Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jessica Parker

Chyba wolałabym dostać w twarz...

Polecane posty

Gość Ju......
Faceci to patałachy. Dranie bez serca. Nie warto dla nich ani sekundy poświęcać. Tym bardziej jakieś cieplejsze uczucia żywić... Olej gnoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze, że ja mam jeszcze jakies cienie nadzieji :( co do tamtej \"randki\" to bardzo miło spedziłam czas, facet ok ale nie dla mnie. jako kolega moze być ale nic raczej z tego nie bedzie. wtedy tamten palant dzwonil do mnie o 3 w nocy chyba z 3 razy, odebralam to sie odkladal, potem puszczal sygnały. Myslal ze ja odzwonie on bedzie sie ze mnie nabijal mówiac jaka to naj jestem przez 30 min i pchal mi kity po czym na drugi dzien potraktuje mnie jak sciere. dlatego nie zrobilam nic. powiedzialam mu to, bo mielismy jeszcze 1 gadake na gg - najlepsze, że nie zaprzeczył. od tej pory nie odzywam sie juz wcale, nic nie robie ale boli nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
ale z Niego idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
ale z tego co piszesz jest idiotą. Wiem ze nie mozesz zapomnieć,bo odrzucenie boli,ale wyluzuj kobieto....,a jak dalej bedzie Cie tak traktować... to znowu sie nim pobaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w grudniu po południu
masz możliwości--kobieto :) ale,tak czy inaczej skończy sie nienawiścią. Bedzie inny, ale o tym idiocie bedziesz długo myśleć ech te kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem " Dokladnie tak...tak, jak kobiete takim: "Zawsze bede Cie kochal, zawsze bedziesz dla mnie wyjtakowa, robie to dla Twojego dobra" Apel do Panow: NIE KASTRUJECIE KOBIET! :P Sarah, poboli i przestanie. No...nic wiecej nie mozesz zrobic przeciez. Tzn. nic sensownego. Bo akcji typu: "Teraz bede rozkochiwac i rzucac, sukinsyny pozaluja wszyscy..." nie mozna rozumiec jako sensownej:) Przezyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że kiedys minie mi nie mam zamiaru sie nikim bawic i odbijac sobie ta krzywde na innych, kiedys mialam takie podejscie. teraz juz nie bo wiem jak taka zabawa boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksdaklsad
>ja nie mam mozliwosci sie juz nim pobawic bo ma mnie centarlnie w dupie :( feel the delightful pain :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 948fjrtjg
gówno to kogo obchodzi czy specjalnie go zranilas czy nie - zranilas i tyle, wiec nie bez powodu ma cie teraz w dupie i zreszta slusznie zmien myslenie i podejscie do ludzi i samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×