Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autorrrrkaaaaaa

NOVYNETTE

Polecane posty

Witam. Zapewne na temat tabletek antykoncepcyjnych Novynette jest tu milion tematow. Ja chcialabym tylko zapytac o pewna rzecz... Otoz... biore Novynette juz drugi tydzien i wciaz mam plamienie, tzn. taki pseudo okres. Nie skonczyl mi sie zupelnie i dziwnie plamie. Czy ktoras z Was miala podobny problem? Oprocz tego plamienia nie zauwazylam zadnych zmian, moze troszke powiekszyly mi sie piersi. Jedyne co, to to plamienie jest dla mnie problemem. A tu za 2 tygodnie kolejny okres. Zupelnie bez sensu. Bardzo prosze o wypowiedz na ten temat. Z gory dzieki i pozdrawiam. Dodam tylko, ze inne tabletki znosilam bardzo zle, ale nigdy nie mialam takiego dziwnego objawu, jak ten :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też biore te tabletki
jestem przy pierwszym opakowianiu wzielam 15 tabletek i przestalam bo przez ten czas mialam caly czas plamienia. myslalam ze teraz przestane krwawic ale chyba od spadkiem tych hormonow ktore przyjmowalam mam normalny okres kilkudniowy . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak sie ulotki nie chce przeczytac ani spytac ginekologa :| przerwac po 15 dniach, głupota!!!! wszedzie pisze i kazdy to powie ze do trzec opakowan moze wystepowac plamienie cały czas, organizm musi sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×