadrukiem, sam często tak robię i uważam, że to bardzo trafiony prezent. Koszulkę z nadrukiem zamawiam na www.maroka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkaDaria
to zależy co facet lubi - ciężko tak ogolnie powiedzieć. Np ja mężowi kupiłam takie małe urządzonko do zdobienia kawy - cinnibird - bo uwielbia się bawić w baristę. Był zachwycony. A pewnie 90% facetów by nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telikaaa
Moim zdaniem ksiazka, dobrze dobra rzecz jasna, zawsze da radę ;) Tylko sklep dobry trzeba wybrać (jak się kupuje przez internet) zeby przesyłka nie przyszła do nas już po urodzinach :P osobiście polecam np. inbook.pl - ksiażka za 4 zł do odebrania (szybciutko!) w kiosku ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zrobiło modne i myślimy, że jest to pomysł zdecydowanie trafiony - https://prezentmarzen.com/flyboard-ewolucje-na-wodzie-w-warszawie-7/ Emocje, emocje ;-) Oczywiście - można równie dobrze uderzyć w całkiem inne klimaty, np. jazdę wypasionym autem, ale ogólnie znalezienie czegoś atrakcyjnego nie wymaga wielkiego budżetu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×