Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość no i znowu
muszę zgodzić się z Mirabellą. Uważam, że jest dużo gorszych widoków od karmiącej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotojesttazołza
ty jednak jeste ś bezczelna! zołzo i nie maszza grosz wstydu:(. powinnaspodkulic ogon i więcej tu nie wchodzić. ma rację jamnick: krytykujesz inne matki, nie będąc samanależycie wychowana:( wstyd! mnie też zainteresowal na wstępie tekst MATKI POLKI, jakby MATKI NIEMKI, MATKI HISZPANKI czy MATKI ROZJANKI nie karmiły piersią i ich dzieci robiły w pieluchy na "pachnąco".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czymże mam wstyd na forum wykazywać? zapewnieniem,że na pewno będę każdego dnia karmić w parku? że pozwolę dziecku rzucanie w klientów sklepu produktami? że radośnie popatrzę jak machając patykiem uderzy koleżankę? no wstyd mi, czerwienię się i jąkam a bezczelna jeztem i mi z tym dobrze :) zresztą piszę na forum nie dla zwolenników pseudo matek polek, więc tym bardziej będę się panoszyć:) jeśli komuś temat nie odpowiada- ma do wyboru wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
oczekiwanie że dzieci 2-3 letnie mają być a) milczące b) skupione c)niewidoczne jest mało realistyczne moim zdaniem teksty o ambicjach lub ich braku zawsze bawią mnie setnie więc proszę o więcej :-) ja się nie obrażam a słowo cyc dobrze mi się kojarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś uważa to za swój cel życiowy - ok, mnie to nie przeszkadza, każdy może mieć swój, byleby mi tym swoim celem życiowym właśnie w oczy nie kuł co najwyżej irytują mnie ludzie, którzy rozmnożywszy się jak króliki rozpłodowe narzekają,że nie mają z czego żyć, więc społeczentwo ma im pomagać- może,ale nie musi, takie socjalistyczne myślenie a takich oczekiwań raczej nikt nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
ale stereotypami jedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani mi mala nie wiem gdzie mieszkasz i nie ma to znaczenia - wszedzie matki karmia dzieci tak samo jak Polki - moze maja lepsze do tego warunki w miejscach publicznych i tego nie widac. Nie zwracalam w Polsce na to uwagi - to prawda, ale i chyba nie jest to problemem - bo Polki robia to w brzydki sposob moze w domach i widza je takie, ktore je maja we wlasnych. Ktos o tym pisal. Mysle, ze zadna nie wystawi jak to piszecie cyca na publiczny widok - nie uwierze! Tak samo jak nie uwierze, ze zmienia pampersa przy stole. A ze jej dziecko zrobi gdzies w tramwaju kupe - to bez przesady! Sa gorsze smrody niz kupa niewinnego dziecka i goraczki od tego moze dostac tylko ktos o chorym umysle - jesli w ogole - bo to byl na pewno wymysl!! A dzieci bywaja nieznosne wszedzie i to jak!!! nie przesadzajcie z ta \"kultura\"! Sama mam dwojke dzieci (4 i 7) i dobrze wiem jak to jest - one niczym nie roznia sie od innych. Do FRANKAZWARSZAWY niby juz jestes matka - choc nie do \"konca\". Mam tylko taka refleksje: ze ty sie nie \"boisz\" byc taka agresywna i pewna siebie. Taka pycha w krytyce innych matek w ustach przyszlej... ktoras z matek probowala cie pohamowac podajac przyklad i komentujac\" tez planowala\"...moze warto wziazc sobie to do serca! Mi mala czy ty jestes matka- bo nie pamietam? Jeszcze raz pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
7-8 miesięczny maluch nie jest w stanie powiedzieć " uprzejmie proszę o Twoja pierś" za to umie powiedzieć "da cyc" i tyle - bez podtekstów i faktycznie jak nie miałam dzieci to cyc też kojarzył mi się źle teraz już nie ogólnie małe dzieci za grosz nie mają kultury i taktu straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
teksty także o ambicjach śmieszą mnie tak jak inne które niewielkie mają pokrycie w rzeczywistości a duże pokrycie w czyjejś wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
rozumiem że cyc to przekleństwo no tak wulgarne to moje dziecko... am am mówiła na zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie określenia cyc, chłop przerażają, jeszcze dorzucić do tego rubaszny śmiech i ciarki przechodzą po plecach:) chciałabym,żeby się to nie zmieniło u mnie i moje dziecko mówiło jakkolwiek : am am, papu, byle nie cyc :( w końcu to moja pierś, a nie mlekowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to przekleństwo- tak jak kurde, gówniarz, głupia c***ka i wiele wiele innych, nie ma się czym kolokwialnie szczycić wg mnie, ale każdy ma inne słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
mówiliśmy cycuś albo mleczko i co z tego? nie słuchało jak mówiłam że zabraniam tak mówić obleśnie :-) tak naprawdę dyskusja rozbija się o skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotojesttazołza
"zołzo- wiem, ze mnie popierasz, tak jak i ja Ciebie po prostu obie myslimy" no, to mamynastepny wariant TowarzystwaWzajemnej Adoracji" - obie doswiadczone w ...obserwowaniu.. do mimala czym sie ta k5 u ciebie zachwycala. Mialam o niej lepsze zdanie, przeciez ty wypisujesz gorsze glupoty od innych!!!! "mnie dziwi to zbulwersowanie tematem wśród matek, które za kulturalne i wychowane się uważają" - one sa zbulwersowane waszym dyletanctwem i glupota poglądów. KaZDA matak i "kulturalna i wychowana" i "ta Matka Polka" wie, ze zachowanie malego dziecka nie ma z zasadami wiele wspolnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
no to dobrej nocy Boginie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodź kasiu
umyjemy SROM chodź Jasiu umyjemy penisa, nie przepraszam członka ahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie ubawiłam.....
jak umyjemy penisa to dam ci pierś hahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotojesttazołza
chcesz mimala powiedziec, ze k5 pod wplywem zołzy zglupiała? Aaaaa...to możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella do Ciebie
🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"KaZDA matak i "kulturalna i wychowana" i "ta Matka Polka" wie, ze zachowanie malego dziecka nie ma z zasadami wiele wspolnego!" - kiedy tu nie chodzi o zachowanie dzieci, a matek właśnie tak, za każdym razem jak myjecie dzieci, to wymieniacie poszczególne części ciała, łącznie ze stawami - na pewno wszystkie znacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
no i o to chodzi - my Ci pozwolimy karmić butelką a Wy pozwólcie innym karmić piersią a czasem nawet cycem ciebie obrzydza i karmić nie będziesz a mnie nie obrzydzało dlatego karmiłam ludzie się różnią... naprawdę ide już spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie wykąpiemy
to napijesz się mleczka, mleko się pije a nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notopolecimy
na księżyc!! nakarmic dzieci z BIUSTU, az nam się będzie po WAGINACH lało!!!!!! D E B I L K I!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko się pije
a nie je , sama czepiasz sie głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Polska Katolicka
Takie będą rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×