Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Despair

Vampire jest tak brzydki że zbiera się na mdłości

Polecane posty

ja pierniczę niektórym kafeterianom i kafeteriankom fotka.pl wyrządziła wielgaśna krzywdę:D jeśli ktoś nie jest upozowany, wystrojony z miną lachociąga lub męskiego macho - to wiadomo- jest brzydki:D a tak się składa, że po ulicach chodzą normalni naturalni ludzie- nie licząc nastek, którym się wydaje, że wyrwały się z paryskich wybiegów vampire jest normalnym facetem, któremu absolutnie nic nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampire jest normalnym facetem, któremu absolutnie nic nie brakuje" i dodam ze jest bardzo meski bo ma owłosiona klate :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyglądałam się:P ale ja osobiście lubię owłosioną klatę naturalna nieowłosioną też gorzej z depilowaną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie
nie podoba i nie widze w tym nic dziwnego ze kazdy ma swoj gust .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wydepilowana klata nie wchodzi raczej w gre :p toz to gorsza porazka niz walki gołoty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo nic dziwnego ale zakładanie o tym topiku- to już jest coś z głową nie tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie, które uwielbiają wydepilowane kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gust gustem ale takie informacje się zachowuje dla siebie. Vampire jest normalnym facetem ale nie każdemu się podoba - normalne, ale to nie jest powód do zakładania tematu, chyba, że chce się zabłysnąć czymkolwiek (gdy niczym innym nie można zabłysnąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JamboreeFunk - jeżeli to Twoje oczęta są na tym zdjęciu w stopce, to chcę Ci powiedzieć, że masz śliczne oczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje,że jakaś fanka Vampira zatęskniła do jego romantycznej duszy i w ten, acz kontrowersyjny sposób,usiłuje go przywołać do forumowego bytu;)Ale wiem skądinąd,że szczęśliwy Vampir zniknie na zawsze...jak "sen złoty"(tak deklarował wielokrotnie),to i trud pewnie daremny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie
Pomaranczo co sie zwie Ike :P a eksytowanie sie takim tematem to jest przejaw normalnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac to kwestia gustu
bo mi sie ten ktos ze zdjecia bardzo podoba wlasnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac to kwestia gustu
a w dotatku, jesli prawda jest to co mowi Regres, ze ma owlosiona klate to juz w ogole majtki przez glowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiadanie się w temacie nazywasz ekscytacją ? :D nie będę pytać w takim razie jak w twoim przypadku wygląda orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_
Vampirek jest zupełnie normalnej urody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac to kwestia gustu
w doDatku - mialo byc, lo matko :O to z zachwytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie
Stopien Twojego zainteresowania tematem i obrony nieszczesnego wampira odbieram jako lekki poziom ekscytacji z Twej strony . Ale co do orgazmow to masz racje, ziemia sie trzesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopien Twojego zainteresowania tematem i obrony nieszczesnego wampira odbieram jako lekki poziom ekscytacji z Twej strony . no cóz każdy ma prawo do pomyłki:) ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatttttaaaannnaa
Osoba ktora zalozyla ten temat....hmmmm bez komentarza chyba...jestes zalosna. Pokaz siebie idealna istoto bo mam nadzieje ze chociaz wygladem nadrabiasz brak rozumu...a Vampire-facet z klasa co udowadnia nawet tym ze nie komentuje tych wypocin .. Pozdrawiam Cie-milo sie czyta Twoje wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
nie golić a przycinać co najwyżej. ja np lubię jak facet ma włosy, i na nogach, i na klacie, i na podbrzuszu, i pod pachami tez. nawet może miec na plecach, czemu nie, byle bez przesady ;) wydepilowany facet - dziękuję, cioty nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie
"ty też " TEZ mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×