Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jessica Parker

Chyba wolałabym dostać w twarz...

Polecane posty

czuje sie jak ostatnie gówno, 4 miesiace zabawy w ciepło - zimno, walczyłam bo to ja spierniczylam kiedyś... tylko ja nie zraniłam specjalnie a mnie tak, nie wiem z zemsty, żebym poczuła sie jak gówno, żeby bolało... mozna łamać zasady nie serca chyba nigdy żaden facet sie do mnie tak nie oezwał, nikt mnie tak nie rozczarował a dokładnie tydzień temu słyszałam: pamietaj, że nie ważne co będzie zawsze bedziesz wyjatkowa :O dziękuje Piotruś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słuchaj, o co masz żal ? o to że zawiodłaś go, "spierniczyłaś" i gość się wkurzył ? no daj spokój dziewczyno, życie to nie bajka i za swoje zachowanie trzeba odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robił mi nadzieje i odbierał tak w kółko, wkoncu gdy juz myslalam ze wreszcie ok wszytko to bummm, mialam sie wkrecic i dowiedziec sie ze to tak specjalnie z zemsty zeby mnie bolalo, zebym poczula sie jak kretynka, ze uwierzylam, wczoraj uslyszalam pocaluj mnie w dupe :O zajebiscie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa landrynka
faceci to dranie! nie przejmuj sie nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby jego chamstwo było proporcjonalne do wzrostu to kurdupel miałby z 2 metry nie spodziewałabym sie po nim nigdy takiego zachowania, takich odzywek itp. dla mnie jest nie pojete ze mozna wysmiac kogos kto do nas cos czuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powstaniec 5000
hehe nie obraź się ale wiem co facet poczuł ...to boli jak cholera ciężko się z tego otrząsnąć ...a myśl zemsty smakuje jak wino,ale tak czy siak nie wolno się bawić uczuciami bo to tak czy siak powróci do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
Ty zraniłas jego, on się zemścił. ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem tylko ja zraniłam nie specjalnie, nic nas wtedy nie łaczyło a on nie powiedział mi wprost ze mu zależy za to on bawił sie moimi uczuciami specjalnie, a tak sie nie robi jesli to miała byc zemsta niech sie cieszy, najlepsza na zimno zeby tylko z czasem nie załował tego co zrobił bo powrotów nie bedzie. dzis juz na randke ide jak to mowia klin klinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
jakie biedactwo, tylko współczuć. a w stopce: "Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem " tak to już jest z tymi wszystkimi facetami-twardzielami i niezależnymi samodzielnymi (jak związki zawodowe) superkobietami. wszyscy oni tacy twardzi tylko dla innych. ale jak je same spotka coś przykrego to wstyd patrzeć - skamlą gorzej niż ci z tematu o prawiczkach. jakie się nagle wtedy życie robi niesprawiedliwe i okrutne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>\" heh napisze, ale pewnie kiszka bedzie, po prostu > musze sie czyms zajac zeby zapomniec\" straszne :D jakis biedak sie z toba umowił, a ty idziesz tylko dlatego zeby sie czyms zajac :D a moze jemu zalezy?:P czy to nie okrutne tak bawic sie czyimis uczuciami?:D btw: co to znaczy niespecjalnie zraniłam?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
zgadzam się. ale z tym że nie wszyscy muszą cię kochać i się z tobą cackać też się zgadzam a tobie przyjęcie tego do wiadomości jakoś trudniej przychodzi i patetycznie nam tu oznajmiasz "chyba wolałabym dostać w twarz...". tyle że twojego kochasia mało obchodzi to co ty byś wolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"straszne jakis biedak sie z toba umowił, a ty idziesz tylko dlatego zeby sie czyms zajac a moze jemu zalezy? czy to nie okrutne tak bawic sie czyimis uczuciami?" dobre spostrzeżenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial, ze ona kogos zarni? idzie milo spedzic czas, zeby w domu nie siedziec i nie myslec o pierdolach...kazdy kto chodzil na randki wie ze czasem nie wychodzi i nie ma to nic wspolnego ze zlymi intencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz spotykam sie z tym facetem, znamy sie moze 3 dni :) nie idziemy do łózka czy na kolacje tylko posiedziec do baru. Roznica polega na tym ze jesli mnie nie zalezy, to nie mowie: zalezy mi, nie jestes mi obojetny, nie slodze, nie wydzwaniam itp! jak mi ktos nie pasuje to mówie sory ale nic z tego, wiec ja sie nikim nie bawie! a mna sie bawiono, ale samce nie rozumieja :O nic ide sie szykowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"a kto powiedzial, ze ona kogos zarni?" jarząbek wacław, trener trzeciej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego się tak zachował, ale okropnym jest, kiedy ludzie zachowują się wobec nas nie fair, przy okazji zwodząc. Mam nadzieję, że trafisz na fajnego, odpowiedniego faceta;) Co do stopki to prawda. Jest tylko jeden problem - mało kto wierzy w przyjaźń damsko - męską. Kiedyś słyszałem też jeden tekst: \"Czym się różni przyjaciel od przyjaciółki? - Niczym, poza tym, że ma penisa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarząbek wacław powiedział: łubudubu, łubudubu niech zyje nam prezes naszego klubu, niech zyje nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
:O I weź tu zaufaj drugiemu człowiekowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>a kto powiedzial, ze ona kogos zarni? idzie milo spedzic czas, >zeby w domu nie siedziec i nie myslec o pie**olach...kazdy kto >chodzil na randki wie ze czasem nie wychodzi i nie ma to nic >wspolnego ze zlymi intencjami Kto ? ona :) nie napisała ze poznała jednak innego faceta ktory jej sie podoba, ze swietnie sie ta znajomosc zapowiada i ze ida na randke tylko ze idzie z nim bo tamten potraktował ja jak gówno i teraz potrzebuje podniesc swoja samoocenę. On jest tylko zapychaczem czasu. Nadal nie widzisz ze to nie fair wobec tego goscia? jebana moralnosc kalego kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
autorka to osoba typu - ja moge byc kurwa ale niech ktos bedzie dla mnei nei dosc mily to sie chyba rozplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×